OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi

Ingolstadt Gezilecek Yerler. Tam Seyahat Rehberi

Ingolstadt - Altstadt   Kasaba Bavyera’nın merkezinde yer almaktadır. Burası ataların geleneklerini ve zengin tarihi mirasını dikkatle tutan Almanya’nın en eski bölgelerinden biridir.

Liebfrauenkirche Manastırı, kentin ana sembolü olmaya devam ediyor. Bu, güney Almanya’nın en büyük ve en güzel binası. Bina 14. yüzyılda başladı ve 70 yıldan fazla sürdü. Kilise muhteşem gotik tarzda yapılır. Maria de Victoria Kilisesi, Rokoko tarzının zarif bir örneğidir. Bu kilise, Ingolstadt’ın tarihi bölgesinde yer almaktadır. Alman mimar Asam Egid Quirin tarafından yaratılmıştır. Bina 1732 yılında başlamış ve 5 yıl sürmüştür. Boyalı tavan bu harika kilisenin gerçek bir dekorasyonu. Tüm resimler ana mimarın kardeşi Cosmas Damian tarafından yapıldı. İncil’den sahneleri gösteren büyük resim gerçek bir sanat eseri olarak kabul edilir. Ancak bu, kilisenin salonlarını süsleyen tek başyapıt değil.
  Eski Bavyera Sakini’nin eski sakini, muhteşem tarihi yerler ve kültürel mekanları görmek ve elbette aktif rekreasyondan keyif almak isteyen tüm turistler için harika bir yer. Kleinzoo Wasserstern, Ingolstadt’ta … Açık
16. yüzyılda inşa edilen eski belediye binası da turistler arasında çok popüler. Binadan üç asır sonra önemli ölçüde genişletildi ve 19. yüzyıldan itibaren belediye binası terk edildi. Sadece 1985’ten itibaren bina tekrar kullanılıyor.
Ingolstadt’da birkaç müze açıldı. Heap adlı kulede açılan Şehir Müzesinde, bölgenin tarihi hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Müzenin 30 salonu Taş Devri, Antik Roma dönemine ait koleksiyonlar sergilerken, bazı salonlar Cizvitlerin el sanatlarına ve kültürüne ayrılmıştır. Paha biçilmez zırh koleksiyonları, resim sergileri, askeri üniforma ve bayraklar içeren Bavyera Askeri Kuvvetler müzesinde temsil ediliyor. Şehrin en modern müzesi, yeni tekniklere ve bilimsel başarılara adanmış Mobil Müze. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
  1. Güvenli önlemler almak için turistler şehrin belli bölgelerini yalnızca bir turist grubuyla birlikte ziyaret etmelidir. Merkez ilçelerde tek başlarına yürümek her zaman kalabalık olduğu için güvenlidir ve gece geç … Açık
  En popüler turistik cazibe merkezi, dünyaca ünlü markaların zengin bir otomobil koleksiyonunu içeren Audi Müzesi’dir. Aralarında nadir bulunan eski arabaları ve yeni araba modellerini görebilirsiniz. Müzenin ziyaretçileri bazı otomobillerde direksiyonun arkasına oturabiliyor ve hatta bir fotoğraf çekebiliyor. Müze, çocuklu turistler arasında özel bir popülerliğe sahiptir.
Özel bir şehir çekim merkezidir. 1472 yılında kurulmuş ve Bavyera’daki en eski üniversitedir. Mary Shelley’nin romanı sayesinde bu üniversite tüm dünyayla ünlendi. Yazarın fikrine göre, Victor Frankenstein tıp okudu, bu üniversitede oldu. Artık turistler, üniversitenin muhteşem tarihi binasına hayran kalmanın yanı sıra, asırlık ağaçların bulunduğu çevredeki pitoresk bahçeye doğru yürüyüşe de çıkıyor.
  Ingolstadt, gezginleri cazip kafe ve pastanelerin bolluğuyla meraklı kılar. Foodies her zaman şehrin lüks restoranlarında kabul edilir. Ingolstadt’daki en popüler yemek mekanlarını tarif etmek söz konusu olduğunda, … Açık
Çok ilginç bir kültür kurumu, Alman Tıp Tarihi Müzesi. Sergisi, antik çağlardan günümüze tıp tarihine adanmıştır. Müzenin sergileri arasında, örneğin yüzlerce yıl önce amputasyon için kullanılan testereler gibi sıra dışı olanlar da var. Müze, korunmuş dekorasyon unsurları olağanüstü müze sergileri olan güzel bir tarihi binada yer almaktadır. Müzenin topraklarında, turistlerin ücretsiz olarak sunulduğu bir gezinme yeri olan eski bir eczane bahçesi de bulunmaktadır.
Uzun yürüyüşlerin hayranları Klenze Parkına gitmekle ilgilenecekler. Tuna’nın kıyısında yer almaktadır ve ölçeğinde çarpıcıdır. Park alanı 20 hektardan fazla. Parkta yürüyüş yapmak ve bisiklet sürmek için birçok yol vardır ve özel donanımlı piknik alanları vardır. Parkın ziyaretçileri ilginç bir gezi düzenleme fırsatı bulacaklar. Burada ağaçların yoğun çalılıkları arasında antik sur kalıntıları korunmaktadır.
  Ingolstadt, Tuna Nehri üzerindeki bir şehirdir. Özel, eşsiz çekiciliği ile sayısız turisti kendine çeker. Bu şehir neden bu kadar özel? Birçoğu Ingolstadt’ın herkesi neşeli ve iyimser yapan eşsiz bir atmosfere … Açık
Yürüyüş yapmak için hoş bir yer büyüleyici Ludwigstrasse. Burada cepheleri farklı renklerde boyanmış güzel eski evlere hayran kalacaksınız. Günümüzde bu tarihi evlerde popüler restoranlar ve dükkanlar yer almaktadır. Bu geniş cadde tamamen yayaların kullanımına açıktır. Üzerinde sadece bisiklete binebilir veya bisiklete binebilirsiniz.
Ingolstadt - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6

Ingolstadt ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

Referans Bilgi
Tüm kalelerin haritası
Ayakta kalan Ingolstadt kaleleri
♥   Kalesi 'Schloss Hexenagger' , 25.1 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Dachau Palace' , 56.5 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Blutenburg' , 67.1 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Nymphenburg' , 67.8 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Amalienburg Munich' , 68.1 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf

Almanya Gezisi: Görülecek Yerler

Bremen şehri, Almanya'da daha az önemli bir turizm merkezidir. Bremen, ülkenin en eski şehirlerinden biridir. En ünlü mekanlar St. Peter Katedrali, Belediye Sarayı, Pazar Meydanı, Böttcherstraße Caddesi ve Bremen Katedralidir. Tüm yer işaretleri 13. - 15. yüzyılda inşa edilmiş ve farklı mimari tarzlara sahiptir. …
OrangeSmile araç kiralama Ingolstadt’ta araba kiralama

Suudi Arabistan Diriyah'ta 38 Otel Açacak

Diriyah, Suudi Arabistan'daki ilk mega projelerden biridir. Oteller ve diğer altyapılar önümüzdeki yıl açılmaya başlayacak ve tüm çalışmaların 2026'da bitmesi bekleniyor. Bujairi Terrace'taki ilk 18 restoran 2022'nin başlarında faaliyete geçecek. Oku bunu

16.06.2024

Ingolstadt Haritasında Turistik Yerleri Arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Ingolstadt Yakınındaki Bölgelerde Geziler

Ingolstadt, Almanya Hakkında Her Şey - Geziler, turistik yerler, mimari, tarih, kültür ve mutfak. Seyahatinizi OrangeSmile.com ile hazırlayın - Ingolstadt’ta 'mutlaka görülmesi gerekenler'i, ziyaret edilecek yerleri, çıkılacak gezintileri, nefes kesici manzaraları keşfedin. Seyahatinizi bu gezi rehberiyle planlamak, Ingolstadt’tan birkaç gün içinde en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacak.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018