OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi

Benalmádena Gezilecek Yerler. Tam Seyahat Rehberi

  Benalmadena, zengin tarihi, çok yönlü kültürü ve benzersiz bir plajı olan eşsiz bir tatil kentidir. İspanya’nın Costa del Sol’undaki şaşırtıcı konumu bu tür popülerliğin nedenlerinden biri. Dolayısıyla konukların çoğunluğunun neden plaj dinlenme taraftarları olduklarını merak etmiyoruz.
  Benalmadena, aktif eğlence amaçlı hayranları için en uygun yer. Birçok turist, ihale güneşinin ve sıcak suyun hayranlıkla hayranlıkla saatlerinin önemli bir bölümünü sahilde geçirmek istiyor. Ancak, bu tesiste daha … Açık
Kırk yılı aşkın bir süredir, Tívoli World eğlence parkı kentin ana simgelerinden biri olmuştur. Hem çocuklar hem de yetişkinleri cezbeden inanılmaz büyüleyici ve uyumlu bir mekandır. Kabaca bir tahminde, uzun tarihi boyunca 30 milyondan fazla insan bu parkı ziyaret etti. Benalmadena - Enlightenment Stupa Temple - Tibetli gurusu Lopon Tsechu’nun rehberliğinde inşa edilmiş inanılmaz derecede güzel bir Budist tapınakta bir tane daha imza sembolü var.
Bu kasabanın pek çok özelliği var ve Benalmadena’nın çokuluslu nüfusu şüphesiz onlardan biri. Birçok yabancılar buraya gelirler, ona aşık olurlar ve tatil yerlerini kalıcı bir yaşam merkezi yapmaya karar verirler. Birleşik Krallık’tan turistler en sık görülen ülkelerden biridir; çoğu çoğu Benalmadena’da daha sonra kendi ülkelerinde daha fazla vakit geçirirler. Hangi ülkeden olursanız olun, Benalmadena’da samimiyet ve samimiyet bulacaksınız. Kasabanın atmosferi Endülüs misafirperverliğinin ve farklı kültürlerin geleneklerinin mucizevi bir birleşimidir. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
  Benalmadena sahil şeridinin uzunluğu 9 kilometreden fazla. Kaya kayalıkları inanılmaz derecede güzel ve büyüleyici plajlara ayrılıyor. Malapesquera y Torrebermeja Plajı, şehrin liman bölgesinden uzakta değil. … Açık
Bütçe gezginler de bu tesisi memnun edecektir. Benalmadena’nın iyi gelişmiş altyapısı, herhangi bir gelir düzeyindeki konuklar için uygun otel ve eğlencelere sahiptir. Çok çeşitli otel ve restoranların yanısıra, tatil beldelerinin tüm plajlarının ücretsiz olduğunu belirtmek önemlidir. Gezi hayvanları da memnuniyet duyacak - güzel ortaçağ kulelerini görebilecek, ilginç dini yerler ve müzeler görebilecekler.
Benalmádena Benalmadena kültürünün çok yönlü olmasına rağmen, mutfak gelenekleri çok değişmedi ve hala çok otantik. Yerel restoranlar, Endülüs mutfağının muhteşem yemeklerini denemek için harika bir yer. Deneyimli gıdalar, ulusal lezzetleri aramak için yerel pazarları ziyaret etmeyi tercih ediyor. Premium Endülüs şarabı, sıcak deniz, iyi gelişmiş altyapı ve sonsuz misafirperver atmosfer - pitoresk şehrin bu avantajları, her turistin cazibesine yeter.
  Benalmadena’nın konukları, bölgedeki birinci sınıf plaj otellerinde kalmayı ve sundukları heyecan verici ve çeşitlendirilmiş eğlencenin tadını çıkarmayı tercih etmektedir. Vincci Selección Aleysa butik oteli, … Açık
  Benalmadena’da tatilciler, İspanya’nın en büyüklerinden biri olan çok ilginç bir akvaryum olan Sea Life’ı ziyaret edebilirler. Bir liman bölgesinde yer almaktadır. Ziyaretçilerin nadir deniz canlılarını görme fırsatı bulduğu bir yer. Akvaryumda büyük bir cam tünel vardır. Ziyaretçiler bu tünelde yürüyebilir ve dev köpek balıklarının başlarının üstünde nasıl yüzdüğünü görebilirler. Çocuklar özel eğitim gezilerine katılmaya hayran kalacaklar. Selwo-Marina Park’taki ihtişamlı sualtı dünyasıyla tanışmaya devam edin. Bu parkın oldukça sıradışı sakinleri var - penguenler - ve her gün ziyaretçileri için ilginç eğlence sunuyor.
Benalmadena, pitoresk bir dağ bölgesinde yer almakta olup, dağ yamaçlarında yürüyüş turları, aktif gezginler arasında en gözde mekanlardan biri olmaya devam etmektedir. Şehrin kendi kablo yolu var, bu yüzden deniz seviyesinden 800 metre yüksekliğe ulaşması sadece birkaç dakika sürüyor. Kablo yolunun son istasyonu muhteşem gözlem güverte ve rahat dinlenme alanları ile muhteşem bir park uzak değildir. Birkaç yürüyüş parkuru parktan başlamaktadır. Bu arada, çevreyi yürüyerek keşfetmek veya bir eşeğe binmek mümkündür.
  Benalmadena’da, farklı çağların tarihi yerler bulacaksınız. Kasaba hala ortaçağdan koruyucu yapı parçalarına sahip. Muhteşem gözetleme kuleleri Torre Muelle, Torre Bermeja ve Torre Quebrada, bölgenin en görkemli … Açık
Tatilcilere sunulan plajların toplam uzunluğu 8 kilometreyi aşıyor. Tüm yerel plajlar kumludur, bu nedenle küçük çocuklu tatilciler bile orada rahatlamak için çok rahat bulacaklardır. Benalmadena kıyılarının bile en sıkı ekolojik standartları karşıladığını belirtmek de önemlidir, bu nedenle birçok yerel kumsalın onurlu Mavi Bayraklı etiketi vardır. Savvy gezginler kesinlikle tüm yerel plajların belediye olanları olmasını sevecektir, bu yüzden girip rahatlamak için serbesttirler. Plaj ekipmanlarının kiralanması için sadece ayrı bir ücret tahsil edilir.
Benalmadena Yerel gastronomik gelenekleri tanımaktan sonra tatilinizi daha da heyecanlı hale getirmeyi unutmayın. Büyüleyici tesis, şirin küçük restoranlar ve tavernalarda inanılmaz derecede zengindir. Gazpacho, popüler bir İspanyol çorbası ve yerli halkın pescaito dediği açık ateşte pişirilen balıkları denemek için idealdir. Deniz ürünleri yerel mutfakta önemli bir malzemedir ve yemek mekanları, yerel şarap imalathaneleri tarafından incelikle tamamlanan muhteşem şaraplar sunmaktadır. Rioja, bölgesinde üretilen en popüler şarap çeşidi olmaya devam ediyor. Elit içeceklerin hayranları, Benalmadena’da tarihi üzüm bağları ve şarap imalathanelerini ziyaret edecekleri özel tematik şarap turlarına katılmaktan memnun olabilirler.
Benalmádena - rehber bölümleri 1 2 3 4 5

Benalmádena ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

Referans Bilgi
Tüm kalelerin haritası
Ayakta kalan Benalmádena kaleleri
♥   Kalesi 'Sohail Castle' Málaga, 9.2 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Tower of Calaburras' Málaga, 11.3 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Torre Ladrones' Málaga, 19.6 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Alcazaba of Málaga' Málaga, 19.8 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Alcazaba of Vélez-Málaga' Málaga, 19.8 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm parkların haritası
Benalmádena çevresindeki milli parklar ve şehir parkları
♥   Cave 'Mina Virgen del Amparo' , 29.3 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Natural Park 'Montes de Málaga' , 33 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Natural Park 'Sierra de las Nieves' , 39.9 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Cave 'Cueva de la Pedriza' , 68 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Natural Park 'Sierras Subbéticas' , 68.9 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm sanat müzelerinin haritası
Benalmádena ve çevresindeki sanat galerileri
♥   Sanat Müzesi 'Museo Picasso Málaga' Málaga, 19.6 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf

'Dünyadaki Sıradışı Yerler' Rehberimizden Benalmádena ve Çevresindeki Turistik Yerler

Juzcar

From the series “Dünyadaki En Büyüleyici ve Gözalıcı Şehirler”
Filmin ilk altı ay boyunca sergilenmesinden sonra yaklaşık 80000 kişi kasabayı ziyaret etti; oysa daha önce turist sayısı yılda 300 kişiyi geçmedi. Şirinler hakkında hikayeler hayran edenler için, şehir şaşırtıcı mimarisi için değil, aynı zamanda çeşitli hediyelik eşya dükkanlarının yanı sıra burada gerçekleşen tematik olaylar için ilginç. Bugün herkes yerel bir dükkanda favori multiteroy kostümleri satın alabilir ve çiftler kilisede tematik bir tarzda düğün töreni düzenleyebilir. … Devamını oku
OrangeSmile araç kiralama Benalmádena’da araba kiralama

2022'de 9 Yeni Otel Açmayı Tercih Etti

Eylül 2022'de Oslo'daki Sommerro oteli, özenle restore edilmiş 1930'lardan kalma Art Deco binasında hizmet vermeye başlayacak. Bu bina, Norveç başkentinin tarihi bir mahallesi olan Frogner'in gerçek bir simgesidir. Milyonlarca dolarlık bir yenileme, Norveç'teki en büyük koruma projesini özenle, 56 rezidans dahil 231 odalı modern bir otele dönüştürdü. Preferred, 2022'de New York'ta The Wall Street Hotel, Singer Island'da (Florida, ABD) Amrit Ocean Resort & Residences, Zanzibar'da TOA Hotel & Spa, Washington'da Pendry otel ve Pendry Park City olmak üzere beş otel daha açacak. Utah'ta bir otel. Oku bunu

24.06.2024

Benalmádena Haritasında Turistik Yerleri Arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Benalmádena Yakınındaki Bölgelerde Geziler

Benalmádena, İspanya Hakkında Her Şey - Geziler, turistik yerler, mimari, tarih, kültür ve mutfak. Seyahatinizi OrangeSmile.com ile hazırlayın - Benalmádena’da 'mutlaka görülmesi gerekenler'i, ziyaret edilecek yerleri, çıkılacak gezintileri, nefes kesici manzaraları keşfedin. Seyahatinizi bu gezi rehberiyle planlamak, Benalmádena’dan birkaç gün içinde en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacak.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018