OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi
Sevilla

Sevilla Efsaneleri. Tarihin veya Ünlülerin Yücelttiği Meşhur Oteller

Hotel Alfonso XIII Fotoğraflar: Hotel Alfonso XIII, Sevilla   İspanya’nın en lüks otellerinden biri olan Hotel Alfonso XIII , Sevilla’da açıktır. 1928 yılında İspanya Kralı Alfonso XIII’nin emriyle inşa edilmiştir. Açılıştan bu yana, otel kralın adını almıştır. Hotel Alfonso XIII, Mauritius tarzındaki muhteşem bir sarayda hizmet vermektedir. Tasarım, değerli aksesuarlar ve sanat eserlerinin çarpıcı bir bileşimidir. Açılıştan hemen sonra, Hotel Alfonso XIII Avrupa’nın en lüks otelin prestijli unvanını aldı. Günümüzde, yıllar sonra, hala dünyanın en prestijli ve zarif otellerinden biri olarak bilinir.
Uzun tarihi boyunca, muhteşem otel kraliyet aileleri ve ünlü kişilerin üyelerini karşıladı. Sayısız rekonstrüksiyondan sonra bile, Hotel Alfonso XIII hala özenle korunmuş 200 metrekarelik büyük kraliyet süitine sahiptir. Zaten otelin ana avantajlarından biri haline gelmiş olan büyüleyici Endülüs iç avlusu ziyaret etmeyi unutmayın. Günümüzde, en iyi ulusal mutfağı sunan San Fernando restoran avluda açıktır. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
Inglaterra Fotoğraflar: Hotel Inglaterra, Sevilla Efsanevi otel Inglaterra , 1857’den beri konuklarını tebrik ediyor. İspanya Kralı’nın yanı sıra, Belçika Kraliçesi ve Prens de Galles gibi ünlü insanlar otelde kaldı. Bu günlerde, yüz yıldan uzun bir süre sonra, ikonik otelin tasarımı neredeyse değişmedi. Geçmişte kraliyet ailesi üyeleri tarafından kullanılan muhteşem konuk odalarında birkaç gün geçirmek için harika bir fırsat. Otelin tasarımı eşsiz olup, karşı konulamaz İrlanda tarzında yapılmıştır. Efsane trinity pub da bir asırdan fazla süredir açık. Zaten Seville’nin ana sembollerinden biri haline gelmişti, bu yüzden dünyanın dört bir yanından gelen gurmeler, en iyi İrlanda birası ve viskisini denemek için burayı ziyaret ediyor. Otel, eski resimlerden oluşan geniş bir koleksiyon sergilediğinden, sanat meraklıları arasında çok popülerdir.
Vincci La Rabida Fotoğraflar: Vincci La Rabida, Sevilla 18. yüzyıla kadar uzanan göz alıcı bir sarayda bulunan tarihi Vincci La Rabida , aynı zamanda önemli bir kent merkezi niteliğindedir. Otel ayrıca bir toplantı yeri olarak ünlüdür. Yüz yıldan fazla bir süre önce, otelin zarif restoranlarını rahatlamak için seçti. Günümüzde, Vincci La Rabida’nın iki restoranı Endülüs mutfağına hizmet etmekte ve Seville’deki en iyi restoranlar listesinde daima bulunmaktadır. El Mirador, Katedral’in nefes kesen panoramik manzarasını sunmaktadır. Konuklar, her zaman otelin çatısındaki geniş terastan Sevilla’nın merkezi kısmına hayran kalabilirler.
Las Casas de los Mercaderes Fotoğraflar: Las Casas de los Mercaderes, Sevilla Las Casas de los Mercaderes tarihi inanılmaz ilginç. Tamamen restore edilmiş olan 18. yüzyıldan kalma bir binada hizmet vermektedir. 200 yıldan uzun bir süre önce, sadece İspanya’da değil, Avrupa’da da en eski binalardan biri olan büyük bir alışveriş merkezi açıktı. Binanın geçmişinin bir hatırlatıcısı olarak, Las Casas de los Mercaderes hala yüksek arklar, mermer sütunlar ve renkli kurşunlu paneller ile dekore edilmiş cam çatı ile büyüleyici bir iç avluya sahip benzersiz bir iç tasarıma sahiptir.
  Seville’deki tarihi otellerin seçimi, görkemli bir şey değildir, ancak bazıları gezginlerle özellikle popülerdir. Şehrin kalbinde yer alan Doña María, muhteşem saraylardan birinde açıktır. Otelin tüm konuk … Açık
Zor mafya hakkında heyecan verici hikayeler arayan gezginler, Mercure Sevilla konaklamanın tadını çıkaracaklar. Birçok gezgin, oteli tarihi adı olan Sevilla Biltmore’un altında bilir. Bir efsaneye göre, açılıştan beri otel Havanan mafyası tarafından kontrol edildi. Piyango bileti satarak bir servet kazanan Santo Trafficante Jr. ve Amletto Battisti, otelin ilk sahipleriydi.
Uzun yıllar önce, en güçlü mafya liderleri otelde toplandı. Bunu sadece gizli toplantılar yapmak değil, görkemli toplar için de bir mekan olarak kullandılar. Bu lüks etkinlikleri tutmak için binanın çatısında geniş bir teras açıktı. Günümüzde otelin restoranından masalar servis edilmektedir. Muhteşem tasarım, tarihi otelin en önemli avantajlarından biridir. Tam bir yeniden yapılanma sırasında, orijinal dekoru değerli Cuerda Seca karoları ile saklamak mümkün oldu.
Sevilla - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

Sevilla ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

OrangeSmile araç kiralama Sevilla’da araba kiralama

Dubai'deki Expo 2020 7 Milyondan Fazla Ziyaretçi Tarafından Ziyaret Edildi

Henüz bu etkinliği ziyaret etmediyseniz, Dubai'de otel rezervasyonu yapmak için hala zamanınız var çünkü Expo 2020 Dubai 31 Mart 2022'ye kadar sürüyor. Emirliği ziyaret edemeyen kişiler Expo 2020 web sitesinde sanal bir tur yapabilirler. Bu arada, sanal ziyaret Aralık sonunda 31.6 milyona ulaştı. Oku bunu

04.03.2024

Sevilla Foto-Röportajı

Sevilla Haritasında Zevkinize Uygun Otel Arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Sevilla Bölgesindeki Ünlü Oteller

OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018