OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi

Benidorm Gezilecek Yerler. Tam Seyahat Rehberi

Benidorm bay   Benidorm’a sıklıkla İspanyol Manhattan denilen gerçeğe dikkat edin. Bu şehir, Denia’dan uzak olmayan kıyılarda yer almaktadır. Şehrin nüfusu, 67 binin üzerinde insanı tahmin ediyor. Yaz aylarında burada yaşayan insanların sayısı büyük ölçüde artar. Bu popüler popülaritesi, çok sayıda tarihi ve kültürel mekan, kumarhaneler, gece klüpleri ve geleneksel olarak bu muhteşem İspanyol beldesinin ziyaretçilerinin ilgisini çeken diğer pek çok eğlencenin bir araya gelmesi nedeniyle mümkündür.
  Benidorm, misafirlerini en seçkin cazip restoran ve kafe seçenekleri ile memnun edecektir. Kural olarak, hemen hemen her gastronomi tesisi ziyaretçilerine en geniş seçenekler ve eşsiz unutulmaz atmosfer ile şaşırtabilir. … Açık
Kasabanın toprakları birçok gökdelenlere ev sahipliği yapıyor. Bunların arasında, tüm İspanya’nın en yüksek binası olarak da bilinen “Grand Bali” otelinin altını çizmeliyiz. Kasabanın popülaritesi o kadar yüksektir ki, Benidorm sık sık Costa Blanka’nın turizm başkenti olarak anılır.
Fantastik iklim, modern binalar, büyüleyici ve şık lüks oteller ve tatil köyleri, temiz kumsallarda inanılmaz beyaz kum - tüm bu faktörler Benidorm’u turistlerin gözünde inanılmaz derecede çekici kılıyor ve burayı tekrar tekrar ziyaret ediyor. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
  Benidorm’ı ziyaret etmek için en uygun zaman ulusal bayramlar döneminde kesinlikle. Her kutlama burada ilginç bir eğlence programı eşlik ediyor. Birçok tatilin arkasında çok ilginç gelenekler ve gelenekler var, bu … Açık
Bu kasaba aynı zamanda Aqualandia adlı büyük bir su parkı cazibe merkezi ile ünlüdür. Bir başka park olan Mundomar yakınlardadır. Orada çok sayıda muhteşem ve egzotik deniz hayvanı bulacaksınız.
Sha Wellness Clinic Pool   Benidorm’un en göze çarpan özelliği plajları olarak kabul edilmesine rağmen, kentte birçok ilginç tarihi mekan bulunmaktadır. Pelerinin tepesinde ’Akdeniz’in balkonu’ - şehrin ve sahilin muhteşem manzarasını sunan, tüm dünya tarafından bilinen bir korkuluğa sahip bir görüntüleme platformu. Gözlem güvertesi alanında birkaç yüz yıl önce, yıllar boyunca tamamen tahrip olan büyük bir kale vardı. Bugün sadece birkaç korunmuş antik top ile benzeşmektedir.
  Benidorm, sadece plajın dinlenme hayranlarını değil, aynı zamanda heyecan verici gezilerin hayranlarını da çekecek. Toprakları çok sayıda tarihi eserin bulunduğu yerdir. Burada çok sayıda ilginç müze ve galeri … Açık
Antik St. Jume Kilisesi’nin bulunduğu Kanfalı tepesinin üzerinde yürümek çok ilginç olacaktır. 18. yüzyılda inşa edilen bu kilise neoklasik tarzın canlı bir örneğidir. Şehrin birçok kesiminden görülebilen bazı sıra dışı koyu mavi kubbelerle dekore edilmiştir.
Benidorm Kentte, antik Tossal de Cala yerleşim yeri kalıntıları da dahil olmak üzere birçok önemli arkeolojik alan bulunmaktadır. 16. yüzyılda bir surlar kompleksinin parçası olan Torre Morales kulesinin kalıntıları da önemli bir dönüm noktası olarak kabul edilir.
  Benidorm, konuklarını çok sayıda tema parkı, eğlence merkezi, gece kulübü ve her zevke hitap eden restoranları ziyaret etmeye davet ediyor. Şehir, aile dinlenme için mükemmeldir çünkü yerel eğlence parkları … Açık
Birçok eşsiz turistik yer, turistlerin arasında, Benidorm civarında yoğunlaşmış, yakınlardaki Guadalest köyüne yapılan bir gezi çok popülerdir. Oldukça küçük, bu köyde yaşayan yaklaşık 200 kişi var. Burada 11. yüzyıldan kalma eşsiz bir kale, bir tepenin üzerinde yer alır, ayrıca güzel bir dağ gölü görebilir ve el değmemiş ormanlarda gezinebilirsiniz.
Benidorm Tarihi yerlere yürüyüş yapmak isteyenler için Kont Alfassa kalesini ziyaret etmek ilginç olacak, sadece birkaç dakika mesafede Benidorm’dan ayıracak. Birkaç yıl önce, kale bir kültür merkezine dönüştürüldü, her gün turistler için ilginç müzikal ve tiyatro gösterileri var. Bu tür eğlencelerin zorunlu kısmı, kalenin ziyaretçilerinin en popüler ulusal yemekleri denemek için sunulduğu akşam yemeğidir.
  1. Benidorm’daki dükkanların çoğunluğu 10:00 ile 21:00 saatleri arasında açıktır. Bazı alışveriş merkezleri, öğle yemeği molası için iş günlerinde kapalı olabilir. Alışveriş hayranları, … Açık
Şehirden uzaklaşmak istemiyorsanız, Eski Kent sokaklarında yürüyüş yapabilirsiniz. İlginç yerler her yerde bulunur, tarihi bölgede birçok cazip restoran, el sanatları dükkanı ve hediyelik eşya dükkanı bulunur.
Benidorm poniente Benidorm’un modern bölgesinde, yürüyüş yapmak için en popüler yerlerden biri olan Paseo Maritimo, oldukça sıra dışı iki katmanlı bir yapıya sahiptir. Kıyıda çok sayıda rahat bank vardır ve yanında çeşitli restoranlar, kafeler ve eğlence mekanları bulunmaktadır.
  İspanya’da ne gibi popüler bir tatil yeri var? Elbette, plajları, gökdelenleri, birçok disko ve gece kulübünü parlatabilirsiniz. Bununla birlikte, bisikletçiler, kaktüsler ve sahil kenarında yer alan eşsiz sanat … Açık
New Town bölgesindeki en işlek yerlerden biri de Plaza de Toros. İşte boğa güreşi için İspanyol kasaba arena için geleneksel; Ayrıca birkaç yıl önce eğlence parkı çocuklarla ve yetişkin gezginlerle birlikte çok popüler olan bu meydanda açıldı.
Benidorm - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Benidorm ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

Referans Bilgi
Tüm kalelerin haritası
Ayakta kalan Benidorm kaleleri
♥   Kalesi 'Castle del Mascarat' Alicante, 10.9 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Castle of de Alfofra' Alicante, 18 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Castle of Aixa' Alicante, 25.5 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Tower of la Casota' Alicante, 26.6 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Castle of Moraira' Alicante, 28 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm parkların haritası
Benidorm çevresindeki milli parklar ve şehir parkları
♥   Natural Park 'Serra Gelada' , 7.1 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Natural Park 'Penyal dIfac' , 20.7 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Cave 'Cova del Canelobre' , 24.8 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Cave 'Cova Sant Joan' , 29.3 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Cave 'Cova de les Ratetes' , 29.4 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf

İspanya Gezisi: Görülecek Yerler

Barselona'da bulunan Casa Mila, La Pedrera, ülkenin en ünlü mimari mekanı olabilir. Binanın adı tam anlamıyla 'taş mağara' olarak çevrilebilir. Yapı, Gaudi'nin projesine göre inşa edilmiş ve ünlü mimar tarafından kontrol edilmiştir. Gaudi'nin tüm eserlerinin orijinal ve olağan dışı tasarımlarla ayırt edildiğini belirtmek gerekir. İlk projeye göre, Casa Mila La Pedrera yalnızca eğrisel unsurlardan ve eğik bölümlerden oluşmak üzere tasarlandı, ancak daha sonra mimar orijinal düşüncelerini değiştirdi ve hiçbir taşıyıcı duvarına sahip benzersiz bir ev inşa etti. Balkonlarda bile dekoratif bir rol olmaktan çok önemli bir yapıya sahip olan ülkedeki tek bina. …
OrangeSmile araç kiralama Benidorm’da araba kiralama

2022'de 9 Yeni Otel Açmayı Tercih Etti

Eylül 2022'de Oslo'daki Sommerro oteli, özenle restore edilmiş 1930'lardan kalma Art Deco binasında hizmet vermeye başlayacak. Bu bina, Norveç başkentinin tarihi bir mahallesi olan Frogner'in gerçek bir simgesidir. Milyonlarca dolarlık bir yenileme, Norveç'teki en büyük koruma projesini özenle, 56 rezidans dahil 231 odalı modern bir otele dönüştürdü. Preferred, 2022'de New York'ta The Wall Street Hotel, Singer Island'da (Florida, ABD) Amrit Ocean Resort & Residences, Zanzibar'da TOA Hotel & Spa, Washington'da Pendry otel ve Pendry Park City olmak üzere beş otel daha açacak. Utah'ta bir otel. Oku bunu

08.12.2023

Benidorm Haritasında Turistik Yerleri Arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Benidorm Yakınındaki Bölgelerde Geziler

Benidorm, İspanya Hakkında Her Şey - Geziler, turistik yerler, mimari, tarih, kültür ve mutfak. Seyahatinizi OrangeSmile.com ile hazırlayın - Benidorm’da 'mutlaka görülmesi gerekenler'i, ziyaret edilecek yerleri, çıkılacak gezintileri, nefes kesici manzaraları keşfedin. Seyahatinizi bu gezi rehberiyle planlamak, Benidorm’tan birkaç gün içinde en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacak.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018