OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi
Sevilla

Sevilla Seyahatinizi Hazırlayın: Tavsiyeler & İpuçları - Yapılması ve Uyulması Gerekenler

Sevilla   1. Para avantajı, en avantajlı tarife sunarken, özel döviz bürolarında takas edilmek için en iyisidir.
2. Şehrin tüm plajları belediyedir, bu yüzden onlara girmek tamamen ücretsizdir. Masraflar sadece şezlong, güneş şemsiyesi ve çeşitli spor malzemeleri kiralamak için geri çekilebilir.
3. Yerel restoranlar ve kafelerde ipucu bırakmanız şiddetle tavsiye edilir. Her zamanki miktar ipucu toplam faturanın% 5 - 10’udur. Garsona bir ipucu bırakmanın zorunlu olmadığı, ancak her zaman iyi görgü kurallarının bir işareti olduğu düşünülmelidir.
4. Yerel sakinler ve turistler arasında çok popüler olan şarap içeceği Sangria Siesta’yı denemeyi unutma. Herhangi bir restoranda veya barda denemeniz önerilir.
5. Kültürel ve rekreasyonel etkinliklere ait biletler yalnızca özel kiosklarda veya doğrudan stadyumlarda ve müzelerde alınmalıdır. Hiçbir koşulda sokakta bilinmeyen insanlardan bilet almamanız gerekir. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
6. Euro, şehirde en çok ’popüler’ para birimi olarak düşünülür. Piyasaya çıkarken, küçük kupürlerde daha fazla kağıt para getirmek en iyisidir, bu nedenle satıcılara ödeme yapmak daha kolay olacaktır. Birçok büyük alışveriş merkezi ve restoranında, uluslararası sınıfın kredi kartlarıyla ödeme yapabilirsiniz.
7. Boğa güreşi ve flamenko dansları oldukça pahalıdır. Ancak, bu etkinlikler için biletlerin önceden satın alınması gerekir.
  Sevilla, rahat restoranlar ve barların en geniş seçimi ile gastronomi turizminin taraftarlarını memnun edecektir. Katedral Meydanı’ndan uzakta değil, bir kutlama ya da romantik akşam dinlenme için mükemmel bir … Açık
8. Araba kiralamayı ve kentin çevresini keşfetmeyi umduğunuz gezginler, araç hızının çoğunluğunun özgür olmadığını hatırlamalıdır. Bu nedenle, Barselona gezisi size yaklaşık 30 avroya mal olabilir.
9. Sevilla’daki tıbbi bakımın tamamı ödenmiştir. Maliyetleri telafi etmek için, doktorunuzdan size sigorta şirketinize gösterecek bir fatura vermesini istemelisiniz.
10. Kalabalık mekanlara giderken, özel ihtiyaç olmadan değerli eşya ve büyük paralar almayın. Giyim ve çantalar kafelerde ve lokantalarda gözetimsiz bırakılmamalıdır.
Sevilla - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

Sevilla’da Nereleri Ziyaret Etmeli - Benzersiz Yerler

Doñana Ulusal Parkı

From the series “Dünyadaki En Büyük Sit Alanları”
Yine de, var olan alanlar var, turizmin denetimi yetersiz, eşsiz ekosistemler için büyük tehdit oluşturuyordu. Birkaç yıl önce büyük ve tatil otelleri, modern golf merkezleri ve etkileyici büyüklükteki tarım arazileri kıyı korunan park alanlarında ortaya çıktı. Büyük ölçekli kalkınma, somel lagünlerinin tamamen boşaltılmasıyla sonuçlandı, bu yüzden günümüzde, korunan alanlarda daha fazla inşası yasaklayan bir kanun İspanya'da yürütüldü. Binlerce ateşli kuşun yılın bu zamanında diğer kıtalardan uçtuğu için birçok doğa tutkunları kış ziyareti yapma eğilimindedir. … Devamını oku

Sevilla ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

OrangeSmile araç kiralama Sevilla’da araba kiralama

Dubai'deki Expo 2020 7 Milyondan Fazla Ziyaretçi Tarafından Ziyaret Edildi

Henüz bu etkinliği ziyaret etmediyseniz, Dubai'de otel rezervasyonu yapmak için hala zamanınız var çünkü Expo 2020 Dubai 31 Mart 2022'ye kadar sürüyor. Emirliği ziyaret edemeyen kişiler Expo 2020 web sitesinde sanal bir tur yapabilirler. Bu arada, sanal ziyaret Aralık sonunda 31.6 milyona ulaştı. Oku bunu

13.08.2022

Sevilla Fotoğrafları

Sevilla haritasında servisleri (eczane, polis, otopark, bankalar) arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Sevilla Çevresindeki Şehirler için İpuçları

Sevilla Seyahati - Tavsiyeler ve İpuçları. Alınması gereken önlemler, uymanız gereken kurallar, ve Sevilla’da yapmaktan kaçınmanız gerekenler. Seyahatinizin beklenmedik sürprizler olmadan, pürüzsüz ve kolay geçmesi için yardımcı oluyoruz.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018