OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi

Isla Canela Gezilecek Yerler. Tam Seyahat Rehberi

canela junio 159   Büyüleyici küçük Isla Canela adası, geleneksel olarak plaj rekreasyon hayranlarını cezbetmiştir. Nitekim, sorunsuz plaj rahatlama ve her türlü su sporları için mükemmel bir altyapıya sahiptir. Ancak tatilciler heyecan verici aktiviteler deneyerek ve yerel kültürel etkinliklere katılarak tatillerini daha da ilginç hale getirebilirler.
  1. Bölgede yazlar çok sıcak geçtiği için, kendinizi güneş ışığından, güneş gözlüklerinden, şapkalardan ve güneş koruyucusundan korumak için eşya almayı unutmayın. 2. Yerel halk plaj kıyafeti giyen turistlere … Açık
Torre Canela, şüphesiz adanın sembolüdür. Sahili korsan istilalarından korumak için inşa edilmiş eski bir gözetleme kulesi. Bu koruyucu tesis, Kral Philip III’ün emriyle inşa edildi. Kuleye yapılan bir gezi sırasında, tatilcilerin Torre Canela’nın sahilden oldukça uzakta olduğunu fark edeceklerdir. Bu gerçeğin bir açıklaması var. Kıyı şeridi son 200 yıl içinde büyük ölçüde değişti, bu nedenle bir zamanlar su yolunun yakınında bulunan kule şimdi önemli bir mesafedeydi.
Adada pek çok benzersiz arkeolojik alan var. Punta del Moral’da turistler bir Roma türbesinin kalıntılarını keşfedebilir. Dördüncü yüzyılda henüz inşa edilmiştir. Türbesi, pek çoğu hala toprakla kaplı olan oldukça büyük bir mimari kompleksdir. Buradaki bir gezi sırasında, turistler ayakta kalan duvarların parçalarını görebilir. Bu dönüm noktası, uzun zaman önce, 1981’de turistler için uygun hale geldi. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
  Portekiz sınırına yakın bir İspanyol tatil beldesi olan Isla Canela, ziyaretçilerini şaşırtmaktan asla vazgeçmiyor. Yerel mutfak ve zengin mutfak gelenekleri kesinlikle bir tanıdık hak ediyor. Balık, deniz ürünleri, et … Açık
Adada da ilginç dini yerler var. Adanın hemen her yerleşiminde eski bir kilise görmek mümkündür. Nuestra Senora del Carmen, bölgenin en çekici kiliselerinden biridir. 19. yüzyıla kadar uzanan muhteşem bir simge yapıdır. Kilise, koruyucu azizi olan aynı zamanda adlandırılan küçük bir çare yerleşim bölgesinde bulunuyor. Kilise, Guadiana Nehri kıyısında inanılmaz derecede çekici bir yerde bulunur. İçeride, turistlerin koruyucu azizi olan eski bir heykel de dahil olmak üzere birçok değerli eseri göreceksiniz. Önemli dini bayramlardan birinde adayı ziyaret eden gezginler çok ilginç etkinliklere katılabilirler.
Cumulus over Isla Canela #1 Adanın diğer yerlerinden, Puerto Deportivo Marina Isla Canela’dan bahsetmemek yanlış olur. Bir yürüyüş için harika bir yer. Turistler buradaki muhteşem beyaz yatlara hayran kalabilir, popüler restoranları ve adadaki en büyük alışveriş merkezini ziyaret edebilir. Limanın çok yakınında olmayan çocuklar için çok sayıda oyun alanı ve ilgi çekici yer var. Dahası, farklı sporlar için harika bir altyapı var.
Isla Canela - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6

Isla Canela ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

Referans Bilgi
Tüm kalelerin haritası
Ayakta kalan Isla Canela kaleleri
♥   Kalesi 'Tower de Isla Canela' Huelva, 3.1 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Castle of Ayamonte' Huelva, 4.2 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Castle of Sanlúcar de Guadiana' Huelva, 31.2 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Castle of San Pedro de Huelva' Huelva, 40.3 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Castle of Moguer' Huelva, 50.2 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm parkların haritası
Isla Canela çevresindeki milli parklar ve şehir parkları
♥   Nature Park 'Ria Formosa' , 41 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Nature Park 'Vale do Guadiana' , 58.7 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   World Heritage Site 'Doñana National Park' , 87.4 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Natural Park 'Sierra de Aracena y Picos de Aroche' , 106 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Cave 'Cueva de las Maravillas' , 106.4 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf

'Dünyadaki Sıradışı Yerler' Rehberimizden Isla Canela ve Çevresindeki Turistik Yerler

Rio Tinto Nehri

From the series “En Fantastik 15 Doğa Oluşumu”
Elbette, suyun yüksek asitliği yüzünden orada uzun yıllar yüzmek yasaktır. Tüm yaşam biçimleri suda tamamen tükenmiştir. Örneğin nehirde balık yoktur. Kızıl suyun ana sakinlerinden biri, en inanılmaz ortamlara uyum sağlayabilen bakterilerdir. Birkaç yıl önce nehirde gerçekten beklenmedik bir keşif oldu. Bilim adamları, Mars'ta keşfedilen minerallerin en yakın akrabası olan nadir bir mineral jaroziti buldu. … Devamını oku
OrangeSmile araç kiralama Isla Canela’da araba kiralama

Dubai'deki Expo 2020 7 Milyondan Fazla Ziyaretçi Tarafından Ziyaret Edildi

Henüz bu etkinliği ziyaret etmediyseniz, Dubai'de otel rezervasyonu yapmak için hala zamanınız var çünkü Expo 2020 Dubai 31 Mart 2022'ye kadar sürüyor. Emirliği ziyaret edemeyen kişiler Expo 2020 web sitesinde sanal bir tur yapabilirler. Bu arada, sanal ziyaret Aralık sonunda 31.6 milyona ulaştı. Oku bunu

24.06.2024

Isla Canela Haritasında Turistik Yerleri Arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Isla Canela Yakınındaki Bölgelerde Geziler

Isla Canela, İspanya Hakkında Her Şey - Geziler, turistik yerler, mimari, tarih, kültür ve mutfak. Seyahatinizi OrangeSmile.com ile hazırlayın - Isla Canela’da 'mutlaka görülmesi gerekenler'i, ziyaret edilecek yerleri, çıkılacak gezintileri, nefes kesici manzaraları keşfedin. Seyahatinizi bu gezi rehberiyle planlamak, Isla Canela’dan birkaç gün içinde en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacak.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018