OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi

Galicia Gezilecek Yerler. Tam Seyahat Rehberi

Pontevedra de noche   Galiçya, İspanya’nın sınırlarının çok ötesindeki güzel plajları, muhteşem ormanları ve tarihi eserleri ile ünlüdür. Hem ekoturizm hayranları hem de kültüre ilgi duyanlar orada eğlenceyi bulabilirlerdi. İşin tuhafı, çoğu yabancı, sözde kırsal turizmi tercih ediyor. Gezginler, küçük aile otellerine uygarlıktan uzaklaşmayı ve doğanın ihtişamının tadını çıkarmayı severler. Rahat otellerin çoğu eteklerinde yer almaktadır. En önemli tarihi ve doğal yerleri kaplayan çok sayıda turistik yol var.
  Yerliler için deniz ürünleri sadece günlük yiyecek değil, aynı zamanda en önemli ulusal sembolüdür. Birçok yerli insan, tüm yaşamlarını deniz mahsulleri toplama ve el sanatları yapmalarına adamaktadır; Ulusal … Açık
Galiçya, her yıl binlerce Katolik’i cezbeden ünlü hac merkezi Santiago de Compostela’ya ev sahipliği yapıyor. Şehir ilin başkenti ve bu yerlerin en güzel yerleşimi olarak kabul edilir. Ana cazibe, birkaç kez yeniden inşa edilen Katedral; bugün, tarif edilemez güzelliğin mimari eseridir.
Bir başka çekici şehir deniz kıyısındadır; Antik çağda sayısız anıtları nedeniyle La Coruna ünlüdür. Şehrin konukları, yaşı iki bin yıldan fazla olan Roma feneri görmek için tavsiye edilir. Daha sonraki döneme ait manzaralar, yerel balkonlar, dünyanın en büyük boyutlarına sahip zarif camlı cepheler ile temsil edilmektedir. Bu eşsiz mimari yapılar kentin damgasını oluşturuyor. Vigo’daki eski balıkçı bölgesini ziyaret etmeye ve yerel restoranlardan birinde deniz ürünleri spesiyalitelerine bayılmaya değer. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
  Güzel sarayları ve ortaçağ kalelerini, dini anıtları ve eşsiz ortaçağ binalarını görmek isteyenler Galiçya’yı ziyaret edeceklerdir. Bölge, eşsiz tarihi ruhuyla çok sayıda turistik ve küçük kasabaya sahip … Açık
Lugo, ortaçağ mimarisinin anıtlarını besler; şehir Roma İmparatorluğu döneminde inşa edilen duvarlarla çevrilidir. Başkentin en önemli ikinci şehri olan Pontevedra, çeşitli tarihi mekanlara ev sahipliği yapabilir. Ekoturizmin hayranlarının, Rias Altas’a gitmeleri tavsiye edilir, ilin en güzel plajları ve birkaç güzel balıkçı köyü bulunur. Yürüyüşçüler, sayısız park ve rezervi nedeniyle Rias Baixas’ı daha çok beğeneceklerdi. Muhteşem tatil köyleri, kaliteli yemekler ve misafirperverlik atmosferi Galiçya’yı dünya turizminin merkezi haline getirmiştir.
Galicia - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6

Galicia ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

Referans Bilgi
Tüm kalelerin haritası
Ayakta kalan Galicia kaleleri
♥   Kalesi 'Castle of Soutomaior' , 44.9 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Castle da Rocha Forte' , 47.9 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Castle of Sobroso' , 49.2 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Torres do Oeste' , 49.7 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Alcázar of Milmanda' , 49.8 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm parkların haritası
Galicia çevresindeki milli parklar ve şehir parkları
♥   Natural Park 'Monte Aloia' , 71.4 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Natural Park 'Complexo Dunar de Corrubedo e Lagoas de Carregal e Vixán' , 73.2 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   National Park 'Peneda-Gerês' , 82.4 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Natural Park 'O Invernadeiro' , 83.2 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Cave 'Cova dels Vells' , 85.8 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf

İspanya Gezisi: Görülecek Yerler

Sevilla şehri tarihi bir bakış açısından çok ilginç bir yer. Kent ayrıca sayısız tarihi ve kültürel zenginlik açısından zengin. Santa Maria Katedrali ayrı bir anmaya değer. Katedral, 15. yüzyıl mimarisine güzel bir örnektir. Tapınak inşaatı 1402'de başladı ve neredeyse yüz yıl sürdü. Cephe dekorasyonu ve kilisenin içinde fresklerin oluşturulması çoğunlukla zaman aldı. Seyahat edenler bu sıkı çalışmanın sonucunu görmeyi kabul ederler. Katedralte güzel heykeller, görkemli ana sunak ve yaldızlı ve şık çizimlerle dekore edilmiş Kraliyet Şapeli görülecektir. Katedral eski bir caminin bulunduğu bir yerde inşa edilmiştir ve orijinal binanın kalıntılarını görmek hala mümkün. Büyük bir parkla çevrili olan ve sıcak bir güne doğru yürürler için mükemmel olan Orange Yard adlı küçük bir meydandır. …
OrangeSmile araç kiralama Galicia’da araba kiralama

Tayland, COVID-19 Politikasını Gevşetiyor

Tayland'daki Yeni Yıl etkinliklerinin bu yıl daha fazla insanı getirmesi muhtemel çünkü herkes karantinalardan ve normal hayata özlem duymaktan bıktı. Tatil sezonu için Pattaya, Krabi veya Phuket'te otel rezervasyonu yapan birçok turist de katılmak istiyor. Şampanya yılbaşı kutlamalarının vazgeçilmez içeceği haline gelirken akıllara alkol tüketimi sorusu geliyor. Hükümet, Yeni Yıl geri sayımı sırasında alkollü içki servisine izin verdi, ancak 1 Ocak 2022'de saat 1'e kadar sadece açık hava kafe ve restoranlarının bunu yapmasına izin verilecek. Bu kural ülke çapında geçerlidir. Oku bunu

13.04.2024

Galicia Haritasında Turistik Yerleri Arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Galicia Yakınındaki Bölgelerde Geziler

Galicia, İspanya Hakkında Her Şey - Geziler, turistik yerler, mimari, tarih, kültür ve mutfak. Seyahatinizi OrangeSmile.com ile hazırlayın - Galicia’da 'mutlaka görülmesi gerekenler'i, ziyaret edilecek yerleri, çıkılacak gezintileri, nefes kesici manzaraları keşfedin. Seyahatinizi bu gezi rehberiyle planlamak, Galiçya’dan birkaç gün içinde en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacak.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018