OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi

Bilbao Gezilecek Yerler. Tam Seyahat Rehberi

City at Sunset on the Nervion River   Bilbao, İspanya’nın kuzeyinde bulunan harika bir şehirdir. Bu şehrin Vizcaya’nın idari merkezi olduğunu belirtmeye değer. Bu İspanya’nın en büyük şehirlerinden biridir. Çok sayıda sanayi kompleksini ve muhteşem eğlence merkezlerini mükemmel bir şekilde birleştirir.
  Bilbao’nun çok ilgi çekici temalı otellerin yanı sıra, kelimenin hemen hemen her zamanki anlamıyla otel olarak adlandırılabilecek inanılmaz misafirperver imkanlara sahiptir. En cazip temalı otellerden biri Hotel Photo … Açık
Şehirdeki en popüler ve en çok ziyaret edilen yer, en iyi diskotekleri, barları ve muhteşem restoranları ziyaret edebileceğiniz Nervion setidir. Şehir eski tarzda dekore edilmiştir, ancak bu gerçeğe bakılmaksızın, bu yüksek kaliteli altyapı ile iyi gelişmiş ve modern bir yer.
Bilbao’nun temiz ve rahat sokakları geleneksel olarak turist çekmektedir. Burada ayrıca çok sayıda yeşil park ve her zevke hitap eden en çok ilgi çekici yer göreceksiniz. Bilbao’nun başlıca turistik yerleri arasında Güzel Sanatlar Müzesi, San Anton Köprüsü, Guggenheim Müzesi, Santiago Katedrali, Don Diego de Ar heykeli, Dona Casilda Parkı ve daha fazlası yer almaktadır. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
  Bilbao’daki en seçkin tasarım otelleri arasında, Barcelo Bilbao Nervion özel dikkat gösterilmelidir. En üst seviye otel, son tasarım konseptleri ile uyumlu olarak tasarlanmış, Nervión Nehri’nin panoramik … Açık
Bu şehirde, 1995 yılında bir metro istasyonları zinciri açıldı. Bu, trafik sıkışıklıklarından kurtulmak ve bu şehri daha da güzelleştirmek için yardımcı oldu. Tramvay veya demiryolu gibi diğer elverişli ulaşım türlerini de kullanabilirsiniz.
Bilbao Sonunda, Bilbao’da İspanyolca ve Bask olmak üzere iki ana dilin bulunduğunu belirtmeliyiz. Bu şehir dinlenmek için harika bir yerdir. Güzel, doğru, modern ve iyi gelişmiş; Birçok ilgi çekici yeri ve ilgi çekici yeri var. Bu nedenle, her sene Bilbao, dinlenmek ve kültürel değerleri gözlemlemekten zevk almak isteyen turistlerin maksimum sayısını çekmektedir.
  Bilbao’da gezginlere birçok lüks ve şık otel sunulmaktadır. Şehrin en ünlü otellerinden biri Silken Gran Hotel Domine Bilbao. Otel tarafından işgal edilen bina, ünlü mimar Javier Mariscal’ın projesi üzerine … Açık
  Şehirde çok güzel saraylar var, en güzellerinden biri de Biscay Foral Heyet Sarayı olarak kabul ediliyor. 19. yüzyılın ikinci yarısında inşa edilen bu, eklektik tarzda çarpıcı bir anıtıdır. Yıllar boyunca saray orijinal görünümünü ve zengin iç dekorasyonunu korumayı başardı. Turistlere açık olan odaların hemen hepsi, duvarları içerisinde saray evleri, antika mobilyalar ve sanat eserleri koleksiyonlarının yanı sıra mükemmel korunmuş duvar resimleridir. Turun zorunlu kısmı avludan yürüyüş mesafesindedir.
Arana de Bilbao Daha az ilginç olan, mimari nesne Belediye Binası olarak da bilinen Consistorial House’tur. Bu görkemli bina da 19. yüzyılın sonlarında inşa edilmişti ve eski bir manastır eskiden onun yerine yerleştirilmişti. Bugün, belirli günlerde herkes önemli siyasi olaylar için kullanılan güzel dekore edilmiş odaları takdir edebilir. Dünyanın dört bir yanından tasarımcı ve sanatçılar bu binanın dekorasyonunda yer aldı.
  Bilbao, büyüleyici bir tarihi atmosfer olan duvarlarının arkasındaki büyüleyici otellerden mahrum değildir. Ülke tatillerinin hayranları, restore edilmiş eski bir çiftlik binasında bulunan Hotel Artetxe dikkat etmelidir. … Açık
Tiyatro sanatının hayranları, isimsiz meydanda bulunan Bilbao’daki Arriaga Tiyatrosu’nu ziyaret edebilecek. Tiyatro açılışı 1880’de gerçekleşti; birkaç kez tamamen tahrip olmuştur ve 1914 yılında bina yangından ciddi şekilde zarar görmüştür. Tiyatro her defasında tamamen restore edilmiş ve yıllar önce olduğu gibi bugün de çok ilginç bir dram var.
Guggenheim Şehirde çok güzel parklar, yürüyüş için en ilginç yerlerden biri olan Doña Casilda Park. Bu tarihi parkta sevimli ördekler bulunan bir gölet var, ancak hala çocuklar için birçok oyun alanı ve turistik yer var. Parkta birkaç kafe var; sıcak aylarda, genellikle açıkta düzenlenen ilginç festivaller ve tiyatro gösterileri vardır.
  Bilbao’da romantik bir konaklama için uygun bir otel bulmak oldukça kolaydır. Uzun yıllar boyunca, tasarımcı Sercotel Hotel Gran Bilbao çiftler arasında talep edildi. Odalar çoğunlukla krem ​​renginde romantik bir … Açık
Kentin en ilginç kültür kurumlarından biri, bir arkeoloji, etnografi müzesi ve Baskların tarihi. Müzenin her bölümünün yüzlerce ilgi çekici sergisi var. Burada, paha biçilmez arkeolojik buluntuları ve yerel sakinlerin günlük yaşamının nesnelerini ve çok ilginç tarihi eserleri görebilirsiniz. Demir Çağı ile ilgili maddeleri içeren en kapsamlı arkeolojik sergidir.
Bilbao - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Bilbao ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

Referans Bilgi
Tüm kalelerin haritası
Ayakta kalan Bilbao kaleleri
♥   Kalesi 'Tower of Zamudio' Biscay, 4.8 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Castle of Ocio' Araba, 33.6 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Battery of San Martín' Cantabria, 44.1 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Tower of Mendoza' Araba, 46.1 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Tower of los Varona' Araba, 47.5 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm parkların haritası
Bilbao çevresindeki milli parklar ve şehir parkları
♥   Natural Park 'Armañón' , 27.8 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Natural Park 'Gorbeia' , 28.3 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Natural Park 'Urkiola' , 30.9 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Natural Park 'Marismas de Santoña, Victoria y Joyel' , 46.8 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Natural Park 'Valderejo' , 46.9 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm sanat müzelerinin haritası
Bilbao ve çevresindeki sanat galerileri
♥   Sanat Müzesi 'Bilbao Fine Arts Museum' Bilbao, 2.9 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Sanat Müzesi 'Guggenheim Museum' Bilbao, 3.4 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf

'Dünyadaki Sıradışı Yerler' Rehberimizden Bilbao ve Çevresindeki Turistik Yerler

Merdiven Gastelugache

From the series “Dünya Çapında Başınızı Döndürecek Sert Patikalar”
Aşırı eğlenceyi tercih edenler, adayı anakara bağlayan taş köprü boyunca dolaşırlar. Bu yürüyüş, meclisin kulübesine yapılan antik merdivenlerden geçen zamandan daha az etkileyici olmayı vaat ediyor. Çoğu turist yaz aylarında Gastelugache adasını ziyaret ediyor ve tecrübeli gezginler, çevredeki manzara özellikle muhteşem olduğunda, sonbaharda veya ilkbaharda bir geziye çıkmayı öneriyorlar. … Devamını oku
OrangeSmile araç kiralama Bilbao’da araba kiralama

Dubai'deki Expo 2020 7 Milyondan Fazla Ziyaretçi Tarafından Ziyaret Edildi

Henüz bu etkinliği ziyaret etmediyseniz, Dubai'de otel rezervasyonu yapmak için hala zamanınız var çünkü Expo 2020 Dubai 31 Mart 2022'ye kadar sürüyor. Emirliği ziyaret edemeyen kişiler Expo 2020 web sitesinde sanal bir tur yapabilirler. Bu arada, sanal ziyaret Aralık sonunda 31.6 milyona ulaştı. Oku bunu

24.06.2024

Bilbao Haritasında Turistik Yerleri Arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Bilbao Yakınındaki Bölgelerde Geziler

Bilbao, İspanya Hakkında Her Şey - Geziler, turistik yerler, mimari, tarih, kültür ve mutfak. Seyahatinizi OrangeSmile.com ile hazırlayın - Bilbao’da 'mutlaka görülmesi gerekenler'i, ziyaret edilecek yerleri, çıkılacak gezintileri, nefes kesici manzaraları keşfedin. Seyahatinizi bu gezi rehberiyle planlamak, Bilbao’dan birkaç gün içinde en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacak.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018