OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi
Ingolstadt

Ingolstadt Seyahatinizi Hazırlayın: Tavsiyeler & İpuçları - Yapılması ve Uyulması Gerekenler

  1. Güvenli önlemler almak için turistler şehrin belli bölgelerini yalnızca bir turist grubuyla birlikte ziyaret etmelidir. Merkez ilçelerde tek başlarına yürümek her zaman kalabalık olduğu için güvenlidir ve gece geç saatlerde bile yoldan geçenleri görmek mümkündür.
2. Toplu taşıma araçlarında, pazarlarda ve diğer ortak alanlarda yankesiciler bulunabilir. Turistlerin dışarıya çıkarken özel bir ihtiyaç duymadan değerli eşyalarını almaları ve takı takmaları önerilmemektedir. Çantaları ve dış giysileri asla hiçbir yerde gözetimsiz bırakmayın.
3. Kural olarak, gezi bileti satın almanın en iyi yolu turizm ofisleridir. Bu durumda, turistler indirim için uygun olabilir. Turist büroları genellikle tüm önemli simge yapılara ve toplu taşıma yollarına sahip şehir haritaları sunar. Bu harita, Ingolstadt’ı ilk kez ziyaret eden gezginler için özellikle yararlıdır.
4. Bankalarda döviz takası yapmak daha iyidir, çünkü genellikle en faydalı oranları sunarlar. Bankaların çoğunluğu sabah 9’dan akşam 4’e kadar çalışıyor. Gündüzleri genellikle kısa bir öğle yemeği molası verilir. Özel döviz büroları hizmetleri için komisyon talep edebilirler. Bazı ofislerde komisyon toplamın% 15’ine kadar olabilir.
5. Antika eşya, heykel ve unutulmaz hediyelik eşya olarak resimler satın almayı planlayan gezginler, önceden ihracat yapılmasına izin veren belgeler hazırlamaları gerekebileceğini dikkate almalıdır. Kültürel değeri olan eşyaların ihraç edilmesi yasaktır. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
6. Büyük süpermarketlerde ve alışveriş komplekslerinde, kredi kartıyla oynamak mümkündür. Mastercard, American Express ve Visa kartları her yerde yaygın olarak kabul görmektedir. Turistler yalnızca piyasaları ve küçük bütçeli restoranları ziyaret ettiklerinde paraya ihtiyaç duyabilirler.
7. Gazete kioskları genellikle ilginç kitapçıklar ve renkli kılavuz kitaplar satar. Bazıları sadece gezi rotalarından ve ana simge yapılardan değil, aynı zamanda popüler mağaza ve restoranlardan da bahseder. Bu kitapçıklar 10 avrodan fazlaya mal olmamakla birlikte, gezilerini ve eğlencelerini bağımsız olarak düzenleyen gezginler için gerçek bir hazinedir.
  Ingolstadt, Tuna Nehri üzerindeki bir şehirdir. Özel, eşsiz çekiciliği ile sayısız turisti kendine çeker. Bu şehir neden bu kadar özel? Birçoğu Ingolstadt’ın herkesi neşeli ve iyimser yapan eşsiz bir atmosfere … Açık
8. Şehrin konuklarına herhangi bir turizm ofisinde ve bazı otellerde bulunan özel bir karşılama kartı satın almaları önerilir. Bu kart, sahibine toplu taşıma, müzeler, tiyatrolar, restoranlar ve diğer eğlence mekanlarında çeşitli indirimler sunmaktadır.
9. Yerel restoranlarda bahşiş bırakmayı unutmayın. Toplamın% 10’u yeterli. Lüks restoranlarda servis ücreti zaten toplam ücrete dahil olabilir ve nadiren% 12’den fazladır.
Ingolstadt - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6

Ingolstadt ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

Almanya: Seyahat Tavsiyeleri

7. Metro Almanya'da sabah çalışmaya başlar ve gece yarısı kapanır.
8. Kamusal mekanlarda aktif gestasyon veya duyguların açık ifadesi Almanya'da kötü bir ton olarak kabul edilmektedir. Bu tür davranışlar, başkalarının modası geçmiş görünümüne neden olur.
Almanya'nın yollarında giderken, hız rejimi de dahil olmak üzere tüm kurallara uymak önemlidir. Küçük ihlallerin bile ağır cezalar gerektirir.
10. Almanlar çok erken yatarlar, bu nedenle saat 9'dan sonra ses çıkarmayın. Aksi halde, komşular polise gereksiz uyarı ve talepler yapmadan arayacaktır. …
OrangeSmile araç kiralama Ingolstadt’ta araba kiralama

Dubai'deki Expo 2020 7 Milyondan Fazla Ziyaretçi Tarafından Ziyaret Edildi

Henüz bu etkinliği ziyaret etmediyseniz, Dubai'de otel rezervasyonu yapmak için hala zamanınız var çünkü Expo 2020 Dubai 31 Mart 2022'ye kadar sürüyor. Emirliği ziyaret edemeyen kişiler Expo 2020 web sitesinde sanal bir tur yapabilirler. Bu arada, sanal ziyaret Aralık sonunda 31.6 milyona ulaştı. Oku bunu

13.08.2022

Ingolstadt Fotoğrafları

Ingolstadt haritasında servisleri (eczane, polis, otopark, bankalar) arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Ingolstadt Çevresindeki Şehirler için İpuçları

Ingolstadt Seyahati - Tavsiyeler ve İpuçları. Alınması gereken önlemler, uymanız gereken kurallar, ve Ingolstadt’ta yapmaktan kaçınmanız gerekenler. Seyahatinizin beklenmedik sürprizler olmadan, pürüzsüz ve kolay geçmesi için yardımcı oluyoruz.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018