OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi

Bavyera Gezilecek Yerler. Tam Seyahat Rehberi

Augsburg Dom Unserer Lieben Frau   Bavyera uzun yıllardır popüler tatil beldesi olmuştur. Alp manzaraları, çeşitli cazibe merkezleriyle eşsiz kasabalar, zengin bir tarih, altyapı ve yerlilerin misafirperverliği, Bavyera’yı yüzbinlerce gezgin için en iyi tatil yeri haline getirmiştir. Bavyera’da birçok eski şehir var; Başkentin cazibe merkezlerini tanımlamak için biraz zaman ayırmaya değer.
  Değersiz kültürel eserlerin yanı sıra, Bavaria ilginç eğlence seçenekleri ile ünlüdür. Her kasabada harika mağazalar, barlar ve pitoresk parklar bulunur. Gezginler doğal cazibe merkezlerini, doğal gölleri, hayvanat … Açık
Şehrin merkezinde yürüyüş için harika bir yer olan Marienplatz meydanı var; Meydanın ana dekorasyonu Belediye Binası’dır. Şehrin güzel ortaçağ kiliseleri ve tapınakları vardır; sanatseverler yerel galerileri ve sergileri ziyaret etmeliler. Münih Şehir Müzesi, Bavyera Ulusal Müzesi, Deutsches Müzesi, Alte Pinakothek - bunlar Münih’in sadece birkaç kültürel mekanı.
Birçok yürüyüş parkuru olduğu için gezginler Alpler’in eteklerine çok ilgi gösteriyor. Muhteşem dağ göllerine, güzel ağaçlara ve mağaralara ek olarak, birçok mimari simge burada bulunabilir. Kehlsteinhaus veya Eagle’s Nest’e turlar da popülerdir. Bu kadar büyük ve korkunç bir ismin, kayalardan oyulmuş küçük bir taş evi gizlediğini düşünebiliriz. 1930 yılında inşa edilmiş ve yıl dönümü için Adolf Hitler’e sunulmuştur. Cazibe adı belli bir yere bağlıydı. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
  1. Bavyera civarında trenle seyahat etmek en uygunudur; Thrifty yolcuları tren istasyonunda Bayern-Ticket satın almak için tavsiye edilir. 24 saat çalışır ve Bavyera bölgesinden geçen herhangi bir trenle seyahat etme hakkı … Açık
Regensburg’a yakın, Tuna kıyısında, ünlü Onur Listesi var. Atina Akropolü’nün büyüklüğüne benzeyen bu görkemli yapı, ünlü bilim ve kültür figürleri, askeri liderler, müzisyenler ve yazarların büstlerini ve anıtlarını depolamaktadır. Mimari yapılar hakkında konuşmak, Münih’te bulunan Nymphenburg Sarayı’ndan bahsetmeye değer. İnşaatı 1675’te tamamlandı. Bugün, yanında 200 hektarlık bir bahçe var.
Diözesanmuseum - Eichstätt Bavyera kasabalarının etrafında bir gezi unutulmaz deneyimler getirecek. Bavyera tüm yıl boyunca konuklarını ağırlıyor; Dünya ölçeğinde sayısız festival ve etkinlik için düzenli bir mekan haline gelmiştir. Oktoberfest, dünyanın dört bir yanından binlerce gezgin çekiyor.
Bavyera - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6

Bavyera ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

Referans Bilgi
Tüm kalelerin haritası
Ayakta kalan Bavyera kaleleri
♥   Kalesi 'Schloss Hexenagger' , 19.9 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Dachau Palace' , 59.3 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Blutenburg' , 69.8 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Nymphenburg' , 70.3 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Amalienburg Munich' , 70.5 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm parkların haritası
Bavyera çevresindeki milli parklar ve şehir parkları
♥   Nature Park 'Naturpark Weißbach' , 169.1 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf

Almanya Gezisi: Görülecek Yerler

Bremen şehri, Almanya'da daha az önemli bir turizm merkezidir. Bremen, ülkenin en eski şehirlerinden biridir. En ünlü mekanlar St. Peter Katedrali, Belediye Sarayı, Pazar Meydanı, Böttcherstraße Caddesi ve Bremen Katedralidir. Tüm yer işaretleri 13. - 15. yüzyılda inşa edilmiş ve farklı mimari tarzlara sahiptir. …
OrangeSmile araç kiralama Bavyera’da araba kiralama

Suudi Arabistan Diriyah'ta 38 Otel Açacak

Diriyah, Suudi Arabistan'daki ilk mega projelerden biridir. Oteller ve diğer altyapılar önümüzdeki yıl açılmaya başlayacak ve tüm çalışmaların 2026'da bitmesi bekleniyor. Bujairi Terrace'taki ilk 18 restoran 2022'nin başlarında faaliyete geçecek. Oku bunu

22.06.2024

Bavyera Haritasında Turistik Yerleri Arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Bavyera Yakınındaki Bölgelerde Geziler

Bavyera, Almanya Hakkında Her Şey - Geziler, turistik yerler, mimari, tarih, kültür ve mutfak. Seyahatinizi OrangeSmile.com ile hazırlayın - Bavyera’da 'mutlaka görülmesi gerekenler'i, ziyaret edilecek yerleri, çıkılacak gezintileri, nefes kesici manzaraları keşfedin. Seyahatinizi bu gezi rehberiyle planlamak, Bavyera’dan birkaç gün içinde en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacak.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018