OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi
Sevilla

Sevilla’nın Renkleri - Gelenekler, Festivaller, Düşünce Anlayışı ve Yaşam Tarzı

Finde_Sevilla   Yerel sakinler çok mizah duygusu ile çok neşeli ve samimi insanlardır. Tek dezavantajı organizasyon eksikliği. İspanyol insanlar çok önemli bir toplantı için bile geç olabilir. Bununla birlikte, çalışma ortamında oldukça ciddi ve odaklıdırlar. Bunlar, refaha ulaşmak ve ülkesine yardım etmek için tam olarak çalışmaya istekli güvenilir ortaklardır.
  Seville’deki tarihi otellerin seçimi, görkemli bir şey değildir, ancak bazıları gezginlerle özellikle popülerdir. Şehrin kalbinde yer alan Doña María, muhteşem saraylardan birinde açıktır. Otelin tüm konuk … Açık
Belki de, boğa güreşi gibi nefes kesici manzaralara dayanılmaz bir cazibe, yerli halkın en çarpıcı özelliklerinden biridir. Bu tür eğlenceler yüzlerce yıldır birçok tartışmaya yol açıyor ancak Sevilla ve diğer İspanyol şehir sakinleri için boğa güreşi sadece heyecan verici bir eğlence değil, gerçek bir milli gelenek. Boğa savaşları genellikle gezginleri cezbeder, bazen büyüleyici görüntüleri izlemek için uzun mesafeli yolculuklar yapmaya hazırdırlar. İlk ’modern’ boğa güreşi 1775 yılında yapıldı, ancak boğlarla olan ilk oyunlar burada iki bin yıl öncesinden önce gerçekleşti. Olay sırasında bir stadyumun tüm koltukları her zaman alınır. Boğa güreşini görmek için, önceden bilet satın almanızı öneririz. Ortalama bilet fiyatı 50 ila 500 avro arasındadır.
Sevilla’da ilkbahar, çok sayıda ilginç festival ve fuar zamanı. Festivallerden biri genellikle Nisan ayının ikinci yarısında kutlanmaktadır. Bir hafta boyunca kentin tüm meydanları halk gruplarının performanslarının yeri haline geldi. Yerel halk ve turistler eski kostümlerde giyinirler ve sokak tüccarları yoldan geçenlere çeşitli alışılmadık hediyeler ve el işleri sunar. Banliyö bölgelerinde birçok ilginç festival düzenlenmektedir. Ülke sakinleri ayrıca genellikle doğurganlık hamileri için ayrılmış ilginç fuarlar ve karnavallar da organize etmektedir. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
  İspanya’nın en lüks otellerinden biri olan Hotel Alfonso XIII, Sevilla’da açıktır. 1928 yılında İspanya Kralı Alfonso XIII’nin emriyle inşa edilmiştir. Açılıştan bu yana, otel kralın adını … Açık
  Birçok ülke işareti ve simgesel bayramları, ne hatırladığını, neredeyse adı duymamış halde görüyor. Semana Santa, İspanya’nın ruhudur, simgesel dindarlığı ve görkemi. Sen ve yüz binlerce turist, Paskalya Kutsal Haftası boyunca bu ruhtan haberdar olma şansına sahip olacaklar. Seville’de geçen bu günlerde vatandaşların tüm yıl boyunca hazırladıkları çeşitli kutlamalar düzenlenecektir. Dini arazilerdeki heykel kompozisyonları olan muazzam, süslü Passos kiliselerdeki sokaklara taşınır. Bu Passos’tan sonra, uzun pelerin, maskeler ve yüksek tırtıllı kapaklar giyen sayısız kardeşlik acemisyeni izliyor.
Plaza de Espana en Sevilla İlkbaharda, Sevilla şehri acı portakal ve yasemin aroması emdirilmiş havayla sihirli bir yere dönüşüyor. Sevilla Fuarı, Nisan ayında yapılan geleneksel yıllık ulusal festivaldir. Pazartesi gecesi Paskalya haftasında başlar ve Pazar boyunca devam eder. Bir hafta boyunca zorlu eğlencelerle dolup taşmak için fuarın hazırlıkları önceden başlıyor: şarap gibi su akışı, tükenmek üzere danslar - gündüz ve gece. Geleneksel geçit töreni at araçları ve biniciler tarafından açılır ve onu şenlik giyinmiş sakinler takip eder. Alay, Arenaya, Plaza-de-Toros’a taşınıyor. Bu arada, fuarın günlük programı gerçek boğa güreşini içeriyor.
  Itaca Sevilla, romantik çiftlerin bir tatil sırasında isteyebilecekleri neredeyse her şeye sahiptir. Klasik bir Endülüs malikanesinde açıktır, bu nedenle muhabbet kuşları dinlenmek için uygun bir yer bulmakta zorluk … Açık
La Bienal de Flamenco de Sevilla, dünyadaki flamenkoya adanmış en önemli uluslararası etkinliktir. Her iki yılda bir, Sevilla dünyanın dört bir yanından flamenko hayranlarını ve profesyonellerini çeken büyük bir performansa dönüşüyor. En pitoresk ilçeler, seyirciye bir türün en çok beklenen yeniliklerini sunarak, birkaç hafta boyunca tatilin merkezleri haline gelir. Özellikle aktif turistler, Sevilla’da bir flamenko izlemek ve görmek sadece mümkün değil, aynı zamanda ’denemek’ için de mutluluk duyacaktır. Festival süresince, ilk flamenko hareketlerinizi uygulayabileceğiniz küçük sahneler ve alanlar göreceksiniz.
Sevilla - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

Sevilla ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

Referans Bilgi
Tüm kiliselerin haritası
Sevilla yakınındaki katedraller ve bazilikalar
♥   Catedral de Nuestro Señor San Salvador, Jerez de la Frontera, 78.5 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm kalelerin haritası
Ayakta kalan Sevilla kaleleri
♥   Kalesi 'Castle of Marchenilla' Sevilla, 0.7 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Torre de la Plata' Sevilla, 1 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Tower of los Herberos' Sevilla, 1 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Castle of Lebrija' Sevilla, 1.8 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Alcazar of Alcalá de Guadaíra' Sevilla, 12.6 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Castle of Utrera' Sevilla, 28.2 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Castle of las Aguzaderas' Sevilla, 48.2 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf

Sevilla ve Çevresindeki Benzersiz Kent Simgeleri

Doñana Ulusal Parkı

From the series “Dünyadaki En Büyük Sit Alanları”
Zarif pembe flamingo, leylek ve balıkçıllar, emperyal kartallar, kıçlarının öfkesi ile bilinirler - bu, dünyadaki benzeri çok sayıda kuş türünün bulunduğu tek yer burası. Nadiren İber vaşağının türleri de belirtilmeye değer. Milli park 1769'da kuruldu ve 770 kilometre karelik bir alanı kaplıyordu. Dünyanın her yerinden 250000'den fazla yolcusu, bölgenin unutulmaz doğal turistik yerlerini tecrübe etmek için buraya her yıl geliyor. … Devamını oku
OrangeSmile araç kiralama Sevilla’da araba kiralama

Dubai'deki Expo 2020 7 Milyondan Fazla Ziyaretçi Tarafından Ziyaret Edildi

Henüz bu etkinliği ziyaret etmediyseniz, Dubai'de otel rezervasyonu yapmak için hala zamanınız var çünkü Expo 2020 Dubai 31 Mart 2022'ye kadar sürüyor. Emirliği ziyaret edemeyen kişiler Expo 2020 web sitesinde sanal bir tur yapabilirler. Bu arada, sanal ziyaret Aralık sonunda 31.6 milyona ulaştı. Oku bunu

17.08.2022

Fotoğraflarla Sevilla’nın Renkleri

Sevilla Haritasında Popüler Turistik Yerleri Arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Sevilla’nın Komşu Şehirlerindeki Gelenekler ve Festivaller

Sevilla’nın gelenekleri, düşünce anlayışı ve yaşam tarzına dair şehir rehberi. Sevilla’nın ruhunu - otantik festivallerini, etkinliklerini ve kutlamalarını - keşfedebileceğiniz en iyi zaman aralığını öğrenin. Ayrıca, Sevilla’nın ilgi çekici adetlerini, dünyaya ve turistlere karşı tutumunu açığa çıkarıyoruz.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018