OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi

Garmisch-Partenkirchen Gezilecek Yerler. Tam Seyahat Rehberi

Garmisch-Partenkirchen   Garmisch, Loisach Nehri üzerinde bulunan Almanya’nın eski bir şehridir. 1935’te kasaba Partenkirchen kasabası ile birleştirildi ve yeni yerleşim yeri şimdi Bavyera ülkesinin idari merkezi olarak bilinen Garmisch-Partenkirchen olarak adlandırıldı. Bu aynı zamanda bir peri ticaret merkezi ve kayak merkezidir. Garmisch-Partenkirchen’nin iki bölümü demiryolu ile bölünmüş ve bir tünel sistemi (otomobiller ve yayalar için) ile bağlanmıştır. Garmisch-Partenkirchen resmen şehir statüsünde değildir. Bu yerin nüfusu 2005 yılında sadece 26 bin kişiye ulaştı.
  Garmisch-Partenkirchen, eşsiz doğal güzellikleri ile gezginleri kendine çekiyor. Açık hava rekreasyonu için ideal koşullar burada yaratılmıştır. Çocuklu biri kesinlikle açık hava müzesi Freilchtmuseum … Açık
Kasaba, Bavyera Alpleri ile çevrili bir vadide yer almaktadır. Zugspitze Dağı, kentin yakınında yer almaktadır. Bu arada, bu dağ Almanya’nın en yüksek noktası. Garmisch-Partenkirchen’den trenle Münih ve Avusturya Tirol’e kolayca ulaşabilirsiniz. Dahası, dağlarda Münih’e giden bir yol var.
Bu yerin ana endüstrisi turizmdir. Şehirde ve çevresindeki bölgelerde, öncelikle turistlere hizmet vermek üzere inşa edilmiş çok sayıda otel ve restoran bulunmaktadır. Kış şehre gelince, dağ kayak pistleri burada çalışmaya başlar. Sıcak havalarda mevsimler dağlarda veya yürüyüşlerde popüler yürüyüşlerdir. Özellikle bu amaç için özel kablo yolları ve fünikülerler inşa edilmiştir. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
  Garmisch-Partenkirchen bölgesindeki cazip gastronomik kuruluşların seçimi ile gerçekten gurur duyabilir. Şehir, Bavyera restoranlarına, lüks gurme yemek tesislerine ve büyük bir şirketin geri kalanı için ideal bir seçim … Açık
Şehirde bir müzikal tiyatroyu ziyaret edebilir veya Strauss festivaline katılabilirsiniz. Kentin ana parkı genellikle geleneksel Bavyera kostümleri giyen müzisyenler ile Grainau orkestrasının performanslarının yeri olur.
Garmisch-Partenkirchen Bununla birlikte, kentin ana görüşü hiç şüphesiz dağlardır. Gezginler ayrıca Zugspitze Dağı’na, Partnachklamm geçidi ve bir dağ kaynağından düşen su ile temizlenen vadiden oluşan Zugspitzbahn demiryolunu da ziyaret ediyor. Mimarisi, İncil’den öyküler gösteren resimlerle süslenmiş ortaçağ evleriyle temsil edilir.
  Yerli sakinler, yabancı gezginleri şaşırtmaktan vazgeçmeyen özgün bir doğa ve zengin kültür, eşsiz gelenekler ve gelenekler ile ayırt edilir. Garmisch-Partenkirchen’nin dünyanın farklı ülkelerinden çok sayıda … Açık
  Şehirde dolaşmak için en cazip yerlerden biri, çeşitli dönemlerin ve tarzların tarihi binalarının korunduğu Ludwigstrasse’dir. 1865’te şiddetli bir yangında kısmen tahrip edilen kentin en eski kilise kiliselerinden biri işte. Yangından hemen sonra, Neo-Gotik tarzdaki Gotik kilise tamamen restore edildi ve yerlileri ve turistleri memnun etmeye devam ediyor Bu güne bakıldı. Günümüzde birçok tarihi evde, cazip restoranlar ve hediyelik eşya dükkanları vardır. Ayrıca tarihi caddede prestijli birçok otel var.
Michel vor dem Sebastianskircherl Kentte, Aziz Sebastian Şapeli de dahil olmak üzere dikkat çekici dini eserler korunmuştur. Aşağı Pazar yakınında yer almaktadır. Bu şapel 1637 yılında inşa edilmiştir. Taretli minyatür kilise çok sıradışı bir tasarımdır. Dış cephesi, yerel sanatçıların kusursuz biçimde korudukları azizlerin figürlerini gösteriyor. Yaz aylarında, şapel yoğun ağaç çalılıkları ile çevrilidir.
  Garmisch-Partenkirchen ve banliyöleri çok sayıda tarihi, mimari ve doğal atraksiyona ev sahipliği yapmaktadır. Yerel müzeler, kentin tarihini ve kültürünü tanımanın harika bir yoludur. Şüphesiz, Werdenfels Müzesi … Açık
Şehrin yakın çevresinde çok sayıda antik kale var. En ilginç olanı 20. yüzyılın başlarında inşa edilen Ellmau Kalesi’dir. Bugün, restore edilmiş kalede prestijli bir lüks otel bulunmaktadır. Herkes bu tarihi binada birkaç gün geçirebilir ve lüksünün tadını çıkarabilir. Kale, 1957’den bu yana düzenli olarak oda müziği konserleri düzenleyen güzel bir konser salonunu korumuştur.
Garmisch, doğal atraksiyonların bolluğu ile dikkat çekmektedir. Yılın herhangi bir zamanında, buradaki muhteşem manzaraya hayran olabilirsiniz. Yüksekliği 1.238 metre olan Ekbauer Dağı çok ilgi çekici. Yamaçlarında, yeni başlayanlara ve çocuklu tatilcilere odaklanan popüler bir kayak merkezidir. Yaz aylarında dağlık bölgelerde ilginç geziler yapılır. Bu geziler sırasında, bu dağlık bölgenin bir ev haline geldiği nadir bitkileri, vahşi hayvanları ve kuşları görebilirsiniz.
  Garmisch-Partenkirchen, aktif eğlence meraklıları için harika bir destinasyon olacak ünlü bir kayak merkezidir. Kışın kayak, beldenin başlıca turistik yeri olmaya devam etmektedir. Kayak kesinlikle turistler için en … Açık
Şehrin içinden geçerken pek çok sıradışı anıt görebilirsiniz, dikkate değer bir alan anıt - lokomotif. Mavi renkle boyanmış 1930’un eski lokomotifi, Belediye Binası binasının yanına kuruldu. 20. yüzyılın ilk yarısında, zaten en popüler kayak merkezinin bulunduğu Zugspitze Dağı’nın tepesine trenleri kaldırmak için kullanıldı.
Garmisch-Partenkirchen - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7 8

Garmisch-Partenkirchen ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

Referans Bilgi
Tüm kalelerin haritası
Ayakta kalan Garmisch-Partenkirchen kaleleri
♥   Kalesi 'King’s House on Schachen Bavaria' , 9 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Schloss Linderhof' , 13.1 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Hohenschwangau Castle' , 28 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Ehrenberg Castle' , 29 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Ambras Palace' , 36.9 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm parkların haritası
Garmisch-Partenkirchen çevresindeki milli parklar ve şehir parkları
♥   Nature Park 'Ötztal' , 35.8 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Nature Park 'Tiroler Lechtal' , 48 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Nature Park 'Karwendel' , 48.9 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Nature Park 'Kaunergrat-Pitztal-Kaunertal' , 55.4 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Nature Park 'Hochgebirgsnaturpark Zillertaler Alpen' , 80.5 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf

'Dünyadaki Sıradışı Yerler' Rehberimizden Garmisch-Partenkirchen ve Çevresindeki Turistik Yerler

Harakiri Ski Slope

From the series “En Tehlikeli 13 Kayak Tesisi ve Pisti”
Profesyoneller, tam anlamıyla, uygun bir hazırlık düzeyine sahip olan her kişinin bu pistten üstesinden gelebileceğini düşünüyor. Doğru kayak tekniğini düşünmeniz yeterlidir. Günümüzde farklı dillerdeki özel uyarı işaretleri dünyanın en tehlikeli yamaçlarından birine yerleştirilmiştir. Kayak pistlerine ek olarak, eğitmenler ve doktorlar daima görevdeler. 'Harakiri' yamacının önündeki Mayrhoven'in diğer 'siyah' kayak pistlerinde kayak yapması önerilir. … Devamını oku

Neuschwanstein Şatosu

From the series “En Harika Kaleler ve Saraylar”
Bir asırdan sonra orijinal iç mekan kalede korunmuştur. Bugün misafirler, ince fresklerle süslü geniş odalar ve ortaçağ avizeleri affederek dolaşabilirler. Kalenin 19. yüzyılda en iyi ressamlar tarafından oluşturulan değerli eserlerini korur. Müthiş mozaik zemin, boyalı tavanlar, değerli malzemelerden yapılan sayısız tablo ve heykeller ve harika ahşap mobilyalar, dünyanın en güzel ve muhteşem kalelerinden birinin yerini alıyor. … Devamını oku
OrangeSmile araç kiralama Garmisch-Partenkirchen’de araba kiralama

Suudi Arabistan Diriyah'ta 38 Otel Açacak

Diriyah, Suudi Arabistan'daki ilk mega projelerden biridir. Oteller ve diğer altyapılar önümüzdeki yıl açılmaya başlayacak ve tüm çalışmaların 2026'da bitmesi bekleniyor. Bujairi Terrace'taki ilk 18 restoran 2022'nin başlarında faaliyete geçecek. Oku bunu

24.06.2024

Garmisch-Partenkirchen Haritasında Turistik Yerleri Arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Garmisch-Partenkirchen Yakınındaki Bölgelerde Geziler

Garmisch-Partenkirchen, Almanya Hakkında Her Şey - Geziler, turistik yerler, mimari, tarih, kültür ve mutfak. Seyahatinizi OrangeSmile.com ile hazırlayın - Garmisch-Partenkirchen’de 'mutlaka görülmesi gerekenler'i, ziyaret edilecek yerleri, çıkılacak gezintileri, nefes kesici manzaraları keşfedin. Seyahatinizi bu gezi rehberiyle planlamak, Garmisch-Partenkirchen’den birkaç gün içinde en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacak.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018