OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi

Endülüs Gezilecek Yerler. Tam Seyahat Rehberi

Roman Brigde. Guadalquivir river. Córdoba. Andalusia   Gezginler Endülüs’ü güzel ortaçağ kaleleri ve Arap kuleleri, zarif katedralleri ve muhteşem dağ manzarasıyla birleştirmektedir. Endülüs, doğal güzellikler bakımından zengin olan İspanya’nın güneşli bölgesidir; Eşsiz Seville başkentidir.
  Endülüs, gurme yemekleri ve ilginç yerel yemeklerin tadını çıkarmak için gerçek bir mücevher. Endülüs kıyı bölgeleri, bölgenin tüm şehirlerine teslim edilen balıklar açısından zengindir ve dağlık alanlar … Açık
Santa Cruz bölgesinde, Araplar tarafından 14. yüzyılın ortalarında inşa edilen eski Alcazar kalesi, Giralda camisi, muhteşem tapınaklar ve manastırlar özel dikkati hak ediyor. Doğal yürüyüş yapmanın hayranları, Sevilla kıyısının hemen dışında bulunan La Cartuja adasının keyfini çıkarabilirler. Adada, bu yerlerin flora ve faunasının tüm çeşitliliğinin temsil edildiği güzel bir park var. İspanya Meydanı, sermayenin sembolü olarak kabul edilir; İspanyol eyaletlerinin arması olan bir dizi güzel kemerle çevrilidir. Yanında Pilav Evi ve askeri yönetim binası gibi birçok güzel mimari kompleks vardır. Maria Luisa Parkı meydanın yanındadır; Sıcak güneşten saklanabileceğiniz yürüyüş için harika bir yerdir.
Piyemonte bölgesinde başka çekici bir şehir var Granada. Onun ana cazibe dik bir sırt üzerinde bulunan Elhamra kalesidir. Kalenin önündeki alan güzel çeşmeler, havuzlar ve heykellerle süslenmiştir. Bina bu zamana kadar mükemmel korunmuştur; ziyaretçisini ihtişamıyla şaşırtmaktan asla vazgeçmez. Kalenin yanında 13. yüzyılda inşa edilen Palacio de Generalife bulunmaktadır. Bu cazibe aynı zamanda lüks, formların rafine edilmesi ve çevrenin sıra dışı tasarımıyla da dikkat çekiyor. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
  Boğa güreşi ve flamenko ritimleri Endülüs’ten bahsederken akla gelen ilk çağrışımlardır. Ulusal müzik ve profesyonel dansçıların performansları olmadan burada herhangi bir tatil yapılamaz. Matadorların … Açık
Endülüs’e yapılacak bir gezi Cordoba’yı ziyaret etmelidir. Halifelerin güzel sarayı, çeşmeli bahçeler ve caminin muhteşem güzelliği Cordoba’da geziler çok farklıdır. Banliyö bölgelerinde çeşitli arkeolojik alanlar vardır; Bilim adamları bulguları Cordoba Arkeoloji Müzesi’nde görülebilir. Plaj müdavimleri, güzel plajlarına ek olarak zengin bir kültür programı sunan pitoresk Malaga kasabası tarafından çekilmektedir. Bunlar, turlara dahil edilmesi gereken Endülüs’ün çeşitli şehirleri.
Endülüs - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6

Endülüs ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

Referans Bilgi
Tüm kalelerin haritası
Ayakta kalan Endülüs kaleleri
♥   Kalesi 'Castle of Zuheros' Córdoba, 36.3 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Alcázar de los Reyes Cristianos' Córdoba, 37.2 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Castle of Arcos' , 39.1 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Castle of Almodóvar del Río' Córdoba, 39.1 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Castillo de Iznájar' Córdoba, 48.8 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm parkların haritası
Endülüs çevresindeki milli parklar ve şehir parkları
♥   Cave 'Cueva de la Pedriza' , 45.4 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Natural Park 'Sierra de Hornachuelos' , 62.1 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Natural Park 'Sierra de Cardeña y Montoro' , 82.8 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Natural Park 'Montes de Málaga' , 84.4 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Natural Park 'Sierra Norte de Sevilla' , 96.5 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf

'Dünyadaki Sıradışı Yerler' Rehberimizden Endülüs ve Çevresindeki Turistik Yerler

Caminito Del Rey

From the series “Heyecan Severler için Dünyadaki En İyi Sıradışı Yerler”
Köprü vadinin altından 100 metre yükseklikte, Royal Yolu uzunluğu yaklaşık 3 000 metre. Rota birkaç yıldır resmen kapatıldı. Bununla birlikte, bu gerçek cesur maceracıları caydırmıyor. Yüzyılı aşkın bir süreden sonra, yol oldukça harap durumda. Bazı yerlerde artık beton yok, bu yüzden dar ve paslı raylara gitmek zorundasınız. Çoğu gezgin, beton kalıntıları üzerinde yürümeye cesaret edemez; her an çöker. Kraliyet Yolu'na giden turistler gurur duyabilirler. Tüm deneyimli dağcılar ve atletler tehlikeli yolu aşmaya cesaret edemezler. … Devamını oku
OrangeSmile araç kiralama Endülüs’de araba kiralama

2022'de 9 Yeni Otel Açmayı Tercih Etti

Eylül 2022'de Oslo'daki Sommerro oteli, özenle restore edilmiş 1930'lardan kalma Art Deco binasında hizmet vermeye başlayacak. Bu bina, Norveç başkentinin tarihi bir mahallesi olan Frogner'in gerçek bir simgesidir. Milyonlarca dolarlık bir yenileme, Norveç'teki en büyük koruma projesini özenle, 56 rezidans dahil 231 odalı modern bir otele dönüştürdü. Preferred, 2022'de New York'ta The Wall Street Hotel, Singer Island'da (Florida, ABD) Amrit Ocean Resort & Residences, Zanzibar'da TOA Hotel & Spa, Washington'da Pendry otel ve Pendry Park City olmak üzere beş otel daha açacak. Utah'ta bir otel. Oku bunu

14.04.2024

Endülüs Haritasında Turistik Yerleri Arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Endülüs Yakınındaki Bölgelerde Geziler

Endülüs, İspanya Hakkında Her Şey - Geziler, turistik yerler, mimari, tarih, kültür ve mutfak. Seyahatinizi OrangeSmile.com ile hazırlayın - Endülüs’de 'mutlaka görülmesi gerekenler'i, ziyaret edilecek yerleri, çıkılacak gezintileri, nefes kesici manzaraları keşfedin. Seyahatinizi bu gezi rehberiyle planlamak, Endülüs’ten birkaç gün içinde en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacak.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018