OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi
Bilbao

Bilbao’nun Korunmuş Tarihi: Eski ve Tarihi Oteller

Hotel Artetxe Fotoğraflar: Hotel Artetxe, Bilbao   Bilbao, büyüleyici bir tarihi atmosfer olan duvarlarının arkasındaki büyüleyici otellerden mahrum değildir. Ülke tatillerinin hayranları, restore edilmiş eski bir çiftlik binasında bulunan Hotel Artetxe dikkat etmelidir. Uzun yıllar boyunca bir tepenin üzerinde bulunan eski çiftlik, Artetxe ailesinin bir özelliği olmuştur. Birkaç yıl önce çiftliğin sahipleri bir otele dönüştürmeye karar verdiler ve turistler için 12 lüks oda hazırladılar. Otel, Bask kültürünün eski geleneklerine uygun olarak tasarlanmış, tüm odaları ve ortak alanları zarif ahşaplarla dekore edilmiştir.
Tryp Bilbao Arenal Hotel Şehir merkezindeki çok güzel bir tarihi bina, Teatro Arriaga’ya sadece birkaç adım uzaklıktaki Tryp Bilbao Arenal Hotel tarafından işgal edilmektedir. Otelin ana özelliklerinden biri, odalarının aristokrat iç mekanıdır. Hepsi ustaca ahşap oymalar ve resimlerle süslenmiş zarif antika mobilyalara sahiptir. Her odanın merkezinde lüks bir kral yatak bulunmaktadır. Yüksek ayaklı zarif sandalyeler ve masalar, kar-beyaz ışık kumaşlarının bolluğu, ahşap çerçeveler ve şehir manzaralarının panoramik manzarasını sunan pencerelerde büyük aynalar - burada hüküm süren atmosfer gerçekten eşsizdir.
www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
Hotel Vista Alegre Fotoğraflar: Hotel Vista Alegre, Bilbao Daha rahat bir ortamda kalmayı tercih eden turistler Hotel Vista Alegre göz ardı etmemelidir. Tarihi bir binada yer alan otel, hoş ve modern bir tasarıma sahip 35 oda sunmaktadır. Otelin ortak kullanım alanları geçmişin geleneklerine uygun olarak dekore edilmiştir. Binanın içinde bir mermer zemin ve geniş merdivenli merdivenler restore edilmiştir. Eşsiz sanat eserleri koridorlar boyunca sunulmaktadır. Ilginç tablolar, restore mobilyalar ve taze çiçekler zemin katta rahat bir salon süslüyor; Otel, kolay ve rahat bir atmosfer için özellikle cazip.
Iturrienea Ostatua Fotoğraflar: Iturrienea Ostatua, Bilbao Tarihi bölgenin yaya caddelerinden birinde, mütevazi bir otel olan Iturrienea Ostatua de bulacaksınız. Otel konukları, sıcak mevsimde taze çiçeklerle geleneksel bir şekilde dekore edilmiş küçük mobilyalı balkonlara sahip, ayrı ayrı tasarlanmış 9 oda arasından seçim yapabilir. Otelin tasarımında yerel zanaatkarlar tarafından yapılmış orijinal antikalar ve el sanatları kullanılmıştır. Ulusal sanatın bu başyapıtları her yerde tam anlamıyla görülebilir. Eski ahşap mobilyalar, asma ve kil el sanatları, eski el yapımı vazolar ve duvarlardaki minyatür lambalar, tarihi otelin tipik iç dekorasyonlarıdır.
Pension Manoli Pension Manoli , geçmişin geleneklerine uygun olarak dekore edilmiş olduğu için tarihi bir otel olarak da sınıflandırılmalıdır. Parke zeminler, uzun ve dar pencereler ve dövme korkuluklarla çerçeveli küçük balkonlar içeren rahat odalar sunmaktadır. Odalar zarif bir şekilde döşenmiştir. Bazı odalarda yataklar saten dantel nevresimlerle döşenmiştir. Minyatür masa lambaları ve antika resimler, odalara özel bir çekicilik kazandırmaktadır.
  Bilbao’nun çok ilgi çekici temalı otellerin yanı sıra, kelimenin hemen hemen her zamanki anlamıyla otel olarak adlandırılabilecek inanılmaz misafirperver imkanlara sahiptir. En cazip temalı otellerden biri Hotel Photo … Açık
Pansiyonlarda konaklamayı tercih eden gezginler de tarihi bir durumdan zevk alma olanağına sahip olacaklar. Hostal Mardones, bu özel turist kategorisine hizmet vermekten mutluluk duyar. Antika mobilyalar, hostelin odalarını ve ortak alanlarını tasarlarken yaygın olarak kullanıldı. Tarihi iç tematik süslemeler ile uyumlu bir şekilde tamamlandı. Duvarlardaki eski moda telefonlar, oymalı süslemeler, ahşap merdiven korkulukları, avizeler ve vazolar ile geçmiş yılların tarzında dekore edilmiş masif süslemeler, uyumlu bir ortam yaratılmasına katkıda bulunuyor.
Bilbao - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Bilbao ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

OrangeSmile araç kiralama Bilbao’da araba kiralama

Suudi Arabistan Diriyah'ta 38 Otel Açacak

Diriyah, Suudi Arabistan'daki ilk mega projelerden biridir. Oteller ve diğer altyapılar önümüzdeki yıl açılmaya başlayacak ve tüm çalışmaların 2026'da bitmesi bekleniyor. Bujairi Terrace'taki ilk 18 restoran 2022'nin başlarında faaliyete geçecek. Oku bunu

01.02.2023

Fotoğrafçıların Gözünden Bilbao

İnteraktif Bilbao Haritasında Otel Arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Bilbao’nun Komşu Şehirlerindeki Antik Oteller

OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018