OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi

Puerto del Carmen Gezilecek Yerler. Tam Seyahat Rehberi

  Puerto del Carmen, plaj rekreasyonu, gürültülü partiler ve spor eğlenceleri hayranları arasında oldukça popüler olan Lanzarote adasının en popüler ve hareketli beldesidir. Ana tesisin avantajları, doğal güzelliğini ve elverişli ekolojik durumunu koruyan şık kumlu plajları içerir. Beldenin tarihi oldukça yaygındır: yirmi yıl önce adada küçük bir balıkçı köyü vardı. Bir plaj tatili için eşsiz doğa ve ideal koşullar, hızlı gelişimine katkıda bulunmuştur. Bugün, Puerto del Carmen, mükemmel otel tesislerinin bulunduğu 13.000’den fazla yolcuyu kolayca ağırlayabilir.
  Puerto del Carmen sahil bölgesi şartlı olarak, her biri kendine has çekici özelliklere sahip olan çeşitli tatil alanlarına bölünmüştür. Hem canlı bir atmosferde hem de daha tenha bir atmosferi tercih eden gezginler, … Açık
Puerto del Carmen’in altyapısı diğer popüler Kanarya tatil merkezlerinden çarpıcı şekilde farklıdır: burası gece kulüpleri ve diskolar bulabileceğiniz adadaki tek yerdir. Karanlığın düştüğü yerde hayat diğer pitoresk tatil yerlerinde donarken, Puerto del Carmen’de tam hızla ilerliyor. Tatilcilere şık barlar ve kumarhaneler, çeşitli yönlerden kulüpler ve renkli diskolar sunulmaktadır. Aynı zamanda, tesis eşsiz ulusal cazibesini korumayı başarmıştır. Kasabada yüksek binalar yok, eski bir liman tamamen korunmuş ve küçük geleneksel yapılar oldukça güzel restoranlar ve dükkanlar barındırıyor.
Eski limanın yanında, sözde tarihi bölge, yerel balıkçıların bir zamanlar evlerini inşa ettikleri yerlerdir. Eski binaların hiçbiri bugün boş değil - hepsi dükkanlara ve restoranlara dönüştürülüyor. Beldenin yanı sıra tatil bölgesinin en yoğun yerlerinden biri de merkez caddesi - ’Avenida de las Playas’. En popüler mağazaları ve gastronomi kurumlarını yoğunlaştırıyor; Bu tatil beldesi ziyaretçileri unutulmaz hediyelik eşyalar aramaktadır. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
  Tesis, özellikle gezginler arasında popüler olan, sahil yakınında bulunanlar da dahil olmak üzere yüzlerce otel ve otelden daha fazla seçenek sunmaktadır. Geniş bir tropikal bahçede en popüler tatil köylerinden biri olan … Açık
Birçok yolcu Temmuz ayı sonlarında tesisi ziyaret etmeye isteklidir. Şu anda en ilginç ve sembolik ulusal bayramlardan biri burada - Fiesta del Carmen. Festival, şehrin ve yerel balıkçıların hamisi olan St. Carmen’e adanmıştır. Azizlerin heykeli, şehir sokaklarında taşınır ve özel olarak hazırlanmış bir teknede denize götürülür ve daha sonra binlerce insan, dini tapınağın güvenli dönüşünde sevinerek limanda toplanır. Festivalin son etkinliği de çok sembolik ve güzel. Cömert bir avlanma için denize sormak için, festively dekore edilmiş balıkçı tekneleri, eğlenerek, şarkı söyleyen ve gemideki en sevdiği ikramları olan insanlarla birlikte limana doğru yola çıkarlar. Puerto del Carmen, plaj eğlencesi olmadan iyi bir dinlenme hayal edemeyen gezginler için gerçek bir hazinedir ve resmedilmeye değer yerlerin yanı sıra, Kanarya Adaları’nın otantik kültürünün özellikleriyle tanışmak isteyenleri de gezdirmektedir.
IMG_1892   Düz sahil şeridine sahip pitoresk plajlar, Puerto del Carmen’i bir aile tatili için ideal bir tatil yeri yapmaktadır. Tesiste toplam 8 adet plaj bulunmaktadır ve toplam uzunluğu 6 kilometredir. Tüm plajlar girmekte serbesttir ve duşa sahip ücretsiz giyinme odalarına sahiptir. Ayrıca, tatilciler spor ve sahil envanter kiralamalarında ihtiyaç duydukları tüm malzemeleri her zaman kiralayabilirler. Tatil merkezinde, tatilciler Playa de la Barilla pitoresk plaj bulacaksınız. Bu arazi şeridi yumuşak altın renkli kumlarla kaplıdır.
  Puerto del Carmen, konuklarını İspanyol adası Lanzarote’de gece kulüpleri ve barları sunan tek tesis. Gündüz vakti, gezginlerin çoğunun ana eğlenceleri hala sahil dinlenicidir, ancak güneş battığında, en aktif … Açık
Playa Blanca, muhteşem tesisin ana plajıdır. Temiz ortamı ve ekolojik standartlara uygunluğu sayesinde kumsal Mavi Bayraklı etiket almıştır. Berrak beyaz kumlu bu geniş plaj, farklı spor türleri için özel alanlara sahiptir. Farklı yaştaki çocuklar için eğlenceler ve oyun alanları da vardır. Bu kumsal neredeyse tamamen rüzgar ve dalgalardan yoksun olduğundan, genellikle küçük çocuklu tatilciler için ideal bir yer olarak anılır.
El Caleton, tatilcilerin ziyaret etmek için inanılmaz heyecan verici bulacakları daha ilginç bir yer. Bu kumsalın hala yuvarlak şekilli lavlaşmış alanları var. Bu alanlar, bölgedeki adaların çoğunun volkanik bir aktivite ile oluştuğunu hatırlatmaktadır. Playa de Los Pocillos Plajı sığ bir alan olmasına rağmen, zengin su altı yaşamına sahiptir. Dalış ve şnorkelle yüzme hayranları, boş zamanlarını burada geçirmekten keyif alırlar. Sahile uzak olmayan güzel ve egzotik balıklar görülebilir.
  Puerto del Carmen sahil bölgesi şartlı olarak, her biri kendine has çekici özelliklere sahip olan çeşitli tatil alanlarına bölünmüştür. Hem canlı bir atmosferde hem de daha tenha bir atmosferi tercih eden gezginler, … Açık
Plajla ilgili eğlencelerin yanı sıra tesisin konukları, tesisin sunduğu alışveriş olanaklarından memnun kalacaktır. Biosfera Plaza’nın en büyüklerinden biri olan tesiste birçok büyük alışveriş merkezi bulunmaktadır. Tatilcilerin hizmetine yerel alışveriş merkezlerinde çeşitli moda kıyafetler ve aksesuarlar sunulmaktadır. Ziyaretçiler, her türlü aktif rekreasyon için yeni ve çekici plaj kıyafetleri ve aksesuarlar bulacaktır. Çocuklu gezginler, Rancho Texas Lancerote’yi ziyaret etmekten keyif alacaklar. Bu küçük bir hayvanat bahçesi içeren orta ölçekli bir eğlence merkezidir.
Puerto del Carmen - rehber bölümleri 1 2 3 4

Puerto del Carmen ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

Referans Bilgi
Tüm kalelerin haritası
Ayakta kalan Puerto del Carmen kaleleri
♥   Kalesi 'Castle of Guanapay' Canary Islands, 18.8 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm parkların haritası
Puerto del Carmen çevresindeki milli parklar ve şehir parkları
♥   Natural Park 'Los Volcanes' , 12.2 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Nacional Park 'Timanfaya' , 16.7 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Natural Park 'Islote de Lobos' , 24.4 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Natural Park 'Corralejo' , 31.3 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Natural Park 'Archipiélago de Chinijo' , 39.5 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf

'Dünyadaki Sıradışı Yerler' Rehberimizden Puerto del Carmen ve Çevresindeki Turistik Yerler

Cueva de Los Verdes

From the series “Dünyanın En Büyük ve En Fazla Dallanmış Mağaraları”
Bu pasajlar mükemmel bir aydınlatma sistemi ile donatılmıştır. Yeraltı göllerinden birinin kıyısındaki minik güzel restoran vardı. Volkanik mağaranın en büyük sırları arasında, büyük derinlikte mağaralarda yaşayan kör albino yengeçleri bulunur. Mağaradan geçen yürüyüş, kesinlikle sinir kitzelinin izleyicilerini memnun edecektir. Güzergah, tehlikeli dar geçitlerden ve yamacın kenarından uzanıyor. Aynı zamanda mağaranın duvarlarının gözenekli yapısından kaynaklanan benzersiz akustik özelliklerinden bahsetmek gereklidir. Mağaranın üst katında, performansların düzenli olarak yapıldığı konser salonu bulunmaktadır. … Devamını oku
OrangeSmile araç kiralama Puerto del Carmen’de araba kiralama

Hilton, Kyoto'da üçüncü lüks otel inşa ediyor

Proje organizatörleri, yeni Kyoto otelinin hem iş hem de eğlence için mükemmel olduğunu belirtiyor. Hatırlatmak gerekirse, Roku Kyoto otelinin açılışı 2021 yılında şehirde gerçekleşti. Lüks otel aynı zamanda enfes atmosferi ve hizmet çeşitliliği ile de konuklarını şaşırtmayı bırakmıyor. Kinkaku-ji Tapınağı gibi ünlü cazibe merkezlerine yakındır ve Shozan Resort Kyoto Pavilion otele kısa bir yürüyüş mesafesindedir. Oku bunu

20.05.2024

Puerto del Carmen Haritasında Turistik Yerleri Arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Puerto del Carmen Yakınındaki Bölgelerde Geziler

Puerto del Carmen, İspanya Hakkında Her Şey - Geziler, turistik yerler, mimari, tarih, kültür ve mutfak. Seyahatinizi OrangeSmile.com ile hazırlayın - Puerto del Carmen’de 'mutlaka görülmesi gerekenler'i, ziyaret edilecek yerleri, çıkılacak gezintileri, nefes kesici manzaraları keşfedin. Seyahatinizi bu gezi rehberiyle planlamak, Puerto del Carmen’den birkaç gün içinde en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacak.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018