OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi

Bremen Gezilecek Yerler. Tam Seyahat Rehberi

Bremen by night   Bremen, 550 000 nüfusa sahip bir limandır. Şehir, Weser’in batı kıyısında yer almaktadır. Bremen’in tarihi merkezi, sur duvarının bulunduğu aynı yeşil alanla çevrilidir. Bununla birlikte, batı tarafı tek istisnadır - nehri sınırlar. Bremen çok yönlü bir şehir - tarih, gelenekler, yüksek teknoloji, bilim ve alan - her şey orada karışıyor ve bu gerçek şehrin unutulmaz bir atmosferini yaratıyor. Bremen’in ilgi çekici yerleri çoğunlukla şehrin tarihi merkezinde bulunmaktadır.
  Bremen Müzisyenler kentin kalıcı bir simgesi haline gelmiştir. Onlara ayrılan anıt, kentin ana meydanlarından birinde görülebilir. Bremen, her biri kendi özel yolunda ilginç çeşitli tur yollarıyla doludur. Belediye … Açık
Marktplatz. Marktplatz, Avrupa’nın en güzel meydanlarından birisidir. Bu açıklama temelsiz değildir - meydan muhteşem tarihi binalarla çevrilidir ve bunların en önemlileri Belediye Sarayı’dır. Belediye Binası önünde 6 metrelik Rolland (1404) heykeli var. Şövalye özgürlüğünün ve Bremen’in bağımsızlığının sembolüdür. Batı cephesinde kare farklı eski binaların bulunduğu yerdir. Schutting’i ziyaret etmeyi unutmayın, güneybatıda. 16. yüzyıldan kalma ev, Joachan den Buschener’in projesine göre Flaman tarzında inşa edilmiştir. Kent, daha erken saatlerde tacirlerin buluşma yeri olarak görev yaptı. Marktplatz ayrıca görkemli Bremen Katedrali ve Our Lady Kilisesi’nin yeridir. İkincisi, antik freskleri ve Alfred Manessir tarafından yapılan demirden yapılmış vitray pencereleriyle ünlüdür.
Marktplatz’ın güneyinde Böttcherstrasse yer alır. Sokak harika bir sanat eseri. Mimarisi geleneksel ve dışavurumcu stillerin ideal birleşimidir. 1904 yılında Bremen esnafı ve kentin patronu Ludwig Roselius tarafından yaratılması fikri önerildi. Mimar İskoçya ve Runge’nin yanı sıra heykeltıraş Bernard Hattery’nin çabaları sayesinde bu planın hayata geçirilmesi neredeyse 30 yıl aldı. Böttcherstrasse, en iyi eserlerinin sürekli sergilendiği Paula Bekker-Moderson Müzesi’yle ünlüdür. Dikkatinizi hak eden bir diğer ilgi çekici mekân ise, çanları ve ilginç koleksiyonları ile dikkat çeken Roselius Evi’dir. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
  Açık hava etkinliklerinin sevgilisi, şehrin başlıca turistik mekanlarından biri olan Uzay Merkezi Bremen’i ziyaret edeceklerinden emin. Bu, konuklara en beklenmedik ve orijinal turistik mekanlar sunan bir eğlence … Açık
Schnoor mahallesi. Schnoor mahallesi, bir zamanlar balıkçılara ait olan şehrin eski bölgesidir (bu arada harika bir durumda tutulmuştur). 15.-18. Yüzyılda inşa edilen küçük evler, dar sokaklar ve avlular çok pitoresk bir mekan izlenimi yaratıyor. Schnoor bugünlerde yoksullar için bir ilçe olmasına ve hatta yerinden inme tehlikesi altındaysa da, günümüzde önemli bir onarımdan sonra bölge popüler bir turistik bölgeye dönüştü. Franciscans’a ait olan Johanniskirche ve bazı kuleler de orada bulunmaktadır.
BREMEN - Weser   Bremen Müzisyenleri. Bremen’li müzisyenler, Grimm kardeşlerin yarattığı dünyaca ünlü karakterlerdir. Masal karakterleri Bremen’in sembolleri haline geldi. Onlara adanmış bronz bir anıt bile var - bir eşek, bir köpek, bir kedi ve daha sonra en üstte birbirlerinin sırtında bir horoz ayağı (anıt, belediyenin batısında yer alıyor). Heykel 1953’te heykeltıraş Gerhard Marks tarafından yaptırılmıştır. Ayrıca Böttcherstrasse’de ve Schnoor’da bu karakterlere ayrılmış diğer anıtları bulabilirsiniz. Bremen hayatı her zaman şehrin limanında yoğunlaşmıştır. Yerel liman, deniz romantizmi ile değil, balık endüstrisinde nitelikli işçiler ve modern işyerleri ile ilişkilidir. Denizin keyfini çıkaran turistler, Avrupa’daki en büyük modern araba aktarma sistemine sahip araç bağlantı noktası olan konteyner terminali ve güzel uluslararası gemi yolcu gemilerinin bulunduğu Columbuskaje cruise terminali tarafından mutlaka çekilecek.
  1. Şenliklerin ve fuarların sezonunda Gezginler Bremen’e gitmeli, çünkü burada bu yılın kültürel programı ilginçtir. Noel öncesi dönem, toplu şenliklerin ve fuarların zamanı ve sıcak mevsim ise ’Bremen … Açık
Ormangülü Parkı. Rhododendron Park, Avrupa’daki en büyüleyici parklardan biridir. Her Mayıs’ta muhteşem çiçek açan çiçekler ve ağaçlar tarafından bol miktarda turist çekiliyor. Burası, tüm Avrupa’daki en büyük ormancılık kültürü koleksiyonunun güzelliğinin tadını çıkarabileceğiniz yerdir - 450’den fazla tür, 350 alttür, 350 çeşit ve diğer dökmeyen bitkilerin 250 çeşidinden oluşmaktadır. Rhododendron Parkı, harika orkide seralar güvenle korunan büyümek yerdir. Bununla birlikte, Bremen’i çekici kılan tek park bu değil. Şehrin en büyük parkı, alanı 140 hektar olan Burger Park’tır. Kentin orta kesiminde 1865 yılında ortaya atıldı.
Watjens Schloss Bremen-Blumenthal Freimarkt. Bremen halkı Freimarkt’ı ’yılın beşinci sezonunda’ olarak nitelendiriyor ve her Ekim’de bu tatili büyük bir heyecanla kutluyorlar - muhteşem karnaval kıyafetleri giyiyorlar ve günlük hayatlarını sevinç ve mutluluk dolu bir sihir masalı haline getiriyorlar. Freimarkt sadece Bremen vatandaşları için değil, önemli bir olaydır. Bu aynı zamanda 1035’ten bu yana Almanya’nın kuzeyinde geleneksel bir festival.
  Bremen daha ziyade küçük bir Alman şehridir, bu nedenle çok sayıda turistin meraklı gözlerinden hiçbir şey gizlenemeyecekmiş gibi geliyor. Bununla birlikte, yolcuların çoğunluğu tarafından bilinmeyen bazı ilginç … Açık
Vegesack. Vegesack köyü, Weser’in denize düştüğü yerde bulunmaktadır. Balıkçı evleri, küçük liman ofisleri ve eski depolarıyla benzersiz bir atmosfere sahiptir, ancak ’Volcano’ olarak adlandırılan en yüksek Bremen tersanesi cazibe merkezi olmaya devam etmektedir. Eski gemilere bakmak istiyorsanız, Bremen’in deniz tarihini bir anımsatın ve Kuzey Denizi’ndeki havayı solumayın, Vegesak ihtiyacınız olan yerdir.
Bremen - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

Bremen ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

Referans Bilgi
Tüm alışveriş yerlerinin haritası
Bremen’in alışveriş sokakları
♥   Alışveriş Sokağı ' Obernstraße' Bremen, 0.5 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm kalelerin haritası
Ayakta kalan Bremen kaleleri
♥   Kalesi 'Grasburg' , 16.4 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Oldenburg Castle' , 40.3 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Rastede Castle' , 45 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Ahlden Castle' , 61.2 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Landestrost Castle' , 77.4 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm parkların haritası
Bremen çevresindeki milli parklar ve şehir parkları
♥   National Park 'Niedersächsisches Wattenmeer' , 93.9 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm sanat müzelerinin haritası
Bremen ve çevresindeki sanat galerileri
♥   Sanat Müzesi 'Kunsthalle' Bremen, 0.4 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Sanat Müzesi 'Paula Modersohn-Becker Museum' Bremen, 0.4 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf

Almanya Gezisi: Görülecek Yerler

  Almanya'nın her şehri, ziyaretçilere sunacak çok şey var - sayısız tarihi yerler, mimari şaheserler, dini tapınaklar, ilginç müzeler ve deneyimli yolcuları şaşırtacak birçok anıt. …
OrangeSmile araç kiralama Bremen’de araba kiralama

2022'de 9 Yeni Otel Açmayı Tercih Etti

Eylül 2022'de Oslo'daki Sommerro oteli, özenle restore edilmiş 1930'lardan kalma Art Deco binasında hizmet vermeye başlayacak. Bu bina, Norveç başkentinin tarihi bir mahallesi olan Frogner'in gerçek bir simgesidir. Milyonlarca dolarlık bir yenileme, Norveç'teki en büyük koruma projesini özenle, 56 rezidans dahil 231 odalı modern bir otele dönüştürdü. Preferred, 2022'de New York'ta The Wall Street Hotel, Singer Island'da (Florida, ABD) Amrit Ocean Resort & Residences, Zanzibar'da TOA Hotel & Spa, Washington'da Pendry otel ve Pendry Park City olmak üzere beş otel daha açacak. Utah'ta bir otel. Oku bunu

24.06.2024

Bremen Haritasında Turistik Yerleri Arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Bremen Yakınındaki Bölgelerde Geziler

Bremen, Almanya Hakkında Her Şey - Geziler, turistik yerler, mimari, tarih, kültür ve mutfak. Seyahatinizi OrangeSmile.com ile hazırlayın - Bremen’de 'mutlaka görülmesi gerekenler'i, ziyaret edilecek yerleri, çıkılacak gezintileri, nefes kesici manzaraları keşfedin. Seyahatinizi bu gezi rehberiyle planlamak, Bremen’ten birkaç gün içinde en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacak.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018