OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi
Floransa

Floransa Efsaneleri. Tarihin veya Ünlülerin Yücelttiği Meşhur Oteller

Hotel Savoy Fotoğraflar: Hotel Savoy, Florence   Piazza della Repubblica’da bulunan efsanevi Hotel Savoy , Floransa sınırlarının çok ötesindedir. Üst sınıf otelin görünümü, ünlü mimarların ve ülkenin moda tasarımcılarının çalışmalarının bir sonucudur. Hotel Savoy, en iyi ulusal geleneklerin ve modern cazibenin harika bir bileşimidir. Popüler otel, yıllardır yıldız şefi Fulvio Pierangelini tarafından yönetilen L’Incontro restoran ile bir komplekstir. Restoran, yüksek mutfak hayranları tarafından kesinlikle beğenilecek. L’Incontro’da servis edilen tüm yemekler şefin tariflerine uygun olarak yapılır. Restoran ayrıca ülkenin farklı bölgelerinden getirilen zengin şarap koleksiyonuyla da ünlüdür.
Grand Hotel Minerva Tatil otellerinde konaklamaktan hoşlanan gezginler genellikle Grand Hotel Minerva ile büyülüyor. Pastel renklerde lüks konuk odalarının yanı sıra, otelin müşterileri, ulusal mutfak restoranında ve gösterişli tarihi bölgenin panoramik manzarasına sahip geniş teraslarda ağırlanmaktadır. Otelin çatısı, panoramik bir yüzme havuzu, mobilyalı teraslar ve barın açık bir terası ile harika bir dinlenme alanına dönüştürülmüştür. Grand Hotel Minerva, çok sayıda gezgin ile popülerdir. Hem tek ziyaretçiler hem de büyük gruplar için konuk odaları vardır.
www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
Hotel Villa Betania Hotel Villa Betania , pitoresk bir yeşil bahçe ile çevrilidir. Bu uzun tarihi boyunca binlerce turistin aşkını ve özverisini kazanan büyüleyici bir aile oteli. Konuk odaları modern tarzda yapılmış ve açık renkli ahşap mobilyalarla dekore edilmiştir. Ortak alanların dekoru ise önceki yüzyıllara aittir. Otel hala orijinal taş dekoruna ve birkaç eski fresklere sahiptir. Dövülmüş merdiven korkulukları ve ulusal tarz aksesuarlar sadece bu muhteşem otele cazibe katmaktadır. Hotel Villa Betania, tenha ve huzurlu atmosferi ile ünlüdür.
Hotel Executive Fotoğraflar: Hotel Executive, Florence Hotel Executive , 18. yüzyıldan kalma özenle restore edilmiş bir soylu konakta hizmet vermektedir. Bu harika otelde özel bir konaklama gerçekten unutulmaz olacaktır. Arno Nehri kıyısına ve olağanüstü tarihi simge yapılara sadece birkaç dakika uzaklıkta elverişli bir konuma sahip otel, gezilerin hayranlarıyla çok popülerdir. Hotel Executive’in muhteşem koridorlarında yürüyüş de birçok hoş anılar bırakacaktır. Otel, antik fresklerin, resimlerin ve heykellerin geniş bir koleksiyonuna ev sahipliği yapmaktadır. Ayrıca, Hotel Executive’de antika mobilya koleksiyonu şehrin en ilgi çekici yerlerinden biri olarak kabul ediliyor. Her sabah, otelin konukları, çeşit çeşit açık büfe kahvaltının tadını çıkarabilirler.
Hotel La Scaletta Fotoğraflar: Hotel La Scaletta, Florence Arno Nehri’nin kıyılarından biri, orta sınıf kategorisinde en popüler otellerden biri olarak bilinen Hotel La Scaletta bir başka otele ev sahipliği yapmaktadır. Fiyat ve hizmet kalitesinin optimal bir kombinasyonu bu otelin ana avantajı olmaya devam etmektedir. Hotel La Scaletta’da, gezginler makul bir ücret karşılığında maksimum hizmet sunmaktadır. Güzel seramik fayans dekoruna sahip tam donanımlı bir banyo, çeşitli kontinental mutfak yemekleri içeren günlük açık büfe kahvaltı ve Floransa’nın muhteşem güzellikteki güzel bir yerinde harika bir konuma sahip olan odalar romantik bir tarzda dekore edilmiştir. Bunlar, Hotel La Scaletta’yı yapmak için yeterlidir. Şehrin en popüler otellerinden biri.
  Muhteşem bir tarihi otel olan Bernini Palace, konuklarına geçmişin eşsiz atmosferinde rahatlama olanağı sunmaktadır. Otel katedrale yakın bir konumdadır ve 15. yüzyıldan kalma şık bir binada hizmet vermektedir. Onun … Açık
Residence Porta Al Prato Daire otellerini tanımlamak söz konusu olduğunda, Residence Porta Al Prato bu kategorideki liderler arasında kalmaya devam ediyor. Bu otel, Floransa’nın canlı semtlerinden birinde yer almaktadır ve ev sıcaklığında konukseverliğin atmosferi ile ayrılmıştır. Daireler güzel ahşap dekora sahiptir ve zarif renklerde yapılmıştır. Varışta, tüm müşterilere bir hediye verilir - yerel olarak üretilen ürünler. Residence Porta Al Prato, bir konser salonu ve bakımlı bir bahçe ile çevrilidir. Ekstra bir hizmet olarak, gezginler bisiklet kiralayabilir.
Floransa - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

Floransa ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

OrangeSmile araç kiralama Floransa’da araba kiralama

2022'de 9 Yeni Otel Açmayı Tercih Etti

Eylül 2022'de Oslo'daki Sommerro oteli, özenle restore edilmiş 1930'lardan kalma Art Deco binasında hizmet vermeye başlayacak. Bu bina, Norveç başkentinin tarihi bir mahallesi olan Frogner'in gerçek bir simgesidir. Milyonlarca dolarlık bir yenileme, Norveç'teki en büyük koruma projesini özenle, 56 rezidans dahil 231 odalı modern bir otele dönüştürdü. Preferred, 2022'de New York'ta The Wall Street Hotel, Singer Island'da (Florida, ABD) Amrit Ocean Resort & Residences, Zanzibar'da TOA Hotel & Spa, Washington'da Pendry otel ve Pendry Park City olmak üzere beş otel daha açacak. Utah'ta bir otel. Oku bunu

01.02.2023

Floransa Foto-Röportajı

Floransa Haritasında Zevkinize Uygun Otel Arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Floransa Bölgesindeki Ünlü Oteller

OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018