OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi
Sevilla

Sıradışı Oteller - Alışılmadık Sevilla Şehir Geziniz için En İyi Tercihler

Palace Sevilla Fotoğraflar: Hotel Palace Sevilla, Sevilla   Encarnación Meydanı’nda bulunan lüks Palace Sevilla , şehrin en yaratıcı ve karşı konulamaz otellerinden biri olarak kabul edilmektedir. Retro tarzı lüks tasarımın yanı sıra bu otel, Metropol Parasol’un eşsiz binasına yakınlığı bir avantaj daha sunmaktadır. İkincisi, dünya çapında ahşaptan yapılan en büyük inşaat olarak ünlenmiştir. Otelin panoramik pencereleri simgesel yapıların muhteşem manzarasını sunmaktadır. Bu sayede ziyaretçiler bunu ayrıntılı olarak görebileceklerdir.
Corral Del Rey Corral Del Rey ayrıca çarpıcı özelliklerden yoksun değildir. Bu otel, 17. yüzyıla kadar uzanan sıra dışı bir binada hizmet vermektedir. Otel antika zamanların en iyi geleneklerine uygun olarak tasarlanmıştır. Roma tarzında muhteşem mermer sütunlar, orijinal eski ahşap kirişler ve açık taş duvarlar - otelin dekoru, gerçekten muhteşem bir antik kaleyi andırıyor. Ana giriş kapıları bile benzersizdir - bunlar ahşaptan yapılmıştır ve büyük metal çiviler ve dikenler ile dekore edilmiştir - tıpkı delinmez ortaçağ kalelerinde olduğu gibi. Tarihi yapının duvarlarının ardında bir müzeye değecek pek çok paha biçilmez eşya bulunacak - eski kil vazolar, sıradışı heykeller ve taştan yapılmış heykelcikler. Bodrum katında, kemerli bir tavana sahip küçük bir salonda harika bir dinlenme alanı bulunmaktadır.
www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
Melia Lebreros Fotoğraflar: Melia Lebreros, Sevilla Melia Lebreros , Sevilla’nın en şık ve modern otellerinden biri olmaya devam ediyor. Melia Lebreros, New York tarzında tasarlanan şık bir gece kulübü nedeniyle çok ünlüdür. Uzun yıllar boyunca, gece kulübü ülkenin en trend ve en prestijli gece eğlence mekanlarından biri olmuştur. Otelin tasarımı da kendine özgü özelliklere sahiptir. Her konuk odası, Sevilla’nın en ünlü simge yapılarının güzel fotoğraf tablolarına sahiptir. Ustaca aydınlatma ile süslenmiş, bu resimler muhteşem görünüyor.
Amadeus & La Musica Fotoğraflar: Hotel Amadeus & La Musica, Sevilla Seville yaratıcı tematik otellerden mahrum değildir ve birinci sınıf Amadeus & La Musica bunlardan biridir. Özellikle klasik müzik hayranları ile popüler ve hoş tematik dekor bunun için tek neden değil. Otelde herkesin farklı müzik enstrümanlarını dinleyebileceği yüksek kaliteli bir müzik salonu bulunmaktadır. Amadeus & La Musica’nın büyüleyici kütüphanesi de klasik müzikli geniş bir CD koleksiyonuna sahiptir. Bunun yanı sıra, binanın çatısında yer alan teras, ayda en az bir kez düzenlenen konserlere ev sahipliği yapmak için düzenli olarak kullanılıyor.
Las Casas de la Judería Fotoğraflar: Hotel Las Casas de la Judería, Sevilla Las Casas de la Judería otel kompleksi benzersiz bir yerdir. Her çeyrekte kaplar - sofistike bir iç avlu ve galeriler sistemi ile birbirine bağlanmış 27 büyüleyici tarihi bina. Konuk odalarının tasarımı kusursuz ve farklı ulusal titreşimlere sahiptir. Konuklar rahat odalarını istedikleri zaman bırakabilir ve “otel mahallesi” ni keşfedebilirler. Las Casas de la Judería’nın iç kesimleri rahatlamak için mükemmeldir. Eski çeşmeler, egzotik bitkiler ve karo dekor, mekana özel bir cazibe katar.
Convento La Gloria Fotoğraflar: Hotel Convento La Gloria, Sevilla Klas Convento La Gloria çok sıradışı bir yerde açıktır. Otel, daha önce manastır olan özenle restore edilmiş 15. yüzyıldan kalma bir binada yer almaktadır. Binanın özgün tasarımı restorasyon sırasında dikkatlice korunmuştur, böylece ziyaretçiler ahşap tavana, usta oymacılığa, geniş basamaklı merdivenlere ve renkli fayanslara ve pencerelerdeki zarif treilleğe hayranlıkla bakabilirler. Otelin restoranı, binanın ilk sahipleri tarafından kullanılan ilginç bir bakır sofra koleksiyonu sergiler.
Sevilla - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

Sevilla ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

OrangeSmile araç kiralama Sevilla’da araba kiralama

Suudi Arabistan Diriyah'ta 38 Otel Açacak

Diriyah, Suudi Arabistan'daki ilk mega projelerden biridir. Oteller ve diğer altyapılar önümüzdeki yıl açılmaya başlayacak ve tüm çalışmaların 2026'da bitmesi bekleniyor. Bujairi Terrace'taki ilk 18 restoran 2022'nin başlarında faaliyete geçecek. Oku bunu

01.12.2023

Fotoğraflarla Sevilla

Sevilla Haritasında Otantik Oteller Arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Sevilla’nın Komşularında Alışılmadık Şehir Turları

OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018