OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi

Vigo Gezilecek Yerler. Tam Seyahat Rehberi

igrexa parroquial San Francisco Xabier no colexio xesuita Apostolo Santiago, Teis, Vigo   Vigo, şehirle aynı adı taşıyan nehrin ağzından uzak olmayan bir liman şehridir. Bu büyük bir sanayi ve turizm merkezidir. Burada çeşitli dinlenme türleri bulacaksınız. Seçeneklerin seçimi gerçekten geniştir ve bu bölgenin benzersiz iklim koşulları ile tanımlanır. Atlantiklerin soğuk rüzgarı Islas Cies tarafından durdurulur, bu nedenle ziyaretçilerin buradaki ziyaretçilere pitoresk banliyölerde ve muhteşem orman tepelerinde keyifli yürüyüşler yapmasını engeller.
  Güzel plajlar Vigo’nun ana avantajı olmaya devam ediyor. Sadece yüksek çevresel standartlar değil, aynı zamanda mükemmel altyapı ile de ayrılırlar. Şehrin en popüler plajı Samil denir. Uzunluğu yaklaşık 1700 … Açık
İki gözetleme kulesi olan Monte de la Guia ve Monte del Castro’yu ziyaret ederek Vigo’da gezmeye başlayabilirsiniz. Her iki kule de turistlerin nehrin ve yukarıda bahsedilen adaların panoramik manzarasının tadını çıkarabileceği gözlem alanlarına sahiptir. Şehrin en eski kısmı Barrio del Berbes mahallesidir. Bir zamanlar limanda çalışan denizciler yaşadı. Bugün sadece yarım yıkılan evler o zamanları hatırlatıyor. Burada ayrıca deniz ürünleri ile hazırlanan en iyi yemekleri sunan modern restoranlardan birini ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca yerel mutfakta en ünlü yemeği - tapas unutmayın. Alışveriş tutkunları geleneksel olarak taze deniz ürünleri alabileceğiniz Mercado de la Pedra pazarının keyfini çıkarır. Bu yerde birçok küçük kafe ve restoran var ve eğer onları ziyaret etmeye karar verirseniz, yerel şeflerin mürekkep, karides ve mürekkep balığı nasıl pişirdiğini görebileceksiniz.
Eski Balıkçı Limanı’nda yürüyüş yaparken, balıkçıların yaşam tarzını tanımak ve bir tekne kiralamak mümkün olacak. İlgi çekici mimari mekanları ziyaret ediyorsanız, Santa-Maria Kilisesi’ne bayılacaksınız. İspanya Meydanı, ünlü bir modern usta Juan José Oliviera tarafından yapılan heykellerle dekore edilmiştir. Ancak yat gezileri, Vigo’daki en büyük eğlence gibi görünüyor. Bu yolculuk sırasında ana balıkçı merkezlerini ziyaret edecek ve deniz ürünleri ile hazırlanan lezzetleri deneyeceksiniz. Bundan sonra eski bir kalenin kalıntılarını da bulabileceğiniz Castro Park’ta biraz dinlenebilirsiniz. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
  1. Şehirde gezmeyi planlayan ve çok sayıda geziyi ziyaret eden gezginlerin özel bir turist kartı almaları önerilir. Toplu taşımada indirimli ücrete hak kazanır. Kültürel etkinlikler ve bazı dükkanlar ziyaret … Açık
  Vigo’nun yakın çevresinde en ilginç kilise Santiago de Bembrive yer almaktadır. Toskana’nın en eski binalarından biri olarak kabul edilir. Bu kilisenin ortaya çıkışı tarihi ile ilgili resmi bir veri yoktur ve ilk yazılı referanslar 9. yüzyıla aittir. Minyatür kilise Romanesk tarzının canlı bir örneğidir. Lüks bir tasarıma sahip olmamasına rağmen, kısıtlı sadeliği ile dikkat çekiyor. Birkaç yüz yıldır bu kilisedeki durum değişmeden kalır.
Ermita de A Guia Vigo’nun en güzel konaklarından birinde bugün Quinones de Leon Müzesi var. Duvarları içinde tarihi eserlerin çok ilginç bir koleksiyonu var. Bir zamanlar, bu konak zengin bir soyluya aitti. Kişisel koleksiyonundan sanat eserleri ve avcılık kupaları koleksiyonu, serginin oluşumunun başlangıcı olarak görev yaptı. Bugün müze, önde gelen Avrupalı sanatçıların sanat eserlerini içeriyor. Burada sunulan resimlerden bazıları 16. yüzyıla kadar uzanmaktadır. Konakta, geçmişin ayarı maksimum olarak restore edildi. Eşsiz antika mobilyalar, mutfak eşyaları ve hatta değerli mücevherleri saklar.
  Vigo’da alışveriş yapmak, şehrin geleneksel alışveriş merkezlerine ek olarak bol miktarda renkli pazara sahip olmasından dolayı inanılmaz derecede büyüleyici olacağını vaat ediyor. En pitoresk biridir biri … Açık
Modern şehrin en sıra dışı sembolleri arasında Ponte de Rende Köprüsü yer alıyor. Vigo körfezi üzerinden geçiyor ve ana hatları San Francisco’daki efsanevi Golden Gate Köprüsü’ne çok benziyor. Bu köprü 1978 yılında inşa edilmiştir. Keşif sırasında Ponte de Rende, iki şeritten daha fazlasına sahip olan gezegendeki en uzun teleferik köprüsüdür. Her gün 50.000’den fazla araba köprüyü geçiyor. Ne yazık ki, bu köprünün üzerinde yaya yolu yoktur, bu yüzden turistler sahilden hayran kalmayı tercih ederler.
Iglesia de Santiago de Arcade Vigo’da yürüyüş sevenler arasında, Gyula Hill çok popüler. Üstünden körfezin harika bir manzarasını açar. Bu, sessiz ve huzurlu bir ortamın keyfini çıkarabileceğiniz yoğun turistik kentteki birkaç yerden biridir. Tepenin üstündeki araştırmacılar, eşsiz bir arkeolojik alan keşfettiler. Demir Çağı’nda burada büyük bir yerleşimin olduğunu tespit ettiler. Ardından, tepe doğal bir işaret olarak hizmet etti; en üstte balıkçılar eşleri kocaman şenlik ateşi yaktılar, böylece kocaları evlerini kolayca bulabildiler. Şimdi pitoresk tepenin üstünde, küçük bir antik şapel var ve onun eteklerinde iki rahat plaj var.
Vigo - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7 8

Vigo ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

Referans Bilgi
Tüm alışveriş yerlerinin haritası
Vigo’nun alışveriş sokakları
♥   Alışveriş Sokağı ' Calle Urzaiz' Vigo, 0.5 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Alışveriş Sokağı ' Calle Principe' Vigo, 0.6 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Alışveriş Sokağı ' Calle Gran Via' Vigo, 0.8 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm kalelerin haritası
Ayakta kalan Vigo kaleleri
♥   Kalesi 'Castle of Soutomaior' , 16.2 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Castle of Monterreal' , 16.3 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Castle of Sobroso' , 21.1 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Castle of Tebra' , 22.1 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Torres do Oeste' , 49.3 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm parkların haritası
Vigo çevresindeki milli parklar ve şehir parkları
♥   Natural Park 'Monte Aloia' , 17.8 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Natural Park 'Complexo Dunar de Corrubedo e Lagoas de Carregal e Vixán' , 44 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   National Park 'Peneda-Gerês' , 58.9 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Nature Park 'Litoral Norte' , 78.8 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Nature Park 'Alvão' , 121.9 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf

İspanya Gezisi: Görülecek Yerler

Kraliyet Sarayı, Madrid'in ana simgesi olmaya devam etmektedir. Günümüzde saray, önemli toplantı ve resmi törenlere ev sahipliği yapmak için kullanılmaktadır. Eski bir Mağribi kale, modern Kraliyet Sarayı'nın bulunduğu yerde 1755 yılına kadar duruyordu. 18. yüzyılın ortalarında kale stratejik önemini yitirmiş ve çok güzel bir yerde inşa edilmiş olduğu için onu yıkmaya ve lüks inşa etmeye karar verildi. Bunun yerine saray. Günümüzde bu muhteşem binada avizeler, saatler, mobilya, müzik aletleri, silahlar ve sanat eserleri gibi değerli eskime koleksiyonları bulunan 2.000'den fazla oda salonu bulunmaktadır. …
OrangeSmile araç kiralama Vigo’da araba kiralama

Dubai'deki Expo 2020 7 Milyondan Fazla Ziyaretçi Tarafından Ziyaret Edildi

Henüz bu etkinliği ziyaret etmediyseniz, Dubai'de otel rezervasyonu yapmak için hala zamanınız var çünkü Expo 2020 Dubai 31 Mart 2022'ye kadar sürüyor. Emirliği ziyaret edemeyen kişiler Expo 2020 web sitesinde sanal bir tur yapabilirler. Bu arada, sanal ziyaret Aralık sonunda 31.6 milyona ulaştı. Oku bunu

24.06.2024

Vigo Haritasında Turistik Yerleri Arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Vigo Yakınındaki Bölgelerde Geziler

Vigo, İspanya Hakkında Her Şey - Geziler, turistik yerler, mimari, tarih, kültür ve mutfak. Seyahatinizi OrangeSmile.com ile hazırlayın - Vigo’da 'mutlaka görülmesi gerekenler'i, ziyaret edilecek yerleri, çıkılacak gezintileri, nefes kesici manzaraları keşfedin. Seyahatinizi bu gezi rehberiyle planlamak, Vigo’dan birkaç gün içinde en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacak.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018