OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi

Los Gigantes Gezilecek Yerler. Tam Seyahat Rehberi

  Los Gigantes, Kanarya Adaları - Tenerife’nin batı kıyısında bulunan bir kasabadır. Kasaba sahilin düz bir bölümünü kapladığı için bu bölgenin manzarası oldukça sıra dışı. Bu şaşırtıcı şekilde düz alan, Los Gigantes olarak da adlandırılan dev kaya oluşumlarının eteğinde bulunmaktadır. Aslında kentin adı bu kayaların isminden geliyor. Bu görkemli kayalıklar aynı zamanda Avrupa’daki en yüksek kayalıklar olarak da bilinir ve bu gerçek Guinness Rekorlar Kitabı’nda belirtilir. Kayaçlar deniz seviyesinden yaklaşık 800 metre yüksekte olup, cenneti ve volkanik kumlu plajları olan büyük bir halka açık yüzme havuzu oluşturmaktadır.
  Los Gigantes, sakin ve ölçülü tatilleri tercih edenler için harika bir tesistir. Seyahat edenler için favori yerler siyah volkanik kumlu pitoresk plajlardır. Tatilciler dalış ve sörf, jet ski ve romantik yat gezileri dahil … Açık
Los Gigantes tatil dinlenmek için harika gerçekten egzotik bir yer. Buradaki tek sorun, çok sayıda turisti ağırlayamadığı için tesisin büyüklüğüdür. Öte yandan, bu gerçek nedeniyle, Los Gigantes’te her zaman çok sakindir. Los Gigantes sakin bir koy harika ve muhteşem bir yer. Burada balinaları ve yunus çiftlerini görmek bile mümkün. Deniz teknesi gezisi, turistlere sunulan popüler eğlence hizmetlerinden biridir. Bu yolculuk kesinlikle Los Gigantes’in ziyaretçileri için yalnızca olumlu hatıralar bırakacak, çünkü muhteşem deniz hayvanlarını çok yakından görebiliyorlar ve denize biraz daha derine doğru yelken açmaya karar verirlerse, şehrin panoramik manzarasının tadını çıkaracaklar. Görkemli kayalıkları ve Teide volkanının dağların arkasında görülebilecek zirvesi.
  Los Gigantes, doğal cazibe merkezlerinin gerçek bir kuyusu. Tesisin en güzel yerlerinden biri Loro Parque. Her biri çeşitli türlerin hayvanlarına ve bitkilerine ayrılmış olan birkaç tematik bölgeye ayrılmıştır. Egzotik kuşlarla dolu büyük bir köşk ve her gün ziyaretçiler için eğlence programları sunan güzel bir yunus akvaryumu vardır. Parkın topraklarında, denizin derinliklerinin en sıradışı ve egzotik sakinlerinin görülebildiği bir akvaryum var. Park alanı, aralarında güzel dinlenme alanlarının bulunduğu egzotik bitkilerle dekore edilmiştir. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
  1. Tesis orta derecede sıcak bir iklime sahiptir. Yaz yüksekliğinde, sıcaklık 40 ° C’ye ulaşabilir, ancak bu tür olaylar oldukça nadirdir. Su sıcaklığı hiçbir zaman 20 ° C’nin altına düşmez. Tatilcilerin … Açık
Tesiste yürüyüş yapmanın en güzel ve ilginç yerlerinden biri Puerto Deportivo İskelesi. Burada kar beyazı yatlara hayran olabilirsiniz. Gezginler bazılarını gemide ziyaret edebilecekler. Yine burada, balıkçılık tutkunlarını ve yunusları doğal ortamlarında izlemeyi hayal edenlerin ilgisini çekecek ilginç deniz gezileri düzenlenmektedir. İskeleden dağların panoramik manzarasını seyredebilirsiniz. Burada birçok muhteşem fotoğraf çekilebiliyor.
Un gigante en el paraiso... Tesisin topraklarında, adanın çok ötesinde bilinen Playa De La Arena Plajı yer almaktadır. Ana özelliği sıradışı siyah renkli volkanik kum - bu adadaki en kara kum. Bu sahilde, inanılmaz manzaraya hayran kalabilir ve kayaların arka planında çok güzel fotoğraflar çekebilirsiniz.
  Dev kaya oluşumlarının (Acantilados de Los Gigantes) adını taşıyan tatil beldesi Los Gigantes, binlerce turistin yaşadığı harika bir yer. Birçoğu tesisi çocuklarla ziyaret ediyor ve örneklerini izlemeye değer. Pişman … Açık
Tesiste, bütün bir aile için mükemmel bir dinlenme yeri olacak ilginç bir su parkı olan Siam vardır. İçinde gün boyu rahatlayabilir, ilginç eğlencelerin tadını çıkarabilir ve hareketli su atraksiyonlarını deneyebilirsiniz. Su parkında rahat kafeler var. Rahat bir eğlence için tüm koşullar içinde yaratılmıştır.
Los Gigantes - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7

Los Gigantes ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

Referans Bilgi
Tüm kalelerin haritası
Ayakta kalan Los Gigantes kaleleri
♥   Kalesi 'Castle of San Miguel' Canary Islands, 28.8 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Castle of San Felipe' Canary Islands, 33.4 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Castle of San Joaquín' Canary Islands, 59.9 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Castle of San Juan' Canary Islands, 62.1 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Castle of San Andrés' Canary Islands, 69.8 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm parkların haritası
Los Gigantes çevresindeki milli parklar ve şehir parkları
♥   Nacional Park 'El Teide' , 19.6 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   World Heritage Site 'Teide National Park' , 21.7 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Natural Park 'Corona Forestal' , 29.5 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Natural Park 'Majona' , 33.3 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   World Heritage Site 'Garajonay National Park' , 41.1 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf

'Dünyadaki Sıradışı Yerler' Rehberimizden Los Gigantes ve Çevresindeki Turistik Yerler

Garajonay Ulusal Parkı

From the series “Avrupadaki En İyi 15 Unesco Bölgesi”
Milli park inanılmaz yürüyüş parkurları bir sürü vardır; Ancak, parkın bazı alanları turistlere kapalıdır. Parktaki konuklar için en çekici ve popüler eğlence, hala eski bir soyu tükenmiş yanardağdan başka bir şey olmayan Garajonay dağına tırmanıyor. Dağ, adanın harika bir manzarasını sunmaktadır. her daim yeşil ormanlar ve sahiller tüm ihtişamıyla hayran olabilirler. La Gomera adasının ekosisteminin özelliklerine ayrılmış, yıl boyu ekolojik müze sergisi, parkta faaliyet göstermektedir. Ziyaret etmek için harika bir yer, Botanik Bahçesi'dir. … Devamını oku
OrangeSmile araç kiralama Los Gigantes’de araba kiralama

Tayland, COVID-19 Politikasını Gevşetiyor

Tayland'daki Yeni Yıl etkinliklerinin bu yıl daha fazla insanı getirmesi muhtemel çünkü herkes karantinalardan ve normal hayata özlem duymaktan bıktı. Tatil sezonu için Pattaya, Krabi veya Phuket'te otel rezervasyonu yapan birçok turist de katılmak istiyor. Şampanya yılbaşı kutlamalarının vazgeçilmez içeceği haline gelirken akıllara alkol tüketimi sorusu geliyor. Hükümet, Yeni Yıl geri sayımı sırasında alkollü içki servisine izin verdi, ancak 1 Ocak 2022'de saat 1'e kadar sadece açık hava kafe ve restoranlarının bunu yapmasına izin verilecek. Bu kural ülke çapında geçerlidir. Oku bunu

20.05.2024

Los Gigantes Haritasında Turistik Yerleri Arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Los Gigantes Yakınındaki Bölgelerde Geziler

Los Gigantes, İspanya Hakkında Her Şey - Geziler, turistik yerler, mimari, tarih, kültür ve mutfak. Seyahatinizi OrangeSmile.com ile hazırlayın - Los Gigantes’de 'mutlaka görülmesi gerekenler'i, ziyaret edilecek yerleri, çıkılacak gezintileri, nefes kesici manzaraları keşfedin. Seyahatinizi bu gezi rehberiyle planlamak, Los Gigantes’ten birkaç gün içinde en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacak.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018