OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi

Albacete Gezilecek Yerler. Tam Seyahat Rehberi

  Ülkenin Güneydoğu doğusunda yer alan bu şehir her yıl binlerce turisti ağırlıyor. Yolcular Albacete’nin görkemli doğasını görmeye, tarihi mekanları ziyaret etmeye ve benzersiz anıtlara bakmaya geliyorlar.
  Belki de ana cazibe merkezi 2004 yılında açılmış olan Albacete Bıçak Müzesi’dir. Müzenin salonları zengin bıçak ve hançer koleksiyonlarının yanı sıra çelikten yapılmış diğer eserler sergiler. Geçmişte … Açık
Albacete Müzesi’nden kentle tanışmaya başlayabilirsiniz. Müzenin salonları, arkeolojik buluntular ve sanat eserleri tamamen farklı çağlardan oluşan büyük bir koleksiyona sahiptir. Pitoresk doğa rezervleri sizi cezbediyorsa, Abelardo Sanchez Parkı’nda yürüyüş yapın. Çocuklar için ilgi çekici ve zevkli geleneksel programlar düzenlendiği için Burası çocuklar için özellikle ilginç olacak. Bu programlar küçük ziyaretçilere doğa ve hayvan dünyasının özelliklerini anlatıyor. Mimari mekanlar arasında Castillo de Almansa ve yakınlardaki Villena ve Chinchilla de Monte-Aragón ilçelerinden bahsetmeliyiz. Burada, birkaç yüzyıl önce inşa edilmiş tahkimatı, yaşam mahalle ve köşklerini bulacaksınız. Bu ilçeler Moors’un Albacete’yi yönettiği zamanlarda inşa edildi, bu nedenle mimarinin geleneksel İspanyol mahalleleriyle ortak bir yanı yok.
Chinchilla de Monte-Aragon ilçesinde, 15. yüzyılda henüz inşa edilmiş bir kaleyi görebilirsiniz. Moritanya mimarisinin bir başka harika örneği Cuenca semtinde bulunabilir. Tarihi mekanları izlemekten bıktığınızda, çok sayıda restoranı ziyaret etmenin ve yerel şeflerin becerilerinin keyfini çıkarmanın zamanı geldi. Albacete’de, birçok sinema, spor merkezi ve cazibe parkları, çocuklu turistler için oldukça önerilir. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
  Olağandışı gece hayatı, Albacete’yi ziyaret etmenin en önemli nedenlerinden biridir. La Zona, kentin bir parçası olup, kafelerden ve saygın restoranlardan, geleneksel barlara ve gece kulüplerine kadar çok sayıda … Açık
Albacete turistik yerlerinin büyük bir kısmı şehrin dışında bulunduğu için yolcuların çoğunluğu araba kiralamayı tercih ediyor. Pitoresk manzaralar üzerinde gezintiye çıkabilir, piedmont bölgelerinde yürüyüşe çıkabilir veya yerel ulusal parklardan birine bir geziye çıkabilirsiniz. Eylül ayı sonu, Albacete’yi ziyaret etmek için en iyi zaman, çünkü ünlü şehir festivalinin yapıldığı yılın tümünde olduğu gibi, bütün şehir 10 gün boyunca sevinç ve tatil atmosferi yaşıyor.
Ayuntamiento de Albacete   Albacete’nin tarihi sembolü Katedral’dir. Varoluş esnasında eşsiz mimari görünümünü ve iç mekan bağlantılarını koruyabildi ve bugün eski katedralin bir kısmı bir müzeye dönüştürülüyor. Antik duvar resimleri ve el yazmalarının ilginç bir koleksiyonunu, hatta inanılmaz öykülerle ilişkili olan bazı mucizevi simgeleri de barındırıyor. Cathedral, yıllarca resmi tatil ve etkinlikler için en önemli mekân olan Cathedral Square’de yer almaktadır.
  1. Şehirde seyahat etmenin en iyi yolu otobüslerle. Ancak, akşam saat 8.00’den sonra gündüzden daha az sıklıkta koşarlar. Banliyö konumlar da kolayca ulaşılabilir, ancak bir otobüs turu rezervasyon tavsiye edilir. … Açık
Park Şehitleri ’doğadan hoşnut olanlar arasında çok popüler. Onun korkutucu ismine rağmen bu park inanılmaz derecede güzel ve hem turistler hem de yerli halk tarafından eşit derecede seviliyor. Park etkileyici alanı ile ayırt edilir ve yalnız başına 12.000’den fazla çam diktirilir. Günümüzde parkta, sıcak aylarda doğa yürüyüşü ve bisiklet sürüşü için birçok kullanıcı dostu yürüyüş parkuru bulunuyor; burada birçok çocuk cazibe merkezi de faaliyet gösteriyor ancak bu parkta da piknik alanları var.
Albacete Şehrin ilginç müzeleri var ve Belediye Müzesi Çatal bıçak takımı Katedral Meydanı’nda (Bıçak Müzesi olarak da bilinir) bulunmaktadır. Yıllar geçtikçe, bıçakların üretimi Albacete’nin en önemli el sanatlarından biriydi; 80’lerde sanatçılarla buluşmak, eşsiz ürünlerini sokaklarda sunmak mümkün oldu. Ne yazık ki, son yıllarda bu ticaret düşüşe geçti, bugün güzel eski bıçaklar müzede hayran olabilir. Kullandığı bina 1912 yılında yaklaşık 450 metrekarelik bir alana kuruldu. Bu tarihi binada müze 2004 yılına dayanıyor; koleksiyonu çeşitli tarihsel dönemleri içeriyor.
  Eşsiz tasarımıyla dikkat çeken Albacete otelleri arasında, Hotel Castilla özel dikkat gösterilmelidir. Bıçak Müzesi’nin yanında sert bir binada yer alır ve muhteşem romantik atmosfere sahip odalar sunmaktadır. … Açık
Şehitlerin Parkında Albacete ilginç bir il Müze bulunmuyor, açılışı 1927’de gerçekleşti. Müze, 1978’de son binaya taşınmış ve geleneksel olarak iki bölüme ayrılmıştır - arkeoloji ve sanat. Arkeolojik eserlerden oluşan büyük bir koleksiyon, on tane salon içeriyor, ziyaretçilere antik heykeller, eserler ve atalarımızın gündelik hayatındaki nesneleri görebiliyoruz. Serginin sanata adanmış ana kısmı ünlü sanatçı Benjamín Palencia’nın eserleridir.
Albacete - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Albacete ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

Referans Bilgi
Tüm kalelerin haritası
Ayakta kalan Albacete kaleleri
♥   Kalesi 'Castle of Vegallera' Albacete, 12.7 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Castle of Alcalá del Júcar' Albacete, 43 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Castle of Alarcón' Cuenca, 65.8 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Castle of Sierra' Albacete, 66.6 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Castle of Yeste' Albacete, 79.7 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm parkların haritası
Albacete çevresindeki milli parklar ve şehir parkları
♥   Cave 'Cueva de Don Juan' , 65 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Natural Park 'Hoces del Cabriel' , 71.1 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Natural Park 'Los Calares del Mundo y de la Sima' , 78.6 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Regional Park 'Sierra del Carche' , 85.9 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Natural Park 'Lagunas de Ruidera' , 86.4 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf

İspanya Gezisi: Görülecek Yerler

Kraliyet Sarayı, Madrid'in ana simgesi olmaya devam etmektedir. Günümüzde saray, önemli toplantı ve resmi törenlere ev sahipliği yapmak için kullanılmaktadır. Eski bir Mağribi kale, modern Kraliyet Sarayı'nın bulunduğu yerde 1755 yılına kadar duruyordu. 18. yüzyılın ortalarında kale stratejik önemini yitirmiş ve çok güzel bir yerde inşa edilmiş olduğu için onu yıkmaya ve lüks inşa etmeye karar verildi. Bunun yerine saray. Günümüzde bu muhteşem binada avizeler, saatler, mobilya, müzik aletleri, silahlar ve sanat eserleri gibi değerli eskime koleksiyonları bulunan 2.000'den fazla oda salonu bulunmaktadır. …
OrangeSmile araç kiralama Albacete’de araba kiralama

Dubai'deki Expo 2020 7 Milyondan Fazla Ziyaretçi Tarafından Ziyaret Edildi

Henüz bu etkinliği ziyaret etmediyseniz, Dubai'de otel rezervasyonu yapmak için hala zamanınız var çünkü Expo 2020 Dubai 31 Mart 2022'ye kadar sürüyor. Emirliği ziyaret edemeyen kişiler Expo 2020 web sitesinde sanal bir tur yapabilirler. Bu arada, sanal ziyaret Aralık sonunda 31.6 milyona ulaştı. Oku bunu

13.04.2024

Albacete Haritasında Turistik Yerleri Arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Albacete Yakınındaki Bölgelerde Geziler

Albacete, İspanya Hakkında Her Şey - Geziler, turistik yerler, mimari, tarih, kültür ve mutfak. Seyahatinizi OrangeSmile.com ile hazırlayın - Albacete’de 'mutlaka görülmesi gerekenler'i, ziyaret edilecek yerleri, çıkılacak gezintileri, nefes kesici manzaraları keşfedin. Seyahatinizi bu gezi rehberiyle planlamak, Albacete’den birkaç gün içinde en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacak.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018