OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi
Sevilla

Sevilla’nın Korunmuş Tarihi: Eski ve Tarihi Oteller

sevilla Doña María   Seville’deki tarihi otellerin seçimi, görkemli bir şey değildir, ancak bazıları gezginlerle özellikle popülerdir. Şehrin kalbinde yer alan Doña María , muhteşem saraylardan birinde açıktır. Otelin tüm konuk odaları benzersizdir ve farklı renk kombinasyonlarında yapılmıştır. Bu otelin tasarımı, geçmişin zerafet ve geleneklerinin bir özüdür. Yüksek dövme başlıkları olan devasa yataklar, karmaşık desenlere sahip duvar kağıtları ve çiçek desenli muhteşem tekstiller, konuk odalarının tasarımını temel almaktadır. Sarayın eski sahiplerinin eski tablolarının ve portrelerinin ilginç bir koleksiyonu olduğu için salon alanını keşfetmeyi unutmayın. İç avlu, egzotik bitkilerin koleksiyonunu dinlenmek ve gözlemlemek için harika bir yerdir.
Suites Murillo Suites Murillo apart otel, tamamen restore edilmiş tarihi bir başka binada hizmet vermektedir. Panoramik pencerelere sahip muhteşem konuk odaları da retro tarzda yapılmıştır. Tüm konuk odaları, ilginç desenler ve leylak kadife döşemeli yumuşak mobilyalar ile renkli duvar kağıtlarına sahiptir. Odaların çoğunda orijinal antika eşyalar vardır - uzun boylu bacaklarda ahşap dolaplar, yuvarlak şekilli masa tablaları, ustaca ahşap oymalar ve büyük kristal avizeler. Tarihi yapının cephesi mümkün olduğunca orijinaline yakın ve eski freskler ve seramik fayanslara sahipti.
www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
Casa 1800 Sevilla Fotoğraflar: Hotel Casa 1800 Sevilla, Sevilla Tarihi cazibenin atmosferinde kendinizi şımartmak ister misiniz? Eğer öyleyse, şehirde tatil sırasında Casa 1800 Sevilla kalmayı düşünün. Bu muhteşem otel, büyüleyici bir iç avluya sahip 19. yüzyıldan kalma bir konakta hizmet vermektedir. Otel hareketli Santa Cruz bölgesinde yer almaktadır. Yeniden yapılanma sırasında, bina orijinal taş duvarları ve yüksek tavanı ile geniş yuvarlak şekilli pencereleri korumuştur. Otelin tasarımı krem ​​tekstil döşemeli fantastik eski mobilyalara sahiptir. Ortaçağ tarzında güzel avizeler, ortak alanlara cazibe katmaktadır. Bazı konuk odalarında kolonyal tarzda büyük sayvanlı yataklar vardır ve bazılarında gezginler muhteşem ahşap dekorlara ve paha biçilemez sanat eserlerine hayran kalacaklardır.
El Rey Moro Fotoğraflar: El Rey Moro Hotel Boutique, Sevilla El Rey Moro butik oteli, 16. yüzyılda inşa edilmiş güzel bir binada da hizmet vermektedir. Binanın tasarımı modern tasarım geleneklerinin ve klasik Mauritius tarzının mucizevi bir bileşimidir. Orijinal ahşap kirişler, renkli boyalı duvarlarla karşı konulmaz bir uyum sağlarken, lüks maun mobilyalar sadece mekanın aristokrat ve zarif atmosferinin altını çizmektedir. Tüm konuk odaları çiçeklerle renkli resimlere sahiptir ve hoş ve sessiz iç avlu, kokulu çiçek açan çiçekler koklamak için mükemmeldir.
Adriano Boutique Sevilla Fotoğraflar: Adriano Boutique Sevilla, Sevilla Savvy gezginlerin Adriano Boutique Sevilla dikkat etmeleri önerilir. Bu ekonomik otel, 18. yüzyıla kadar uzanan binada hizmet vermektedir. Otelin tarihi tasarımının lüks bir paragon olduğu için otelin mütevazı konumuna dikkat etmeyin. Zarif oyma, altın ve inci aksanları, nakışlı birinci sınıf tekstil ürünleri ve romantik manzaralara sahip birinci sınıf mobilyalar, muhteşem ve benzersiz bir atmosfer yaratmaktadır. Konuk odalarının dekoru daha az görkemli değildir - salondaki tavanın orijinal oyma işi vardır, ancak konukların dikkatini çeken dev kristal avize.
Hotel Europa Boutique Sevilla Fotoğraflar: Hotel Europa Boutique Sevilla, Sevilla Hotel Europa Boutique Sevilla , Endülüs stilinin en iyi geleneklerinde de yapılmaktadır. Otelin açık olduğu 18. yüzyıldan kalma bina, görkemli Mauriti yayları, büyüleyici bir iç avlu ve eski seramik fayanslar dahil olmak üzere birçok orijinal dekor unsuruna sahiptir. Masif ahşap mobilyalar ve klasik ulusal desenlere sahip tekstiller, konuk odalarına gerçek bir göz şekline sahiptir.
Sevilla - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

Sevilla ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

OrangeSmile araç kiralama Sevilla’da araba kiralama

Suudi Arabistan Diriyah'ta 38 Otel Açacak

Diriyah, Suudi Arabistan'daki ilk mega projelerden biridir. Oteller ve diğer altyapılar önümüzdeki yıl açılmaya başlayacak ve tüm çalışmaların 2026'da bitmesi bekleniyor. Bujairi Terrace'taki ilk 18 restoran 2022'nin başlarında faaliyete geçecek. Oku bunu

24.02.2024

Fotoğrafçıların Gözünden Sevilla

İnteraktif Sevilla Haritasında Otel Arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Sevilla’nın Komşu Şehirlerindeki Antik Oteller

OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018