OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi
Marbella

Çocuklarla Marbella Gezisi. Çocuğunuzla Gidebileceğiniz Yerler

  Marbella’nın çocuklu turistler arasında çok popüler olması tesadüf değildir. Tesis aileler için idealdir. Su eğlencesi hayranları kesinlikle Costawaterpark’ı sevecekler. Bu park oldukça küçük ama parlak çağdaş bir tasarıma sahip. Ayrıca çocuklar için kaydırak ve çeşmeler içeren güzel bir yüzme havuzunun yanı sıra aktif oyunlar ve güneşlenme için geniş teraslar vardır. Çok su parkı topraklarında mükemmel bir kafe var. Kalabalık olmayan bir ortamda dinlenmek isteyenler için, yaz hafta sonları su parkında her zaman çok sayıda ziyaretçi olduğu dikkate alınmalıdır.
  Marbella, her gezgin için en iyi dinlenme olanaklarını sunan lüks bir tesistir. Tesis, rahat dinlenme, lüks restoranlar ve büyük alışveriş ve eğlence merkezleri için muhteşem tam donanımlı plajlar sunmaktadır. Şehir … Açık
Tüm ailenin ziyaret etmesi ilginç olacak müzeler arasında özellikle “Resim Kedileri ve Köpekleri” vurgulamakta fayda var. Adından da anlaşılacağı gibi, bu özel müze, kedileri ve köpekleri tasvir eden çok ilginç bir resim koleksiyonuna sahiptir. Müzenin sahibi, dünyanın farklı ülkelerinden koleksiyon için resimler topladı. Ziyaretçiler müzenin istedikleri resimleri alabilirler. Ayrıca, evcil hayvanlarından bir portre yapılması için emir verme şansına da sahip olacaklar. Orijinal müze çeşitli hayırsever eylemlerde aktif rol alır ve evsiz hayvanların korunmasına yardımcı olur.
Marbella’nın birçok alışılmadık eğlence merkezi var. En eşsiz merkezlerden biri SphereMania Marbella’dır. Güzel bir parkın topraklarında bulunur ve misafirlerine oldukça yenilikçi bir eğlence sunar - büyük şişme alanlarda oyunlar ve turistik yerler. Bir dağın tepesinden atabilir veya şeffaf bir alanda çeşitli su cazibe merkezlerini deneyebilir veya çeşitli engel parkurlarından geçmeye çalışabilirsiniz. Bu merkezde mevcut olan eğlence hem yetişkinlere hem de çocuklara hitap edecektir. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
  1. Yerel halk oldukça yabancı, dost canlısı ve misafirperver. Her zaman ziyaretçilere yerel kültür ve görülecek yerlere yardım etmeye ve anlatmaya isteklidirler. Başarılı iletişimin tek koşulu nezaket ve nezakettir ve … Açık
Kentte ayrıca Pirates Park gibi klasik eğlence parkları da var. Bu park büyük değil ama içindeki konumlar seçimi fazlasıyla yeterli. Çocuklar için renkli atlıkarıncalar ve küçük arabalara binebilecekleri ve şişme mekanlarda oynayabilecekleri oyun alanları vardır. Park, büyük çocuklar için masa oyunları ile mükemmel bir dinlenme alanına sahiptir. Yetişkinler kesinlikle banklarla döşenmiş oyun alanının tadını çıkaracaklar.
LA CONCHA Sıcak mevsimde Marbella’yı ziyaret eden çocuklu gezginler, pitoresk parklar boyunca kesinlikle yürüyüş yapmalıdır. En güzel parklardan biri Alameda. Yoğun şehir sokakları arasında yer alan gerçek bir yeşil vahadır. Bu parkta birçok yayılan ağaç ve yeşillik var. Yaz aylarında, güzel çeşmeler her zaman parkta çalışır. Parkta aktif oyunlar için yeterli boş alan ve boyalı fayanslarla kaplı birçok güzel bank bulabilirsiniz.
  Marbella’da hem zengin turistler için hem de ucuz alışveriş merkezlerini ve outlet mağazalarını tercih edenler için mağazaları dolaşmak ilginç olacak. En popüler mağazaların merkezi, dünyaca ünlü markaların … Açık
Anayasa Parkı aynı derecede güzel. Yakınlarda bulunur ve çeşitli güzel peyzaj süslemeleri ile turistleri çeker. Parkta birçok çiçek, olağanüstü ağaçlar ve çocuklarla top oynayabileceğiniz yeşil çimenler var. Bu pitoresk parkta çok hoş sürprizler çocukları bekliyor. Onlar için büyük bir oyun alanı ve balıkları da besleyebilecekleri bir gölet var.
Ensenada de Marbella Marbella’nın en dikkat çekici kültür kurumlarından biri Museo del Bonsai’dir. Bu olağanüstü müze, çocuklu tatilciler arasında da popüler. Adından da anlaşılacağı gibi, bu “müze” bir cüce bitki ve ağaç koleksiyonunu sergiliyor, ancak kelimenin klasik anlamında bir müze olarak adlandırılması çok zor. Daha çok tuhaf bir botanik bahçesi gibidir. Buradaki tüm bitkiler geniş bir cam köşkte sergileniyor. Sıcak mevsimde, bazı bitkiler açık hava teraslarına maruz kalır. Çocuklu konuklar bu orijinal müzede mükemmel unutulmaz fotoğraflar çekebilecekler.
Marbella - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7 8

Marbella ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

Referans Bilgi
Tüm lunaparkların haritası
Marbella yakınındaki lunaparklar
♥   Lunaparkı 'Tivoli World' Benalmádena, 32 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Lunaparkı 'Isla Mágica' Seville, 140 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm su parklarının haritası
Marbella çevresindeki su parkları
♥   Su Parkı 'Parque Acuático Mijas' Aquamijas, Fuengirola, Málaga, 22.5 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Su Parkı 'Aqualand Torremolinos' Torremolinos, Málaga, 35.7 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Su Parkı 'Aquavelis' Torre del Mar, Málaga, 74.9 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Su Parkı 'Aquatropic' Almuñécar, Granada, 110.4 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Su Parkı 'Aquopolis Sevilla' Sevilla, 134 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm büyük akvaryumların haritası
Marbella ve yakınındaki akvaryumlar
♥   Akvaryumu 'Sea Life Centre Benalmádena' , 34.1 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm hayvanat bahçelerinin haritası
Marbella ve yakınındaki bahçeler ve hayvanat bahçeleri
♥   Hayvanat Bahçesi 'Zoo de Fuengirola' Málaga, 23 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Hayvanat Bahçesi 'Alameda Wildlife Conservation Park' , 59.9 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Hayvanat Bahçesi 'Parque Zoológico y Jardín Botánico Alberto Durán' Jerez de la Frontera, 114.7 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Hayvanat Bahçesi 'Zoo de Sevilla' Seville, 157.9 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
OrangeSmile araç kiralama Marbella’da araba kiralama

2022'de 9 Yeni Otel Açmayı Tercih Etti

Eylül 2022'de Oslo'daki Sommerro oteli, özenle restore edilmiş 1930'lardan kalma Art Deco binasında hizmet vermeye başlayacak. Bu bina, Norveç başkentinin tarihi bir mahallesi olan Frogner'in gerçek bir simgesidir. Milyonlarca dolarlık bir yenileme, Norveç'teki en büyük koruma projesini özenle, 56 rezidans dahil 231 odalı modern bir otele dönüştürdü. Preferred, 2022'de New York'ta The Wall Street Hotel, Singer Island'da (Florida, ABD) Amrit Ocean Resort & Residences, Zanzibar'da TOA Hotel & Spa, Washington'da Pendry otel ve Pendry Park City olmak üzere beş otel daha açacak. Utah'ta bir otel. Oku bunu

08.02.2023

Marbella’nın En İyi Yerlerinin Fotoğraf Galerisi

Marbella Haritasında Çocuklar için Cazibe Yerleri (su parkları, hayvanat bahçeleri, lunaparklar)

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Marbella Çevresinde Çocuğunuzla Ziyaret Edebileceğiniz İlgi Çekici Yerler

Çocuklar için Marbella Gezi ve Eğlence Rehberi - parklar, turistik yerler, müzeler, hayvanat bahçeleri, su parkları. Çocuğunuzun mutlaka ziyaret etmesi ve görmesi gereken, büyüleyici ve eğitici yerlerin tümü. Çocuğunuzla kaliteli zaman geçirebileceğiniz tüm keşif rotalarını (yerel tiyatrolar, sergiler ve müzeler) öğrenin. Aileler ve çocuklar için Marbella.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018