OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi

Osnabrück Gezilecek Yerler. Tam Seyahat Rehberi

  Şehir gelenekler ve ilgi çekici yerler açısından zengindir. Osnabrück’te gezginler sıkılmayacak, çünkü her adımda sürprizler ve sayısız eğlenceli eğlence bulacaklar.

Sur duvarının kalıntıları şehrin tarihini anlatıyor. Diğer unutulmaz yerler yerel belediye binası ve güzel bir kaledir. 17. yüzyılın ortalarında inşa edilmişler ve Osnabrück tarihindeki en önemli olayların anısını yaşatıyorlar. Ayrıca şehrin orta kesiminde birkaç eski sokak da görebilirsiniz. Sokaklar, ortaçağ cazibesinin ve romantizmin eşsiz havasını koruyor.
  Osnabrück, birçok ilginç tarihi simgenin yanı sıra çok sayıda müze ve kültür merkezine sahiptir. Güzel sanatlar meraklıları, ünlü sanatçı Felix Nussbaum’un yaşamına ve çalışmalarına adanmış Haus-Müzesi … Açık
Çok çeşitli müze ve tiyatroların, restoranların, kafelerin ve mağazaların yanı sıra bu kasaba, neredeyse her ay burada düzenlenen festivalleri ve kutlamaları ile ünlüdür. Bahar Şenliği hem yerel halkın hem de turistlerin gözde tatillerinden biridir. Ülkenin farklı bölgelerinden tüccarlar Osnabruck’ta toplanıyor, bu nedenle ülkenin başka hiçbir şehrinde böyle bir mal çeşidini göremezsiniz. Fuarın bitiminden hemen sonra sözde Mayıs Haftası başlar. Yılın bu bölümünde şehrin sokaklarında çok sayıda kafe açılır. Ayrıca çok sayıda müzisyen ve dansçının yanı sıra gece geç saatlere kadar eğlenen insanlar göreceksiniz. Kasaba 7 gün boyunca böyle bir ritim içinde yaşıyor.
Gurme gezginleri, açık hava kafelerinde sunulan en popüler ulusal yemekleri ve lezzetleri deneyebilecekleri mutfak haftasının tadını çıkaracaklar. Bir sonraki toplu kutlamalar Sonbahar Fuarı sırasında düzenlenir. Kasım ayının sonundan itibaren ünlü Noel pazarı başlıyor. Alışveriş merkezinde dolaşırken ve Noel hediyelerine bakarken kavrulmuş bademli harika sıcak şarap deneyebilirsiniz. Bu içecek sonbahar havası için mükemmeldir. Konuklar burada her zevke uygun eğlenceler bulacaklar ve daimi tatilin davetkar atmosferi ideal olarak ruh halinizi rahatlamaya çevirecek. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
  Osnabrück’te turistler her türlü ilginç eğlencenin tadını çıkarma fırsatına sahip olacak ve doğa tutkunları yerel cazibe merkezlerine tamamen özel ilgi göstermelidir. Şehir, yaklaşık 1.200 kilometrekarelik bir … Açık
  Şehrin ana sembollerinden biri, inşaatı 1218’de başlayan ve neredeyse 50 yıl süren Aziz Petrus Katedrali’dir. Dışarıdan, katedral klasik bir kiliseden çok zaptedilemez bir ortaçağ kalesine benziyor. Yüzyıllar boyunca, güzel süslemelerin yanı sıra birçok dini eseri korumayı başarmıştır.
Windows Yakınlarda bir başka önemli dini simge yapı var - inşaatı 200 yıldan fazla süren St. Catherine Kilisesi. Bugün, çeşitli mimari tarzların dış özelliklerini birleştiren muhteşem bir mimari anıttır.
  1. Şehre en yakın uluslararası havalimanı şehre 35 km uzaklıktadır. Birçok turist Osnabrück’e Berlin, Bremen veya Hamburg üzerinden trenle seyahat etmeyi tercih ediyor. Şehir ayrıca düzenli tren seferleri ile … Açık
İlginç bir turistik cazibe merkezi, aynı adı taşıyan çevresindeki parkla tek bir bütün olarak kabul edilen Müze ve Park Kalkriese’dir. Bu müze önemli bir tarihi olaya adanmıştır - MS 9’da gerçekleşen Teutoburg Ormanı Savaşı. Müze, her yıl savaşın tarihi bir yeniden inşasına ev sahipliği yapıyor ve çeşitli temalı etkinliklere ev sahipliği yapıyor. Müzenin sergilenmesinin temeli, araştırmacılar tarafından savaş alanında keşfedilen arkeolojik buluntulardır.
Eski Bucksturm gözetleme kulesi, bazı korkutucu ortaçağ işkence araçlarını görebileceğiniz Cadı Müzesi’ne ev sahipliği yapıyor. Müze iç dekorasyonuyla dikkat çekiyor. 18 metre yüksekliğindeki eski kule, orijinal özelliklerinin çoğunu korumuştur. 15. yüzyılda Bucksturm’da bir şehir hapishanesi kuruldu. Burada sadece büyücü olduğundan şüphelenilen kadınlar tutuldu.
  Osnabrück, fiyatları ve ürün çeşitliliği ile cazip birçok mağaza sunmaya hazır. Sofistike, pahalı ürünleri tercih edenler Markthalle Alışveriş Kompleksi’ni ziyaret etmekle ilgileneceklerdir. Popüler Avrupa … Açık
Şehre gelen ziyaretçilerin yürüyüş yapmak için en sevdiği yerlerden biri, birçok ilginç mağazanın yanı sıra görkemli St. Mary Kilisesi’ni ziyaret edebileceğiniz eski Pazar Meydanı. İnşası 14-15 yüzyıllarda gerçekleşti. Kilisenin bugünkü ana hazinesi, 12. yüzyılda Antwerp’te üretilen eşsiz bir sunaktır. Antik sunağa ek olarak, ziyaretçiler güzel vitray pencereleri ve eski bir organı görme şansına sahiptir. 40 metre yüksekliğindeki kilise kulesi şu anda bir gözlem güvertesi ile donatılmıştır.
Edebiyat hayranları, aynı zamanda güzel bir tarihi binada bulunan Remarque Müzesi’ni ziyaret etme fırsatına sahip olacaklar. Müzenin sergileri arasında yazarın birçok kişisel eşyası, el yazmaları ve nadir kitap baskıları bulunmaktadır.
Osnabrück - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7 8

Osnabrück ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

Referans Bilgi
Tüm kalelerin haritası
Ayakta kalan Osnabrück kaleleri
♥   Kalesi 'Burg Tecklenburg' , 17.9 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Burg Vischering' , 68.5 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Schloss Cappenberg' , 76.9 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Schloss Bladenhorst' , 93.8 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Oldenburg Castle' , 97.5 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm parkların haritası
Osnabrück çevresindeki milli parklar ve şehir parkları
♥   National Park 'Kellerwald-Edersee' , 140.8 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm sanat müzelerinin haritası
Osnabrück ve çevresindeki sanat galerileri
♥   Sanat Müzesi 'Felix Nussbaum Haus' Osnabrück, 1.2 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf

Almanya Gezisi: Görülecek Yerler

  Almanya'nın her şehri, ziyaretçilere sunacak çok şey var - sayısız tarihi yerler, mimari şaheserler, dini tapınaklar, ilginç müzeler ve deneyimli yolcuları şaşırtacak birçok anıt. …
OrangeSmile araç kiralama Osnabrück’te araba kiralama

2022'de 9 Yeni Otel Açmayı Tercih Etti

Eylül 2022'de Oslo'daki Sommerro oteli, özenle restore edilmiş 1930'lardan kalma Art Deco binasında hizmet vermeye başlayacak. Bu bina, Norveç başkentinin tarihi bir mahallesi olan Frogner'in gerçek bir simgesidir. Milyonlarca dolarlık bir yenileme, Norveç'teki en büyük koruma projesini özenle, 56 rezidans dahil 231 odalı modern bir otele dönüştürdü. Preferred, 2022'de New York'ta The Wall Street Hotel, Singer Island'da (Florida, ABD) Amrit Ocean Resort & Residences, Zanzibar'da TOA Hotel & Spa, Washington'da Pendry otel ve Pendry Park City olmak üzere beş otel daha açacak. Utah'ta bir otel. Oku bunu

29.05.2024

Osnabrück Haritasında Turistik Yerleri Arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Osnabrück Yakınındaki Bölgelerde Geziler

Osnabrück, Almanya Hakkında Her Şey - Geziler, turistik yerler, mimari, tarih, kültür ve mutfak. Seyahatinizi OrangeSmile.com ile hazırlayın - Osnabrück’te 'mutlaka görülmesi gerekenler'i, ziyaret edilecek yerleri, çıkılacak gezintileri, nefes kesici manzaraları keşfedin. Seyahatinizi bu gezi rehberiyle planlamak, Osnabrück’ten birkaç gün içinde en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacak.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018