OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi
Endülüs

Endülüs Seyahatinizi Hazırlayın: Tavsiyeler & İpuçları - Yapılması ve Uyulması Gerekenler

Ronda. Málaga. Andalusia   1. Endülüs, Avrupa’da en sıcak olarak kabul edilen çok elverişli bir iklime sahiptir. Her zaman çok boğucu olduğu için, yürüyüş gezilerinin hayranlarının yaz aylarında bir geziye çıkmaları tavsiye edilmez.
2. Endülüs’ü trenle seyahat etmek çok uygun; Büyük şehirler ve kasabalar arasında yüksek hızlı AVE tren yolculukları. Küçük kasabalar ve köyler düzenli RENFE trenleri ile bağlantılıdır. Bir gezi sırasında, gezginler bölgenin güzelliğinin tadını çıkarmak için harika bir fırsat olurdu.
3. Endülüs’te ana ulaşımın ana yolu otobüstür; Bir yolculuk ücreti yaklaşık 1 euro. Toplu taşıma araçlarını aktif olarak kullanmayı düşünenler özel Bonobús kartını satın almaları tavsiye edilir; 10 yolculuk için sürer ve önemli ölçüde kaydetmenizi sağlar. Kartı herhangi bir turizm ofisinde alabilirsiniz.
4. Tarihi bölgeler boyunca, yaya olarak ya da ortak bir ulaşım aracı olarak kalan bisikletle seyahat etmelisiniz. Eski sokaklar çok dar, bu yüzden oraya arabayla gitmek oldukça sorunlu olurdu.
5. Bölgeyi otomobille keşfetmeyi bekleyen turistler, yerel sürücülerin trafik yönetmeliklerine örnek uyumu ile farklı olmadığını düşünmelidir. Arabayı otoparka terk ederken, daha sonra biraz hasar görmüş görünebilir. Otomobiller her zaman hem parklarda hem de yolda birbirlerine çok yakın park ederler. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
6. Tüm büyük şehirlerde, tren istasyonunda, önemli simgesel yapılara veya merkezi alanlara yakın bulunan turizm ofisleri bulunmaktadır. Burada ziyaretçiler ihtiyaç duydukları tüm bilgileri alabilir, ilgi alanına yönelik bilet satın alabilir ve turistik yerlerin tarifi ile şehrin haritasını alabilirler.
7. Zengin bir gezi programına sahip olmayı bekleyen turistler, bir karşılama kartı satın almak için karlı bulabilirler; Endülüs’ün hemen hemen tüm şehirlerinde bulunabilir. Turizm merkezlerinde ve bazı otellerde satılmaktadır.
  Endülüs, gurme yemekleri ve ilginç yerel yemeklerin tadını çıkarmak için gerçek bir mücevher. Endülüs kıyı bölgeleri, bölgenin tüm şehirlerine teslim edilen balıklar açısından zengindir ve dağlık alanlar … Açık
8. Su sporları hayranları doğru sahili çok dikkatli seçmelidirler. Gerçek şu ki, sahilin bazı kısımlarındaki yaz suyunun yüksekliğinde bile oldukça soğuk olabilir; Sıcaklık sürekli değişiyor ve yarın ne olacağını tahmin etmek neredeyse imkansız.
Endülüs - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6

Endülüs’de Nereleri Ziyaret Etmeli - Benzersiz Yerler

Caminito Del Rey

From the series “Heyecan Severler için Dünyadaki En İyi Sıradışı Yerler”
Yol, yerel yöntemlerle tam anlamıyla inşa edilmek zorundaydı: Bir yüzyılı aşkın süredir yolun ana destek unsuru olan demiryolu rayları, kaya duvarına sürülmüştü. Yol 1905 yılında açıldı. Kral Alfonso XIII. Köprüden geçen ilk insanlardan biriydi. Bu çarpıcı olay onuruna köprü seçildi. … Devamını oku

Endülüs ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

OrangeSmile araç kiralama Endülüs’de araba kiralama

Suudi Arabistan Diriyah'ta 38 Otel Açacak

Diriyah, Suudi Arabistan'daki ilk mega projelerden biridir. Oteller ve diğer altyapılar önümüzdeki yıl açılmaya başlayacak ve tüm çalışmaların 2026'da bitmesi bekleniyor. Bujairi Terrace'taki ilk 18 restoran 2022'nin başlarında faaliyete geçecek. Oku bunu

28.01.2023

Endülüs Fotoğrafları

Endülüs haritasında servisleri (eczane, polis, otopark, bankalar) arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Endülüs Çevresindeki Şehirler için İpuçları

Endülüs Seyahati - Tavsiyeler ve İpuçları. Alınması gereken önlemler, uymanız gereken kurallar, ve Endülüs’de yapmaktan kaçınmanız gerekenler. Seyahatinizin beklenmedik sürprizler olmadan, pürüzsüz ve kolay geçmesi için yardımcı oluyoruz.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018