OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi
Barselona

Barselona’da En İyi Haftasonu - Sıradışı Yerler ve Mekanlar

Casa Mila  - Barcelona   Barselona, ​​Avrupa’da en çok ziyaret edilen yerlerden biri olmayı sürdürüyor; bu nedenle, diğer gezginler tarafından kendinizi bulamayacağınız yer işaretlerinin bulunmasının zorlaştığını ve gittikçe zorlaştığını merak etmiyoruz. Ancak, olağandışı yerler bulmak ve şehirde benzersiz resimler yapmak hala mümkün. Örneğin, ’Via Laietana’ Caddesi boyunca yürüyün ve bir ’gözleri olan bir ev’ bulun. Bu olağandışı binanın cephesi Alonso & Balaguer tasarımcıları tarafından geliştirildi. Günümüzde bina beş yıldızlı bir otel olarak kullanılmaktadır, bu nedenle hem içindeki hem de dışında bakmak mümkündür.
Kuş bakışı görünümünden Barselona’nın mimarisini keşfetmek! Barcelona Katedrali, La Sagrada Familia, Columbus Anıtı, Camp Nou, Montjuic'in Sihirli Çeşmesi, tüm bu anıtlar Barselona imajını tanımlıyor. … Açık
Birçok turist gözlemlemek yorucu olurken, ’Diyagonal Mar’ Parkı’na gidip huzurlu ortamını tadını çıkarın. Park, ’Av. Diyagonal’ caddesinde bulunuyor ve uluslararası olarak ünlü Parc Güell’den daha az popüler. Çapraz Mar çoğunlukla yerli halk tarafından ziyaret edilir; bu çocuklar için özel oyun alanlarına sahip büyüleyici bir yer.
Akşamları şehrin en şık modern mekanlarından biri olarak bilinen Torre Agbar’a yürüyüş yapmak için yüksek zaman. Karanlık Barselona’ya düştüğünde, gökdelenin ön cephesi, kulenin dev bir çeşme ve şofben gibi görünmesini sağlayan güzel bir aydınlatmayla ustalıkla aydınlatılıyor - mimar Jean Nouvel’in orijinal fikriydi. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
Art de Catalunya Müzesi, Torre Agbar, Casa Milà, Olimpiyat stadyumu, hem de diğerleri gibi, hepsi dünyanın kültürel mirası nesneleri haline gelir ve Barselona için simgesel anıtlar olarak kalır. … Açık
Bütün İspanya’nın en sıradışı pazarlarından birinde yürüyüşe çıkmak ister misiniz? Evet ise, sadece ’Mercat de Sant Antoni’ ye gidin. Bu pazarı tarihi bölge ’El Raval’ ’da bulacaksınız. Pazar, eski bir trenin içindeki arabalara açık. Taşıyıcılar restore edildi ve nitelikli bir sanat eseriyle kapatıldı ve onları çok sıradışı ve yaratıcı hale getirdi. Bu pazarın geçmişi hiç de ilginç değil. Yakınlardaki Sant Marti piyasası restorasyona ihtiyaç duyuyordu, bu yüzden geçici olarak kapatıldı ve satıcılar tezgahlarını uzakta olmayan vagonlara taşımaya teklif edildi. Sant Marti başarıyla restore edildi ancak ’ticaret treni’ ni yıkmamaya karar verildi. Mercat de Sant Antoni hala açıktır.
Masia Freixa Barselona’daki en sıradışı hediyelik eşya satın almak isterseniz bunu yapmanın bir yolu ’Mercat del Encants’ e gidin. Bu bit pazarı, 14. yüzyılda kuruldu ve onu tüm Avrupa’daki en eski pazarlardan biri haline getirdi. Pazar, Torre Agbar’dan uzakta değil ve haftada birkaç kez çalışıyor. Şehrin ilginç öğeler daha büyük bir yer bulmak zor olacak. Deneyimli yolcular, piyasayı olabildiğince erken ziyaret etmenizi önerirler. Saat 07.00’da oraya gelirseniz, gerçekten eşsiz öğeler satın alabileceksiniz.
  Bu şehirde ziyaretçiler sadece eski ilgi çekici yerleri değil aynı zamanda modern mekanları da bulacaklar. Başka bir deyişle, Barselona her turistin ihtiyaç ve zevklerine kolayca uyabilecek bir şehirdir. … Açık
’La Barceloneta’, Barselona’da romantik bir akşam geçirmek için ideal bir mekandır. Burada, ’Carrer de la Reina Cristina’ Caddesi 7’de muhteşem ’Can Paixano’ şampanyayı göreceksiniz. Otelin konukları şaşırtıcı pembe şampanya ile tedavi edilir. İçkinin tadını çıkarırken çevredeki tarihi sokakları izleyebileceksiniz. Bu bar çoğunlukla turist tarafından bilinmiyor, bu yüzden çoğunlukla yerli halk tarafından ziyaret edilir.
Barcelona port ’Rambles’ Sokağı, gezginlerin inanılmaz fotoğraflar tonda bulabileceği Barselona’da muhteşem bir yer. Uzun yıllardır bu cadde Barselona’nın ana simgelerinden biri olan ’canlı heykeller’ için ev sahipliği yapıyor. Süslü kostümleri giymiş çok sayıda yetenekli sokak oyuncusu bu sokakta her gün performans gösteriyor. Onlar ustaca dondurabilir, gerçek heykeller gibi taşınamaz hale gelir ve aniden geçerek insanları heyecanlandıran ’canlılaşır’. Sokak sanatçılar Rambles’ta sabahın erken saatlerinden gece geç saatlere kadar bulunabilir. Barselona banliyölerinde, minik ortaçağ kentleri, eski şarap imalathaneleri ve nefes kesen manzaralı gizemli Pireneler gibi ilgi çekici harika yerlerin de bulunduğu yerler.
Barselona - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

Barselona ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

Referans Bilgi
Tüm Michelin restoranlarının haritası
Barselona’nın Michelin yıldızlı restoranları
♥   Restoran 'Caelis' Barcelona. Kategori - Creative. 0.5 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Restoran 'Moments' Barcelona. Kategori - Creative. 0.5 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Restoran 'L’Olivé' Barcelona. Kategori - Regional cuisine. 0.6 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Restoran 'Mont Bar' Barcelona. Kategori - Traditional cuisine. 0.7 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Restoran 'Racó d’en Cesc' Barcelona. Kategori - Modern cuisine. 0.7 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm kalelerin haritası
Ayakta kalan Barselona kaleleri
♥   Kalesi 'Castle of Montjuic' Catalonia, 2.7 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Castle of Penya del Moro' Catalonia, 8.5 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Tower Vermella' Catalonia, 11.9 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Castle of la Roca del Vallès' Catalonia, 32.8 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Castle of Gallifa' Catalonia, 33.8 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm sanat müzelerinin haritası
Barselona ve çevresindeki sanat galerileri
♥   Sanat Müzesi 'Fundació Antoni Tàpies' Barcelona, 0.7 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Sanat Müzesi 'Museu Picasso' Barcelona, 0.9 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Sanat Müzesi 'Fundació Joan Miró' Barcelona, 2.2 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Sanat Müzesi 'Museu Nacional d Art de Catalunya' Barcelona, 2.5 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm sarayların haritası
Barselona yakınındaki halka açık saraylar
♥   Sarayı 'Palau de la Generalitat de Catalunya' , 0.7 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Sarayı 'Palau Güell' , 1 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
OrangeSmile araç kiralama Barselona’da araba kiralama

Suudi Arabistan Diriyah'ta 38 Otel Açacak

Diriyah, Suudi Arabistan'daki ilk mega projelerden biridir. Oteller ve diğer altyapılar önümüzdeki yıl açılmaya başlayacak ve tüm çalışmaların 2026'da bitmesi bekleniyor. Bujairi Terrace'taki ilk 18 restoran 2022'nin başlarında faaliyete geçecek. Oku bunu

28.01.2023

Fotoğraf Sanatçılarının Gözünden Barselona

Barselona Haritasında İlginç Yerleri Arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Barselona’nın Komşularında Özel Eğlence Gezileri

Gizli yerel sokaklarda yürüyün, küçük kafelere girin, derin bir nefes alın ve Barselona’nın tadını çıkarın. Haftasonunuzu alışılmışın dışında geçirin, Barselona’nın ruhunu, gerçek bir seyahat gurmesi gibi keşfedin. Rehberimizi takip edin, size özel servislerimizden yararlanın ve Barselona’da tutkulu ve unutulmaz bir zaman geçirin!
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018