OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi
Sevilla

Çocuklarla Sevilla Gezisi. Çocuğunuzla Gidebileceğiniz Yerler

Sevilla   Seville’de çok ilginç olan şey, kentin çocuklarla heyecan verici aktif eğlence için yaratılmış olması gibi görünüyor. Çocuklu yolcuların şehirdeki en güzel bahçelerden değil, aynı zamanda tüm ülkedeki Alcazar Gardens’teki yürüyüşünden kentle tanışmaları önerilir. Bahçeler, aynı adlı kalenin surlarının ardında gizlidir; bu da, görkemli ve unutulmaz ortaçağ atmosferi ile genç gezginleri şaşırtacaktır. Bahçeler keşfetmek çok heyecan vericidir çünkü çalılardan yapılmış çok ilginç labirentler, tezgahlar ve çeşmeler ile muhteşem dinlenme alanları ve elbette parkın ana sakinleri olan muhteşem tavus kuşları vardır.
  ’Andalusia’ kelimesini duyunca eski kaleler, katedraller ve corrida arenaları hakkında düşünüyor musunuz? Bu, Sevilla’da hiç bulunmadığınız anlamına gelir, çünkü bu şehir en deneyimli gezginleri bile … Açık
Sualtı yaşamının çeşitliliğini tanımak isterseniz, Sevilla Akvaryum’u ziyaret etmeyi unutmayın. Çocuklu turist akvaryumun birincil ziyaretçileri olarak kalmaktadır. Renkli tropikal balıklar, köpek balıkları, midye ve denizanası gibi nadir bulunan ırkları göreceğiniz yer burasıdır. Sevilla Akvaryumunda bile küçük bir müze var, sergi de su altında yaşayan canlılara ithaf edilmiştir.
Pitoresk Jardines de Murillo, rahatlatıcı bir atmosferde dinlenmek için harika bir yerdir. Park şehrin kalbinde bulunur ve çok sayıda tropik bitki ve meyve ağacı ile dekore edilmiştir. Jardines de Murillo, sıcak bir günün ardından dinlenmek için ideal bir yerdir. Burada, ziyaretçiler ağaçların gölgesinde bir aile pikniği yapabilir veya çocuklarla aktif oyun oynayabilir. Okul çağındaki çocuklu ziyaretçiler, heyecan verici bir bisiklet turu yapabilir ve parkın gizli köşelerini keşfedebilirler. Parkta farklı yaştaki çocuklar için oyun alanları var. Ayrıca genç ziyaretçiler parka küçük bir trene binerken gözlem yapabilirler. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
  Encarnación Meydanı’nda bulunan lüks Palace Sevilla, şehrin en yaratıcı ve karşı konulamaz otellerinden biri olarak kabul edilmektedir. Retro tarzı lüks tasarımın yanı sıra bu otel, Metropol Parasol’un … Açık
La Reserva del Castillo de las Guardas’ı ziyaret etmek, harika zaman geçirmek ve bölgenin vahşi yaşamı hakkında bilgi almak için harika bir fırsat. Burası klasik bir hayvanat bahçesi ve doğa rezervinin birleşimidir. Park her biri belli hayvan türlerine ev sahipliği yapan birkaç bölgeye ayrılmıştır. La Reserva del Castillo de las Guardas’da ziyaretçiler canlı zebraları, filleri ve yoğun boğaları izleyebilirler. Bölgelerin bir tanesi nadir kuşlara ev sahipliği yapmaktadır. Çocuklar geleneksel olarak en çok zürafa ve maymunlara sahip bölgelerin tadını çıkarıyorlar. Tüm hayvanlar doğal yaşam alanlarına yakın koşullarda yaşıyorlar.
sevilla Zona Este Centro de Ocio’da sıcak bir günde çocuklu turistler vakit geçirebilir. Çok sayıda mağazaya ek olarak, alışveriş merkezi çocuklar için mükemmel oyun alanları sunmaktadır. Çeşme girişinin hemen yanında güzel bir dinlenme alanı var. Alışveriş merkezi, çocuklar için düzenli film ve karikatürler içeren modern bir sinema salonuna sahip. Dolayısıyla aileler zor zamanlar bulamıyorlar.
  Fontecruz Sevilla, Autograph Collection, Sevilla’nın en prestijli tasarım otellerinden biridir. Güzel bir tarihi binaya ev sahipliği yapan pitoresk Santa Cruz bölgesinde yer almaktadır. Konuk odalarında yüksek yatak … Açık
Sevilla’da, hem yeni yürümeye başlayan çocuklar hem de okul çağındaki çocukları büyüleyecek harika bir River Park Çocuk Müzesi bulunur. Bu açık hava müzesi pitoresk bir parkta yer alır ve dünyanın diğer şehirlerinde Seville yer işaretlerinin ve ünlü yerlerin minyatür kopyaları ana sergilerdir. Küçük kale, eski kilise modelleri ve diğer önemli tarihi nesneler - park müzesi, yer gibi gerçek bir masal.
Sevilla, barrio Santa Cruz Belki de, Isla Magica Eğlence Parkı, Sevilla’daki ana çocukların dönüm noktasıdır. Bu park, eski bir fuar alanında açıktır. Günümüzde, ziyaretçiler girdikten sonra, orta kısımda bir korsan gemisi, çocuklar, atlıkarınlıklar ve cazibe merkezleri için muhteşem su kaydıraklı dev bir yüzme havuzunu göreceklerdir. Parkta bir kukla tiyatrosu var ve her geçen gün ilginç eğlence programları yeni ziyaretçiler bekliyor.
Sevilla - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

Sevilla ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

Referans Bilgi
Tüm lunaparkların haritası
Sevilla yakınındaki lunaparklar
♥   Lunaparkı 'Isla Mágica' Seville, 3.3 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm su parklarının haritası
Sevilla çevresindeki su parkları
♥   Su Parkı 'Agua Mágica' Sevilla, 3.6 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Su Parkı 'Aquopolis Sevilla' Sevilla, 6.7 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Su Parkı 'Aqualand Bahía de Cádiz' El Puerto de Santa María, Cádiz, 84.9 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Su Parkı 'Aquopolis Cartaya' Cartaya, Huelva, 102 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm hayvanat bahçelerinin haritası
Sevilla ve yakınındaki bahçeler ve hayvanat bahçeleri
♥   Hayvanat Bahçesi 'Zoo de Sevilla' Seville, 22.6 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Hayvanat Bahçesi 'Parque Zoológico y Jardín Botánico Alberto Durán' Jerez de la Frontera, 77.9 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Hayvanat Bahçesi 'Alameda Wildlife Conservation Park' , 149.7 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
OrangeSmile araç kiralama Sevilla’da araba kiralama

Tayland, COVID-19 Politikasını Gevşetiyor

Tayland'daki Yeni Yıl etkinliklerinin bu yıl daha fazla insanı getirmesi muhtemel çünkü herkes karantinalardan ve normal hayata özlem duymaktan bıktı. Tatil sezonu için Pattaya, Krabi veya Phuket'te otel rezervasyonu yapan birçok turist de katılmak istiyor. Şampanya yılbaşı kutlamalarının vazgeçilmez içeceği haline gelirken akıllara alkol tüketimi sorusu geliyor. Hükümet, Yeni Yıl geri sayımı sırasında alkollü içki servisine izin verdi, ancak 1 Ocak 2022'de saat 1'e kadar sadece açık hava kafe ve restoranlarının bunu yapmasına izin verilecek. Bu kural ülke çapında geçerlidir. Oku bunu

13.08.2022

Sevilla’nın En İyi Yerlerinin Fotoğraf Galerisi

Sevilla Haritasında Çocuklar için Cazibe Yerleri (su parkları, hayvanat bahçeleri, lunaparklar)

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Sevilla Çevresinde Çocuğunuzla Ziyaret Edebileceğiniz İlgi Çekici Yerler

Çocuklar için Sevilla Gezi ve Eğlence Rehberi - parklar, turistik yerler, müzeler, hayvanat bahçeleri, su parkları. Çocuğunuzun mutlaka ziyaret etmesi ve görmesi gereken, büyüleyici ve eğitici yerlerin tümü. Çocuğunuzla kaliteli zaman geçirebileceğiniz tüm keşif rotalarını (yerel tiyatrolar, sergiler ve müzeler) öğrenin. Aileler ve çocuklar için Sevilla.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018