OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi

Kiel Gezilecek Yerler. Tam Seyahat Rehberi

Kieler Rathaus   Kiel, ziyaretçilerine gerçekten çok çeşitli eğlence seçenekleri sunan eski bir liman kentidir. Şehrin limanında düzenlenen bir su gezisi sırasında bu şehrin tarihi ve başlıca turistik yerleri hakkında bilgi edinebilirsiniz. Bir feribot yolculuğu sırasında rehber size Kiel’in gelişimi ile ekonomik ve endüstriyel beklentileri hakkında bilgi verecektir.
  Kiel, her yıl dünyanın her yerinden 3 milyondan fazla turisti çeken büyük spor etkinliğinin yeri. Meşhur Kiel Weak (Almancada Kieler Woche) geleneksel olarak Haziran ayının son haftasında yat sporunun en önemli etkinliği … Açık
Nicolas Kirche, kentin ana manzarasını sunar. Bu, zaten bu kentin imza yeri haline gelmiş güzel bir eski bina. Kilisenin batısında Kleiner Kiel göleti bulunur - doğanın gerçek bir mucizesi. Gezinti Müzesi, kentin en popüler kültürel tesisidir. Müzenin bulunduğu bina bir zamanlar bir balık deposu oldu. Bugün, geniş salonları balık yerine değerli eserler saklamaktadır - gemi modelleri ve nakliye ve gelişimi ile bağlantılı diğer nitelikler. Gorch Fock yelkenli gemi kentin bir diğer önemli sembolüdür. Gemi farklı yarışlara katıldı ve ülkenin donanmasında yer aldı.
Kültürel programınızı, Kiel’in eski konaklarından birinde bulunan Warleberger Hof müzesini ziyaret ederek çeşitlendirebilirsiniz. Burada sıklıkla şehir tarihinin önemli olaylarına adanmış çeşitli sergiler yer alır. Zooloji Müzesi’ni ziyaret ederek bölgenin doğası hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Dev bir balinanın iskeletinden böceklerin koleksiyonuna kadar geniş bir ürün koleksiyonu sergiler. Alışveriş severler kesinlikle ana tren istasyonunun yakınında bulunan Sofienhof isimli ticaret merkezini ziyaret etmeli. Burada giyim mağazaları, mücevher butikleri ve hediyelik eşya satan yerler bulunmaktadır. Holsten Strasse, çeşitli kafe, restoran ve mağazaları ziyaret etmek için mükemmel bir seçimdir. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
  Aziz Nikolaos Kilisesi (Nikolaikirche) şehirdeki en eski binadır. 13. yüzyılda inşa edilmiş güzel bir Gotik tarzı yapı. Kilise, tarihi boyunca birçok kez yeniden inşa edildi, ancak orijinal tarzını korumayı başardı. … Açık
  Kentin en güzel mimari eserlerinden biri Belediye Binasıdır. İnşaat sırasında kentin en yüksek binasıydı. Belediye binasının kulesi 67 metreye çıkar. Günümüzde kule, Hindenburg ve yakındaki sokakların muhteşem panoramik manzarasını sunan, şehirdeki en iyi manzara alanlarından birine ev sahipliği yapmaktadır.
Kiel art school Labe bölgesindeki bir yürüyüş, inanılmaz derecede etkileyici olacağa benziyor. Her adımda ilginç yerler görülebilir. Bu alanda, İkinci Dünya Savaşı sırasında düşmanlıklarda yer alan bir denizaltı var. Yakınlarda ilginç bir askeri müzenin yanı sıra birkaç hatıra anıtı da var. Bu alan körfezin kıyısında ve körfezin üzerinde yükselen tepede, 85 metrelik bir dikilitaş kuruluyor.
  Baharın sonlarında Kiel’de plaj sezonu açılıyor. Isınırken, turistlerin ve yerel halkın önemli bir kısmı boş zamanlarını yerel plajlarda geçirmeyi tercih ediyor. Kıyıların en popüler kesimi Kiel-Strande; Bu … Açık
Şehrin bitmeyen sembolü, 19. yüzyılda kurulan güzel Kiel Kanalı’dır. Özellikle ilgi çeken bölüm, Kuzey ve Baltık Denizi arasında bir tür bağlantı görevi gören kanalın üzerinde bulunan geçitlerdir. Kapıların yanında, kanal inşaatının tarihine adanmış bir müze var.
Landtag Kiel Kiel’de, 1688’de kurulan ülkenin en eski botanik bahçelerinden biri bulunur. Bir zamanlar burada şifalı bitkiler ve bitkiler yetiştirildi. Bu sırada, botanik bahçesinin toplanması dünyanın farklı köşelerinden egzotik bitkilerle doluydu. Bugün, en değerli ve nadir bitkiler, yılın herhangi bir zamanında ziyaret edebileceğiniz özel bir serada saklanır.
  1. Tatilciler şehirdeki döviz değişiminin çok zor olabileceğinin farkında olmalıdırlar. Değişim noktaları sadece büyük bankaların şubelerinde ve tren istasyonunun yakınında bulunmaktadır. Seyahat edenlerin … Açık
Leibniz adındaki Enstitü, Kiel’de çalışıyor. Ayrıca turistlerin dikkatini çekmeden kalmaz. Bölgesinde herkesin erişebileceği mükemmel bir akvaryum var. Kuzey ve Baltık denizlerinin inanılmaz çeşitliliğine sahiptir. Ayrıca kürklü fokların ve fokların yaşadığı büyük bir açık yüzme havuzu bulunmaktadır. Belirli zamanlarda günde iki kez, akvaryum ziyaretçilerinin hayvan beslemesine katılmasına izin verilir.
Kiel City Hall Sıra dışı kültürel kurumlar arasında, Bilgisayar Teknolojisi Müzesi’nin vurgulanmasına değer. Bütün ailenin ziyaret etmesi ilginç olacak. Bilgisayar ve bilgisayar makinelerinin ilk modellerini sunar. Geçmişte bazı bilgisayarları barındırmak için bir odanın ayrılması gerekiyordu. Bu müzedeki geziler inanılmaz derecede bilgilendirici.
Kiel - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7 8

Kiel ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

Referans Bilgi
Tüm alışveriş yerlerinin haritası
Kiel’in alışveriş sokakları
♥   Alışveriş Sokağı ' Dänische Straße' Kiel, 0.2 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Alışveriş Sokağı ' Holstenstraße' Kiel, 0.4 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm kalelerin haritası
Ayakta kalan Kiel kaleleri
♥   Kalesi 'Kiel Castle' , 0.3 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Königsburg' , 34.7 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Eutiner Schloss' , 37.4 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Schloss Glücksburg' , 68.4 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Iller slot' , 68.4 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf

Almanya Gezisi: Görülecek Yerler

Bremen şehri, Almanya'da daha az önemli bir turizm merkezidir. Bremen, ülkenin en eski şehirlerinden biridir. En ünlü mekanlar St. Peter Katedrali, Belediye Sarayı, Pazar Meydanı, Böttcherstraße Caddesi ve Bremen Katedralidir. Tüm yer işaretleri 13. - 15. yüzyılda inşa edilmiş ve farklı mimari tarzlara sahiptir. …
OrangeSmile araç kiralama Kiel’de araba kiralama

Suudi Arabistan Diriyah'ta 38 Otel Açacak

Diriyah, Suudi Arabistan'daki ilk mega projelerden biridir. Oteller ve diğer altyapılar önümüzdeki yıl açılmaya başlayacak ve tüm çalışmaların 2026'da bitmesi bekleniyor. Bujairi Terrace'taki ilk 18 restoran 2022'nin başlarında faaliyete geçecek. Oku bunu

24.06.2024

Kiel Haritasında Turistik Yerleri Arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Kiel Yakınındaki Bölgelerde Geziler

Kiel, Almanya Hakkında Her Şey - Geziler, turistik yerler, mimari, tarih, kültür ve mutfak. Seyahatinizi OrangeSmile.com ile hazırlayın - Kiel’de 'mutlaka görülmesi gerekenler'i, ziyaret edilecek yerleri, çıkılacak gezintileri, nefes kesici manzaraları keşfedin. Seyahatinizi bu gezi rehberiyle planlamak, Kiel’den birkaç gün içinde en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacak.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018