OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi
Sevilla

Sevilla’da En İyi Haftasonu - Sıradışı Yerler ve Mekanlar

Espana - Sevilla   ’Andalusia’ kelimesini duyunca eski kaleler, katedraller ve corrida arenaları hakkında düşünüyor musunuz? Bu, Sevilla’da hiç bulunmadığınız anlamına gelir, çünkü bu şehir en deneyimli gezginleri bile eğlendirir. Standart gezilere ek olarak, tatilinizi şehirde çeşitlendirmenin birçok yolu vardır. Aslında, standart geziler sırasında bile gezgin her zaman yeni bir şeyler öğrenebilir.
  Lüks EME Catedral, Sevilla Katedrali’ne yakındır. Bu deneyimli ve zor-gezginler için harika bir seçim. Günde 700 - 800 USD karşılığında otelin konukları, çevredeki simge yapıların muhteşem manzarasına sahip … Açık
Pitoresk şehri keşfetmek için birkaç gününüz varsa Bus Touristic hizmetlerini kullanmak daha iyi. Bu tur otobüsü, sabahın erken saatlerinde başlayıp gece geç saatlere kadar şehir etrafında sürüşler yapıyor. Güzergahlar, Sevilla’nın seçkin simgelerini kapsıyor. Otobüs, tüm önemli yer işaretlerinin yakınında durur, bu nedenle gezginler inebilir ve istedikleri yerlerde biraz daha uzun süre kalabilirler. Otobüs Turisti önemli bir avantaja sahiptir - iki günden birinde bir geçiş bileti satın almak ve şehri keşfetmek güçtür ya da ilave ulaşım ücretleri hakkında endişelenmeden mümkündür.
Yürümeyi seviyorsanız, ’Macarena’ şehrini ziyaret etmeyi unutmayın. Sevilla’nın en pitoresk ve otantik mahallelerinden biri olarak biliniyor; öyleyse neden tarihi mimarinin hayranlarının Macarena’ya taptığını merak etmiyoruz. Şehrin bu bölümünde kendi simgesi var - eğri pencereli bir ev. Mimari şaheseri fotoğrafladıktan sonra alışılmadık binanın zemin katındaki büyüleyici kafede dinlenin. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
  Seville’deki tarihi otellerin seçimi, görkemli bir şey değildir, ancak bazıları gezginlerle özellikle popülerdir. Şehrin kalbinde yer alan Doña María, muhteşem saraylardan birinde açıktır. Otelin tüm konuk … Açık
Gürültülü turistlerden uzak durmak ve yerli halkın hayatını gözlemlemek istediğinizde ’Triana’ ya doğru ilerleyin. Bu bölge, eski binaların bakımlı cephelerine hayranlıkla bakan ve sevimli yerel mağazaların çeşitliliğini tanıyan muhteşem bir yer. Serene Triana, gezginlerle pek fazla popüler değildir; ancak yerel halkın sıradan yaşamını gözlemlemek ilginçtir.
Espana - Sevilla Triana antik bir usta mahallesidir, bugünlerde bile burada çok ilginç atölye bulacaksınız. Mükemmel el yapımı seramikler satın almak için harika bir yer, ya da eski yapıların cephelerinin dekorasyonu olarak kullanılan ünlü ustalar tarafından şaheserlerine hayran olabilirsiniz. Triana’daki evlerin cepheleri, yüzyıllar boyu renkli seramiklerle döşenmiştir. Güzel seramik parçalar muhteşem mozaikleri oluşturur, bu nedenle sıradan tabelalar ve eski evlerin plakaları orijinal şaheserler gibi görünürler. Triana’da yürürken kentteki en eski seramik atölyesi Antonio Campos tarafından tek çalışma çömlekçiliğini bulmayı unutmayın.
  İspanya’nın en lüks otellerinden biri olan Hotel Alfonso XIII, Sevilla’da açıktır. 1928 yılında İspanya Kralı Alfonso XIII’nin emriyle inşa edilmiştir. Açılıştan bu yana, otel kralın adını … Açık
Pitoresk caddeler ve mağazaların yanı sıra Triana, küçük bira pubları ile ünlüdür. Bu barlar, buzlu kehribar renkli içkinin bir kupasından zevk almak ve ana Andalous aperatif - büyük zeytinleri denemek için mükemmel noktalar. İçecekler ve yiyeceklerin yerel lokantalardan birinde çok iyi olması halinde karanlığa kadar orada kalırsanız, ’Puente de Triana’ nın muhteşem fotoğraflarını çekmeden ayrılmayın. Köprü sanatsal olarak gece aydınlatılıyor ve muhteşem görünüyor.
Sevilla Sevilla’da birkaç gün geçirmek ve yerel dükkanları ziyaret etmekte başarısız kalmak bir affedilmez hatadır. Dans etmekte hevesli bir bayan sizseniz, ’Francos’ Caddesini ziyaret etmeyi unutmayın. Dans için flamenko ve diğer aksesuarlar için müthiş elbiseler sunan birçok özel mağaza var.
  Itaca Sevilla, romantik çiftlerin bir tatil sırasında isteyebilecekleri neredeyse her şeye sahiptir. Klasik bir Endülüs malikanesinde açıktır, bu nedenle muhabbet kuşları dinlenmek için uygun bir yer bulmakta zorluk … Açık
Endülüs lezzetleri örneklemek için hazırsanız, ’Horno de San Buenaventura’ ya gidin. Bu kafe aynı zamanda şehrin en eski fırınıdır. Horno de San Buenaventura’da popüler et lezzetleri, Andalusia’nın farklı bölgelerinden mükemmel ev yapımı peynir, birinci sınıf fırıncılık ve ünlü çanak olan Salpicon de Mariscos deniz mahsulleri salatası gibi her şeyi deneyebilirsiniz. Çok yönlü ve çeşitli Sevilla, kesinlikle her seyahatçiyi şaşırtabilir ve heyecanlandırabilir.
Sevilla - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

Sevilla ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

Referans Bilgi
Tüm Michelin restoranlarının haritası
Sevilla’nın Michelin yıldızlı restoranları
♥   Restoran 'Ovejas Negras' Sevilla. Kategori - Traditional cuisine. 1.3 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Restoran 'Robles Placentines' Sevilla. Kategori - Andalusian. 1.3 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Restoran 'Becerrita' Sevilla. Kategori - Andalusian. 1.5 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Restoran 'Casa La Viuda' Sevilla. Kategori - Andalusian. 1.5 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Restoran 'Taberna del Alabardero' Sevilla. Kategori - Modern cuisine. 1.6 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm kalelerin haritası
Ayakta kalan Sevilla kaleleri
♥   Kalesi 'Torre de la Plata' Sevilla, 1 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Tower of los Herberos' Sevilla, 1 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Castle of Lebrija' Sevilla, 1.8 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Alcazar of Alcalá de Guadaíra' Sevilla, 12.6 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Castle of Utrera' Sevilla, 28.2 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm sanat müzelerinin haritası
Sevilla ve çevresindeki sanat galerileri
♥   Sanat Müzesi 'Museum of Fine Arts' Seville, 2.1 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm sarayların haritası
Sevilla yakınındaki halka açık saraylar
♥   Sarayı 'Royal Alcazars of Seville' , 0.7 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Sarayı 'Casa de Pilatos' , 1.4 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Sarayı 'Palace of the Countess of Lebrija' , 1.8 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Sarayı 'Palacio de las Dueñas' , 2 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Sarayı 'Palacio de las Cigüeñas' , 22.6 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
OrangeSmile araç kiralama Sevilla’da araba kiralama

Tayland, COVID-19 Politikasını Gevşetiyor

Tayland'daki Yeni Yıl etkinliklerinin bu yıl daha fazla insanı getirmesi muhtemel çünkü herkes karantinalardan ve normal hayata özlem duymaktan bıktı. Tatil sezonu için Pattaya, Krabi veya Phuket'te otel rezervasyonu yapan birçok turist de katılmak istiyor. Şampanya yılbaşı kutlamalarının vazgeçilmez içeceği haline gelirken akıllara alkol tüketimi sorusu geliyor. Hükümet, Yeni Yıl geri sayımı sırasında alkollü içki servisine izin verdi, ancak 1 Ocak 2022'de saat 1'e kadar sadece açık hava kafe ve restoranlarının bunu yapmasına izin verilecek. Bu kural ülke çapında geçerlidir. Oku bunu

13.08.2022

Fotoğraf Sanatçılarının Gözünden Sevilla

Sevilla Haritasında İlginç Yerleri Arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Sevilla’nın Komşularında Özel Eğlence Gezileri

Gizli yerel sokaklarda yürüyün, küçük kafelere girin, derin bir nefes alın ve Sevilla’nın tadını çıkarın. Haftasonunuzu alışılmışın dışında geçirin, Sevilla’nın ruhunu, gerçek bir seyahat gurmesi gibi keşfedin. Rehberimizi takip edin, size özel servislerimizden yararlanın ve Sevilla’da tutkulu ve unutulmaz bir zaman geçirin!
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018