OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi

Kassel Gezilecek Yerler. Tam Seyahat Rehberi

Kassel   Şehir, Almanya’nın merkezinde yer almaktadır. Kassel geleneksel olarak ilginç yerler, eski saraylar, geniş parklar, çok sayıda müze ve çok çeşitli gezi rotaları ile turistleri cezbeder. Şehrin topraklarında üç eski kale bulacaksınız. Her kale muhteşem park bölgeleri ile çevrilidir.
  Kassel’deki Alman yemek restoranlarının gerçekten zengin seçeneklerine ek olarak, dünyanın farklı mutfaklarından lezzetleri var. Egzotik yemek hayranları ve geleneksel yemek hayranları, bütçe gezginler ve turistler … Açık
Wilhelmshoe kompleksi, şehirdeki en popüler turistik yer. İşte bu kentin sembolü - Herakles heykeli bulunur. Wilhelmshoe bir saray ve turistler için açılan bir park içermektedir. Parkta yürürken muhteşem fıskiyeleri, çok sayıda tapınağı ve hatta “Çin köyünün” kalıntılarını görebilirsiniz. Ancak, Wilhelmshoe Sarayı hala bu yerin ana mimari manzara. Odalar çeşitli tarzlarda dekore edilmiştir ve gerçek kraliyet konaklama odasına benzemektedir. Saray, değerli iç unsurlar ve mobilyalar ile dekore edilmiştir.
Löwenburg Sarayı, neo-gotik mimari tarzın harika bir örneğidir. Saray 18. yüzyılın sonunda inşa edilmiştir. İç dekorasyonları orta çağın en iyi gelenekleridir. Burada eşsiz mobilyalar, bronz heykeller, birkaç oyun odası ve muhteşem vitray pencereler görebilirsiniz. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
  Kassel, Almanya’nın en kalabalık 40. şehridir. Resmi verilere göre, Kassel nüfusu yaklaşık iki yüz bin kişidir. Büyük bir şehirde yaşayan biri Kassel’i “taşra kasabası” olarak nitelendirir, ancak bunu … Açık
Karlsaue Park daha az ilginç değil. Aynı adı taşıyan saray 1701 yılında burada inşa edilmiştir. O zamanlar tesis portakal ağacı yetiştirmeye adanmış bir sera olarak kullanılıyordu.

Müze Fridericianum, kentin ana sergi merkezidir. Burada sıklıkla çeşitli sergiler ve diğer kültürel etkinlikler düzenlenir. Grimm kardeşlere adanmış müzeyi de ziyaret edebilirsiniz. Ünlü masal yazarlarının hayatı ve eserleri hakkında ilginç bilgiler sağlayacaktır. Sanatsal El Sanatları ve Heykel Müzeleri, size cam ve çini eserlerinden oluşan bir koleksiyon gösterecek. Müze ayrıca zengin heykel ve gümüş sofra koleksiyonu sergilemektedir.
Kassel   Mimari yapılar arasında en etkileyici olanlarından biri eski Belediye Binası’nın yapımıdır. İnşaatı 4 yıl sürdü ve nihayet 1909’da tamamlandı. Bina neo-barok tarzının en iyi geleneklerine göre inşa edildi. Dış cephesi zarif portiko ve heykellerle dekore edilmiştir. Belediye binasının önünde, birçok ilginç heykel ve diğer antik süslemelerin bulunduğu güzel bir meydan var.
  Kassel zengin tarihi ve kültürel gelenekleri olan bir şehirdir. Şehrin sokaklarında yürümek heyecan verici bir macera haline gelebilir, çünkü neredeyse her adımda ilginç yerler görebilirsiniz. Herkül heykeli, kentin … Açık
Zengin uygulamalı sanat ve folklor koleksiyonu ile ünlü Hessian Eyalet Müzesi’ne bir gezi heyecan verici olacağa benziyor. Müzenin açılışı 1913 yılında gerçekleşti; Şehrin bin yılını kutlamak için zamanlandı. Müzenin duvarları içinde çok yönlü bir koleksiyon var. Burada Neolitik dönemden kalma ilginç arkeolojik eserler ve çeşitli dönemlerin çok güzel mücevherlerinin yanı sıra eşsiz sanat eserleri ve ikonik aksesuarlar görebilirsiniz. Bu müze, ülkedeki en büyük fayans ve fildişi ürünlerinden birine ev sahipliği yapıyor.
Kassel Barok üsluplara göze çarpan bir örnek, 1607 yılında inşa edilmiş olan Osmanlı binasıdır. 18. yüzyılda şehirde yeni bir tiyatro inşa edildi ve eski bina değerli şehir kalıntılarını depolamak için kullanıldı. 17. yüzyılın sonunda, tarihi bina bir sanat galerisi barındırıyordu. İkinci Dünya Savaşı sırasında inşaat ciddi şekilde hasar gördü. Yapının restorasyonundan sonra, halen çalışmakta olan, çok ilginç bir Doğal Tarih Müzesi açıldı.
  Kassel’de görülecek yerler hakkında sorular sorarsanız, o zaman bu Alman şehrini en az bir kez ziyaret eden yerel veya turist - herhangi biri aynı cevabı verecektir: Herkes kesinlikle bu parkta düzenlenen inanılmaz bir … Açık
Kassel’deki en ünlü dini yerlerden biri, 14. yüzyılın başında kurulan Aziz Martin Kilisesi’dir. Yüzlerce yıldır, kilise yeniden inşa edildi ve yeni unsurlarla desteklendi. Şimdi, görünümü farklı mimari tarzların inanılmaz bir birleşimidir. Son büyük yeniden yapılanma, uzmanların kilise dekorasyonunun birçok eski unsurunu restore edebildiği geçen yüzyılın 50’lerinde gerçekleşti.
Kassel Bu turistik yerler yeterli değilse, kentin eteklerinde bulunan Sababurg Kalesi’ni ziyaret edebilirsiniz. Bu kale, bölgedeki en eskilerden biridir. Yerindeki ilk tahkimatlar Roma İmparatorluğu döneminde yapılmıştır. Kalenin ilk resmi sözü, 14. yüzyıla kadar uzanıyor. Şu anda tarihi bir binanın topraklarında küçük bir otel bulunuyor.
Kassel - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7

Kassel ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

Referans Bilgi
Tüm alışveriş yerlerinin haritası
Kassel’in alışveriş sokakları
♥   Alışveriş Sokağı ' Königsstraße' Kassel, 0.2 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm kalelerin haritası
Ayakta kalan Kassel kaleleri
♥   Kalesi 'Burg Ludwigstein' , 28.5 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Schloss Arolsen' , 34 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Plesse Castle' , 44.9 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Gleichen' , 45.7 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Burg Hessenstein' , 48.1 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm parkların haritası
Kassel çevresindeki milli parklar ve şehir parkları
♥   National Park 'Kellerwald-Edersee' , 41.3 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   National Park 'Hainich' , 70.2 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   National Park 'Harz' , 87.5 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm sanat müzelerinin haritası
Kassel ve çevresindeki sanat galerileri
♥   Sanat Müzesi 'Schloss Wilhelmshöhe' Kassel, 5.8 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf

'Dünyadaki Sıradışı Yerler' Rehberimizden Kassel ve Çevresindeki Turistik Yerler

Rhein in Flammen

From the series “En Büyüleyici ve Canlı Festivaller”
Bengal Işıklar Gecesi, süslü ve aydınlatılmış nehir botlarının bir filosunun eşlik ettiği çok sembolik bir olay. Genellikle Linz'de başlar ve Bonn kasabasına gider. Herkes teknelerden birinde yer ayırtabilir ve romantik bir yolculuğa çıkabilir. Her gemi, konuklarına eşsiz bir eğlence programı sunmaktadır. Geleneksel olarak, festival Mayıs ayı başında başlayıp sadece Eylül ayında sona eriyor ve giderek daha az ilgi çekmeyen ve benzersiz geleneksel şarap festivalleri dizisine dönüşüyor. … Devamını oku
OrangeSmile araç kiralama Kassel’de araba kiralama

2022'de 9 Yeni Otel Açmayı Tercih Etti

Eylül 2022'de Oslo'daki Sommerro oteli, özenle restore edilmiş 1930'lardan kalma Art Deco binasında hizmet vermeye başlayacak. Bu bina, Norveç başkentinin tarihi bir mahallesi olan Frogner'in gerçek bir simgesidir. Milyonlarca dolarlık bir yenileme, Norveç'teki en büyük koruma projesini özenle, 56 rezidans dahil 231 odalı modern bir otele dönüştürdü. Preferred, 2022'de New York'ta The Wall Street Hotel, Singer Island'da (Florida, ABD) Amrit Ocean Resort & Residences, Zanzibar'da TOA Hotel & Spa, Washington'da Pendry otel ve Pendry Park City olmak üzere beş otel daha açacak. Utah'ta bir otel. Oku bunu

24.06.2024

Kassel Haritasında Turistik Yerleri Arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Kassel Yakınındaki Bölgelerde Geziler

Kassel, Almanya Hakkında Her Şey - Geziler, turistik yerler, mimari, tarih, kültür ve mutfak. Seyahatinizi OrangeSmile.com ile hazırlayın - Kassel’de 'mutlaka görülmesi gerekenler'i, ziyaret edilecek yerleri, çıkılacak gezintileri, nefes kesici manzaraları keşfedin. Seyahatinizi bu gezi rehberiyle planlamak, Kassel’den birkaç gün içinde en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacak.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018