OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi

İbiza Gezilecek Yerler. Tam Seyahat Rehberi

Casa Pescadores in Cala Comte (Ibiza)   Ibiza, fevkalade misafirperver atmosferi, güzel doğası, çok çeşitli eğlence seçenekleri ve Avrupa’daki en iyi gece kulüpleri ve diskoları ile ünlü olan en genç Akdeniz tesisidir. Bu, aktif dinlenmekten hoşlanan, ayın altında yürüyen ve yüksek sesle eğlenen turistler için gerçek bir cennettir.
  Ibiza, zengin çeşitli tarihi yerler ve ilginç müzeler ile gurur duyabilir. Ziyaretçilere kentin tarihi ve vatandaşlarının yaşam tarzı hakkında çok şey öğrenmelerine yardımcı olacak ilginç bir kültürel program … Açık
Tesis, Akdeniz’deki pitoresk adalardan birinde yer almaktadır. Kolaylık sağlamak için ada, her biri kendine özgü özellikleri ve avantajları ile ünlü olan birkaç bölgeye bölünmüştür. Sözde İbiza Kenti, kentin tarihi merkezi olarak kabul edilir. Burada görülmeye değer yerlerin ve eski mimari yapıların çoğunluğu bulunmaktadır. Bölge ortaçağ atmosferini korumayı başardı - etrafı çekici küçük evler, Arnavut kaldırımlı yollar ve muhteşem bir çam ormanı bulunan kalın koruyucu duvarlarla çevrilidir.
İbiza kasabasında Arkeoloji Müzesi ve Sanat Müzesi bulunmaktadır ve yerel Katedral bu bölgenin gerçek bir elması olarak kabul edilir. Çocuklu turistler en sakin ve iyi donanımlı plajları bulabilecekleri Portinatx bölgesine gitmelidir. Burası aynı zamanda derin ormanların ve parkların kıyı şeridine yakın yerleştirildiği Ibiza’nın en güzel bölgesidir. Ibiza’nın en sessiz bölgesi, çok sayıda yürüyüş bölgesi, palmiye ağaçlı parklar, çeşitli pazarlar ve ticaret pavyonları bulabileceğiniz Santa Eulalia des Riu’dur. İbiza’da eğlence arayan turistler, şehir merkezinden uzak olmayan Talamanca semtine gitmelidir. Çok çeşitli diskolar, gece kulüpleri ve restoranlar rahat bir dinlenme için ideal yeri bulmanıza yardımcı olacaktır. Son olarak, bu harika yerin tüm ilgi alanlarını gözlemlemek ve eğlenceli gezilere katılmak isteyen turistler, gezi rotalarının çoğunluğunun istatistiği olan Sant Antoni bölgesini ziyaret etmelidir. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
  Yerel plajlar gezginler için ana dinlenme yeridir. Şehrin kıyı bölgesinde hayat şafaktan gece geç saatlere kadar durmaz. Burası su sporları hayranları, hareketli diskolar ve gece kulüpleri tarafından beğenilecek. Las … Açık
  Orijinal bir tarihi dönüm noktası, Puig des Molins mezarlığıdır. Fenikeliler tarafından 7. yüzyılda kuruldu. Bu tarihi mezarlığın alanı 500.000 metrekareden fazla. Araştırmacılar kurabildiği için, burada ilk cenaze töreni Roma İmparatorluğu döneminde yapıldı. 1999’da mezarlık UNESCO Dünya Mirası Alanı olarak kabul edildi. Bugün bu eşsiz tarihi bölgeyi tamamen ücretsiz olarak ziyaret edebilirsiniz.
Ibiza Night View Tesisin en sıra dışı ilgi çekici yerlerinden biri, akvaryum Cap-Blanc’dır. Birkaç yüz yıl önce balık ve ıstakoz yetiştiriciliği için kullanılan doğal bir mağarada bulunuyordu. 1989 yılında, bu mağara bir akvaryum ile donatılmıştır. Ziyaretçileri pek çok nadir balık türünü ve denizin derinliklerinde yaşayan diğer insanları görebilir. Bir orfoz, nadir deniz kaplumbağası türleri, kabuklular ve deniz yıldızları da vardır. Akvaryumda, çocuklar için geziler de dahil olmak üzere bilişsel geziler düzenlenmektedir.
  1. Mayıs ayından Ekim ayına kadar olan dönem en yoğun mevsim olarak kabul edilir. Yaz aylarında Ibiza’ya gitmeye karar veren gezginler, yaz aylarında Ibiza otellerinde fazla boş oda olmayacağından, önceden … Açık
Ibiza’nın hemen yakınında, gerçek bir açık hava müzesi olan eşsiz bir tarihi köy Balafia vardır. Bu köyde, sadece yedi konut ve topraklarında korunmuş güzel gözetleme kuleleri var. Kulelerden birinin tepesinde bir haç korunmuştur. Yerel halk, kötü ruhları köyden uzaklaştırmaya yardımcı olduğuna inanıyordu. Yüzlerce yıl önce, kıyı bölgelerine çoğu zaman korsanların ve Türk fatihlerin saldırısına uğradı; Bu köydeki sur kulelerine ek olarak, yerlilerin fatihlerden saklandıkları yer altı barınakları da vardır.
Sunset besides Torre de Sa Conillera (Ibiza) Kültürel eğlence hayranları için, tesiste çok ilginç bir Etnografya Müzesi. İnanılmaz derecede güzel bir tarihi binada yer almaktadır. Daha önce, bu villa adanın en zengin ailelerinden birine aitti. Müzenin sergileri arasında yerel halk kıyafetleri, ev eşyaları ve süslemeler, yerel zanaatkarlar ve müzik enstrümanları yer alıyor. Eski villada ayrıca bir tema salonuna dönüştürülmüş bir şarap mahzeni de bulunmaktadır. İçinde ziyaretçilere adada geçmişte nasıl şarap yapıldığı anlatılıyor. Müze sık sık çağdaş sanat ve eğlence sergilerine ev sahipliği yapıyor.
İbiza - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7 8

İbiza ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

Referans Bilgi
Tüm parkların haritası
İbiza çevresindeki milli parklar ve şehir parkları
♥   Natural Park 'Ses Salines d Eivissa i Formentera' , 12.6 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Natural Park 'Sa Dragonera' , 108.2 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Cave 'Cova Tallada' , 108.8 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Cave 'Cova del Moraig' , 110.7 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Natural Park 'El Montgó' , 112.2 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf

İspanya Gezisi: Görülecek Yerler

  İspanya yalnızca zengin tarihi mirasıyla değil, aynı zamanda büyük bir eğlence seçeneği ve eşsiz konukseverlik atmosferi ile ünlüdür. Roma İmparatorluğu zamanlarında inşa edilmiş binalar ülkenin başlıca mimari simgeleri olarak kabul edilir. İspanya büyük şehirlerinde gezginler her zaman tarih müzeleri ve arkeoloji, sanat galerisi ve sergi salonları bulacaklar. …
OrangeSmile araç kiralama İbiza’da araba kiralama

Dubai'deki Expo 2020 7 Milyondan Fazla Ziyaretçi Tarafından Ziyaret Edildi

Henüz bu etkinliği ziyaret etmediyseniz, Dubai'de otel rezervasyonu yapmak için hala zamanınız var çünkü Expo 2020 Dubai 31 Mart 2022'ye kadar sürüyor. Emirliği ziyaret edemeyen kişiler Expo 2020 web sitesinde sanal bir tur yapabilirler. Bu arada, sanal ziyaret Aralık sonunda 31.6 milyona ulaştı. Oku bunu

21.04.2024

İbiza Haritasında Turistik Yerleri Arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

İbiza Yakınındaki Bölgelerde Geziler

İbiza, İspanya Hakkında Her Şey - Geziler, turistik yerler, mimari, tarih, kültür ve mutfak. Seyahatinizi OrangeSmile.com ile hazırlayın - İbiza’da 'mutlaka görülmesi gerekenler'i, ziyaret edilecek yerleri, çıkılacak gezintileri, nefes kesici manzaraları keşfedin. Seyahatinizi bu gezi rehberiyle planlamak, İbiza’dan birkaç gün içinde en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacak.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018