OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi

Adeje Gezilecek Yerler. Tam Seyahat Rehberi

  Bu lüks Avrupa tesisi, yüksek kaliteli hizmet, geniş eğlence ve kültür programları ve kesinlikle muhteşem plajları ile ünlüdür. Kentin yürüyüşler için birçok yeri vardır; çok sayıda müze ve sergi merkezini ziyaret edebilir, ticaret merkezlerinde ve dükkanlarda dolaşabilir ya da ayaklarınızı bir eğlence merkezine veya sinema salonuna taşıyabilirsiniz. Dinlenmek ve kendi sağlığını aynı anda iyileştirmek isteyen turistler, spor merkezlerinin, spor salonu, SPA ve sağlık geliştirme komplekslerinin tadını çıkarabilir.
  Adeje, çok sayıda doğal doğal mekanla ünlü bir tatil beldesidir. Şehrin ziyaretçileri, pitoresk sahillere hayran kalabilecekleri ve hatta yunusları görebilecekleri bir yatta kesinlikle bir deniz seyri … Açık
Adeje plajları ayrıca geniş bir eğlence etkinliği yelpazesi sunar: bir scooter veya bir sörf okulu katılabilir. Aşırı sporu seviyorsanız, paraşüt atlama bile deneyebilirsiniz! Bu tesis, geleneksel olarak, Adeje yakınlarındaki su altı hayatının güzelliğini değerlendirecek dalıcıları cezbetmektedir.
Şehrin birçok kumsalı var ama Playa Torviscas en güzel ve popüler olmaya devam ediyor. Uzunluğu 2,5 kilometre olacak şekilde tahmin ediliyor ve ziyaretçiler plajın gelişmiş altyapısının tadını çıkarabilirler. Kıyı bölgesinde çeşitli restoranlar ve barlar bulunur; Burada ayrıca yerel mutfaktan en iyi yemekleri deneyebilirsiniz. Burası her zaman kalabalık - gündüz insanlar yüzüp güneşlenmeye geliyor ve geceleri Playa Torviscas bir konser ve parti alanına dönüşüyor. Sessizlik ve yalnızlık ararsanız, Playa del Duque ihtiyaçlarınızı karşılar. Bu plajın uzunluğu 600 metredir. Ziyaretçiler, scooter kiralayabilir, su götürmelerini veya tüplü dalış yapmayı öğrenebilir. Üzerinde gençler için büyük bir eğlence merkezi olan bu plaj, çocuklu turistler için mükemmel bir seçimdir. Burada çocuklar ve gençler, oyun odaları ve çocuklarınızın sıkılmasına izin vermeyecek diğer cazibe merkezleri bulacaksınız. Adeje, her ziyaretçinin kendi lezzetine ve kaliteli hizmete göre eğlenceyi bulacağı evrensel bir eğlence turizminin yanı sıra, iyi gelişmiş yerel altyapı ile bu geri kalanı çok rahat yapacaktır. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
  Aktif dinlenme taraftarları, Adeje’de olduğu gibi çok sayıda spor ve eğlence kompleksi bulacakları zaman harcamak için ilginç yollar bulacaktır. Plajların sörf için mükemmel şartları vardır. Ayrıca dalış … Açık
  Adeje’de ilginç gezi programları organize edilebilir; yalnızca doğal değil, tarihi yerler de vardır. Sömürge zamanlarının en çarpıcı simgesi 1967 yılında inşa edilen manastırdır. İlk manastır manastırları 16. yüzyılda ortaya çıkmıştır ve günümüzde turistler korunmuş manastır binalarına hayran olabilir ve güzel Saint Ursula Kilisesi’ni görebilirler.
Hotel en Tenerife Casa Fuerte’nin kurucusunun adını taşıyan kalesi, daha az ilginç değil. Bu kale, kıyıları sürekli korsan istilasından korumak için 1553 yılında inşa edilmiştir. Üç yüz yılı aşkın süre dayanılmaz kale, kasabayı davetsiz misafirlerden korudu ve 1902’de büyük bir yangın sırasında neredeyse tamamen yok edildi. Kale surlarında birçok değerli tarihi eser tutuldu. Bugün kurtarılan azınlık, Gran Canaria adasında bulunan Kanarya Adaları Müzesi’nde temsil edilmektedir.
  1. Adeje’ye seyahat etmeyi planladığınızda, kesinlikle sıcak kıyafetlerinizi yanınıza almalısınız. Teide Volcano’ya gezi veya pitoresk dağlarda yürümeyi planlayan gezginler için yararlı olacaktır. 2. … Açık
Tesisin hemen yakınında çok ilginç bir arkeolojik alan - Morro Grueso bölgesi var. Yanardağın patlaması sırasında bu yerlerde oluşan bazalt sütunlardan oluşan geniş bir küme. Bu sütunlarda, araştırmacılar, bugün herkesin görebileceği kaya sanatı parçaları keşfetti.
Favorite Restaurant Bar in Costa Adeje Uzun yürüyüşlere meraklı olanlar için, şehrin yakınında bulunan ’Inskoe Gorge’ doğa rezervini ziyaret etmeye değer. Onu yalnızca yürüyerek alabilirsiniz, genellikle sarma yolları en az iki saat sürer. Yürüyüş sırasında çok nadir bulunan bitki ve kuşları görebilir, en tuhaf biçimlerin kaktüsüne hayran olursunuz. Tur sonunda katılımcılar ilginç bir sürpriz yaşatacak - birçok mağaranın olduğu inanılmaz bir güzellik gorge. Bu mağaralardan bazıları ziyaret etmek için de kullanılabilir. Tesisin en hareketli yeri, eğlence etkinliklerinin, restoranların ve dükkanların çoğunun yoğunlaştığı kale. Yürüyebilir ve geride kalanların tadını çıkarabilirsiniz, bu sette gün boyu çocuklu birçok turist var. Akşamın gelişi ile şafağa kadar açık olan birçok bar, gece kulübü ve disko bulunur.
Adeje - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Adeje ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

Referans Bilgi
Tüm kalelerin haritası
Ayakta kalan Adeje kaleleri
♥   Kalesi 'Castle of San Miguel' Canary Islands, 10.4 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Castle of San Felipe' Canary Islands, 36.6 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Castle of San Joaquín' Canary Islands, 57.6 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Castle of San Juan' Canary Islands, 59 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Castle of San Andrés' Canary Islands, 67.2 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm parkların haritası
Adeje çevresindeki milli parklar ve şehir parkları
♥   World Heritage Site 'Teide National Park' , 18 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Nacional Park 'El Teide' , 18.8 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Natural Park 'Corona Forestal' , 22.8 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Natural Park 'Majona' , 43.6 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   World Heritage Site 'Garajonay National Park' , 51.1 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf

'Dünyadaki Sıradışı Yerler' Rehberimizden Adeje ve Çevresindeki Turistik Yerler

Garajonay Ulusal Parkı

From the series “Avrupadaki En İyi 15 Unesco Bölgesi”
Milli park inanılmaz yürüyüş parkurları bir sürü vardır; Ancak, parkın bazı alanları turistlere kapalıdır. Parktaki konuklar için en çekici ve popüler eğlence, hala eski bir soyu tükenmiş yanardağdan başka bir şey olmayan Garajonay dağına tırmanıyor. Dağ, adanın harika bir manzarasını sunmaktadır. her daim yeşil ormanlar ve sahiller tüm ihtişamıyla hayran olabilirler. La Gomera adasının ekosisteminin özelliklerine ayrılmış, yıl boyu ekolojik müze sergisi, parkta faaliyet göstermektedir. Ziyaret etmek için harika bir yer, Botanik Bahçesi'dir. … Devamını oku

Piramides de Guimar

From the series “Eski Medeniyetlerden Kalan En İyi Piramitler”
Tur Hayerdal'ın da aralarında bulunduğu birçok bilim adamı, piramitlerin ortaya çıkışına ilişkin bu teoriye katılmıyor. Lah yatakları, yerel tarlalardaki haddelenmiş taşlara ek olarak, piramitlerin inşası sırasında da kullanılmıştır. Zemin, piramit inşa edilmeden önce dikkatlice döşendi. Ve binaların düzenli mimari formu ve açıklanamaz biçimde açıklanamayan: neden sadece onları kazık taşların piramitleri oluştururum? Bugün, altı antik piramit topraklarında birkaç müze ve birkaç mükemmel dinlenme alanı bulunan büyük kompleksde birleşti. Pek çok turist yaz aylarında bambaşka fenomeni - alacakaranlık - hala garip binaların gizemi - gözlemlemek için çevirdiği gün Guimar piramitlerini ziyaret etmeye çalışıyor. … Devamını oku
OrangeSmile araç kiralama Adeje’de araba kiralama

Hilton, Kyoto'da üçüncü lüks otel inşa ediyor

2024 yılında ilk misafirlerini ağırlayacak. Farklı kategorilerde 313 oda bulunacak, odaların içi ve otel alanları birinci sınıf otelin ana özelliklerinden biri haline gelecek. Odaları dekore ederken, kalitesiyle ünlü ve dünyanın en iyilerinden biri olarak kabul edilen yerel tekstillerin kullanılması planlanıyor. Oku bunu

01.12.2023

Adeje Haritasında Turistik Yerleri Arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Adeje Yakınındaki Bölgelerde Geziler

Adeje, İspanya Hakkında Her Şey - Geziler, turistik yerler, mimari, tarih, kültür ve mutfak. Seyahatinizi OrangeSmile.com ile hazırlayın - Adeje’de 'mutlaka görülmesi gerekenler'i, ziyaret edilecek yerleri, çıkılacak gezintileri, nefes kesici manzaraları keşfedin. Seyahatinizi bu gezi rehberiyle planlamak, Adeje’den birkaç gün içinde en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacak.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018