OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi
Sevilla

Sevilla’da Zarif Bir Haftasonu - En Benzersiz Butik Otellerin Koleksiyonu

Sevilla   Fontecruz Sevilla, Autograph Collection, Sevilla’nın en prestijli tasarım otellerinden biridir. Güzel bir tarihi binaya ev sahipliği yapan pitoresk Santa Cruz bölgesinde yer almaktadır. Konuk odalarında yüksek yatak başlıklı büyük yataklar, renkli yatak giysileri ve kadife yastıklar gibi bazı ayırt edici özellikler bulunur. Retro tarzı muhteşem mobilyalar sadece oteli daha çekici kılmaktadır. Bazı odalarda hala eski ahşap tavanlar vardır. Otel, ünlü İspanyol sanatçıların resimlerinden oluşan geniş bir koleksiyon sergiliyor ve ziyaretçiler sadece bu eserlere hayranlık duymakla kalmıyor, aynı zamanda beğendiklerini de satın alıyorlar.
NH Plaza de Armas NH Plaza de Armas , panoramik pencerelere sahip muhteşem modern bir binada hizmet vermektedir. Tüm konuk odaları beyaz tonlarında yapılmıştır ve özellikle büyük aynalar ve birinin ihtiyaçlarına göre hassas ayarlamaya izin veren küçük yerleşik lambalarla büyüleyici görünmektedir. Yüzme havuzu ve binanın çatısında güneşlenmek için teraslı muhteşem bir dinlenme alanı vardır. Konukların rahatı için çatıdaki koruyucu çit, gök mavisi mozaiklerle dekore edilmiştir.
www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
Hospes Las Casas Del Rey De Baeza Fotoğraflar: Hospes Las Casas Del Rey De Baeza, Sevilla Hospes Las Casas Del Rey De Baeza konukları geleneksel Endülüs evinde birkaç gün geçirebilir ve yerel kültürün özelliklerinin tadını çıkarabilirler. Bu otelde, öncelikle bej tonlarında yapılmış yüksek tavanlı geniş odalar bulacaksınız. Geleneksel ahşap mobilyaların yanı sıra, otel zarif dokuma mobilyalar nedeniyle harika görünmektedir. Binanın bembeyaz cephesi çiçek açan çiçeklerle tencere ile dekore edilmiştir. Otelin müşterileri, binanın çatısında açık olan birkaç özel alanda dinlenebilir ve bir tanesi daha büyüleyici iç avluda yer almaktadır.
Petit Palace Canalejas Sevilla Fotoğraflar: Petit Palace Canalejas Sevilla, Sevilla Petit Palace Canalejas Sevilla bütçesinin klas cephesinin ardında, ziyaretçiler alışılmadık ama daha az çekici olmayan bir tasarım bulacaklar. Siyah beyaz renkte üretilmiştir, ancak parlak turuncu renkte tasarım aksesuarları renk katmaktadır. Bazı konuk odalarında eski taş eskrim ve bembeyaz tasarım mobilyalarla döşenmiş bir balkon vardır. Gezginler için uygun aile odaları son derece konforludur ve iki seviyeli yataklara sahiptir.
Virgenes Singular Fotoğraflar: Virgenes Singular Apartments, Sevilla Virgenes Singular apart otel öncelikle öncelikli gezginler hedefleniyor. Renkli ve sıradışı tasarımıyla bir yerde kalmak isteyen turistler için harika bir seçim. Parlak yumuşak mobilyalar, çiçek desenleri ile retro tarzında duvar kağıtları, çok sayıda renkli tablo ve her yerde çiçek buketleri - bu dekor asla enerjik insanları ve modern üslupları cezbetmeyi bırakmaz. Tüm daireler ayrı bir tasarıma sahiptir ve koyu renklerle boyanmış eski ahşap mobilyalar ile donatılmıştır. Farklı dokulardaki tekstiller, görünümü tamamlıyor. Parlak renkler ve tasarım aksesuarlarının bolluğuna rağmen, Virgenes Singular’ın dekoru inanılmaz derecede çekici ve uyumludur.
Puerta Catedral Suites Fotoğraflar: Puerta Catedral Suites, Sevilla Şık Puerta Catedral Suites apart otel, katedrale yakındır. Konuk odalarının tasarımı, ilginç tasarım aksesuarlarıyla ustaca vurgulanmıştır. Tüm konuk odaları geniş panoramik tavandan tabana pencerelere sahiptir. Bazı dairelerde geniş balkonlar vardır. Bazı odalarda yumuşak mobilyalar gazete sayfa desenleriyle süslü saten döşemelere sahiptir. Tüm odalar seçkin yerel sanatçıların tablolarıyla dekore edilmiştir. Apart otelin çatısında çim ile mükemmel bir teras da bulunmaktadır. Rahatlamak için mükemmel bir yer. Teras beyaz tasarım mobilyalar ile donatılmıştır ve nefes kesen panoramik katedral manzarası sunmaktadır.
Sevilla - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

Sevilla ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

OrangeSmile araç kiralama Sevilla’da araba kiralama

2022'de 9 Yeni Otel Açmayı Tercih Etti

Eylül 2022'de Oslo'daki Sommerro oteli, özenle restore edilmiş 1930'lardan kalma Art Deco binasında hizmet vermeye başlayacak. Bu bina, Norveç başkentinin tarihi bir mahallesi olan Frogner'in gerçek bir simgesidir. Milyonlarca dolarlık bir yenileme, Norveç'teki en büyük koruma projesini özenle, 56 rezidans dahil 231 odalı modern bir otele dönüştürdü. Preferred, 2022'de New York'ta The Wall Street Hotel, Singer Island'da (Florida, ABD) Amrit Ocean Resort & Residences, Zanzibar'da TOA Hotel & Spa, Washington'da Pendry otel ve Pendry Park City olmak üzere beş otel daha açacak. Utah'ta bir otel. Oku bunu

13.08.2022

Sevilla’nın Şıklığı - Fotoğraf Akışı

Sevilla Haritasında Zarif Tasarım-Otellerini Arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Sevilla Bölgesindeki En İyi Butik Oteller

OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018