OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi

Konstanz Gezilecek Yerler. Tam Seyahat Rehberi

Konstanz   Konstanz, Ren Nehri’nin kıyısında bulunan antik bir şehirdir. Bin yıldan fazla bir süre önce Romalılar, burada büyük bir Roma imparatoru olan Constantius Chlorus’un adını taşıyan bir kamp kurdu. Bugün Konstanz, eğlence ve imza yerlerinden zengin bir büyük turizm merkezi olarak ünlüdür.
  1. Köstence’deki ana toplu taşıma türü, şehrin herhangi bir yerine ulaşabilen otobüslerdir. Konstanz Gölü kıyısında bulunan diğer şehirlere feribot ile ulaşılabilir. 2. Yerel halk için yaygın bir ulaşım … Açık
Şehrin en ünlü ve ilginç manzarası Uhldingen-Mühlhofen’dir. Bu bir tahta köyler zinciridir. Bazıları yığınlar üzerine inşa edilmiştir, bu nedenle bazı köylerin yaşı 2-3 bin yıla ulaşmaktadır. Bunun yanı sıra, şehir bölgesinde çok sayıda mimari manzara var. Tüm turistler, eski bir Muenster Katedrali’ne gezi yapmak için söz veriyor. Bugün 9-10. Yüzyıllarda inşa edilen kilisenin sadece bir mahzen ve bir bazilika kalıntısı var. 1435’ten itibaren katedral yeniden inşa edildi ve değiştirildi. Bu yenileme sırasında binaya birkaç kule ve şapel eklenmiştir. Konzilgebaeude Katedrali, kentin başka bir ilginç dini manzara. 19. yüzyılda cepheleri, şehir tarihindeki en önemli olayları gösteren şaşırtıcı oymalar ile dekore edilmiştir. 1970’ten itibaren Katedral önemli etkinlikler ve kongreler gerçekleştirme yeri olur. Aziz Stephan Kilisesi daha az güzel değil. 15. yüzyılda inşa edilmiştir. Kilisenin cepheleri zarif fresklerle dekore edilmiştir.
Ayrıca geniş bir bahçeyle çevrili olan Belediye Binasının binasını da ziyaret etmelisiniz. Konstanz’in en çok ziyaret edilen müzeleri Arkeoloji Müzesi ve Ulusal Sanat Müzesi’dir. İlki size arkeologlar tarafından bu kentin topraklarında keşfedilen şaşırtıcı bulgularından bahsedecek. İkinci müze Konstanz halkının yaşam tarzı hakkında size bilgi verecek. Wilde doğa severler, kentin yakınında bulunan Boden Gölü gezisine katılma fırsatını kaybetmeyeceklerdir. Göl şehirden uzakta değil. Bu bölge, Ren Şelalesi tarafından da ünlüdür. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
  Konstanz’da çocuklu turistler için büyüleyici bir eğlence bulmakta zorluk çekmiyor. Bir aile tatili için harika bir yer olan Bodensee-Therme Konstanz - güzel yüzme havuzları ve donanımlı rekreasyon alanları içeren … Açık
  Köstence’deki en güzel yerlerden biri liman alanı. Burada yürüyüş sırasında konuklar gölün harika panoramik manzarasını hayranlıkla izleyebilir ve pek çok turist buraya kuğuları beslemek için özel olarak gelir. Liman bölgesinde, akşam kaçamağı için ideal bir yer olacak birçok popüler restoran ve kafe var. Ayrıca burada, İmparatorluk adı verilen kentteki en güzel heykellerden biri.
Konstanz Tarihi bölgede yürürken Köstence’deki en eski yapılardan biri olan Konzilgebäeude Konstanz şehir konseyi binasını görebilirsiniz. Bu binanın ilk resmi sözü, ahır olarak kullanıldığı 1388 yılına dayanmaktadır. 15. yüzyılın başında, bina büyük halk etkinlikleri için kullanıldı. Uzun süredir, muhteşem bina ıssızdı. Halen, bina konserler, sergiler ve diğer kültürel etkinlikler için kullanılmaktadır.
  Alman mutfağının hayranları Konstanz’da diğer lokantalarda şeflerin en popüler ulusal yemekleri hazırladıkları gibi dinlenmenin tadını çıkaracaklar. Yabancı turistler pubları çok seviyor, çünkü orada en iyi … Açık
Popüler turistik cazibe merkezi, 1966’da kurulan Köstence Üniversitesi’dir. Gelişmiş araştırma programına katıldığı için tüm dünyaca bilinmektedir. Görkemli bahçesiyle turistleri kendine çekiyor, topraklarında göle giden bir yol var. Bahçe inanılmaz derecede güzel, topraklarında çok sayıda donanımlı yürüyüş ve bisiklet yolu var ve yaz aylarında güzel meyve ağaçlarına hayran kalacaksınız.
Köstence’de ortaçağ tahkimatı kısmen korunmuştur. Şehrin konukları Bismarck Kulesi’ni ziyaret etmekle ilgilenecekler. Zirvesi, yalnızca Konstanz Gölü’ne değil, aynı zamanda komşu İsviçre’ye de şık bir görünüm açan mükemmel bir görüntüleme platformuyla donatılmıştır. Eski bir mezarlık, değerli bir mimari kompleks olarak da kabul edilen kulenin yakınında.
  Konstanz, ziyaret edilmesi oldukça ilginç olacak pek çok ulusal festivale ev sahipliği yapıyor. Seenachtfest, geleneksel olarak Ağustos ayının başlarında çalışır. Altmış yıldan fazla bir süredir düzenleniyor, ancak … Açık
Eşit derecede ilginç olanı, 13. yüzyıl başlarında Ren’in üzerine ahşap bir köprüyü korumak için inşa edilen kule Rheintorturm’dur. Bu kule, Eski Şehir’in tam girişinde yer almaktadır, bu nedenle turistlerin dikkatinden mahrum değildir.
En çok ziyaret edilen turistik yerler arasında, Bodensee-Therme Konstanz termal kompleksini vurgulamak gerekir. Son zamanlarda Konstanz Gölü kıyısında açıldı. Konuklarına, aralarında bir çocuk havuzu bulunan termal su ile lüks yüzme havuzları sunmaktadır. Termal kompleks bir aile tatili için idealdir.
Konstanz - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7

Konstanz ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

Referans Bilgi
Tüm kalelerin haritası
Ayakta kalan Konstanz kaleleri
♥   Kalesi 'Gottlieben Castle' , 3.5 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Burg Meersburg' , 7.2 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Neues Schloss Meersburg' , 7.3 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Arenenberg Castle' , 9.3 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Krauchenwies' , 39.2 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm parkların haritası
Konstanz çevresindeki milli parklar ve şehir parkları
♥   National Park 'Schwarzwald' , 68.1 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   World Heritage Site 'Swiss Alps Jungfrau-Aletsch' , 157 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf

Almanya Gezisi: Görülecek Yerler

  Almanya'nın her şehri, ziyaretçilere sunacak çok şey var - sayısız tarihi yerler, mimari şaheserler, dini tapınaklar, ilginç müzeler ve deneyimli yolcuları şaşırtacak birçok anıt. …
OrangeSmile araç kiralama Konstanz’da araba kiralama

2022'de 9 Yeni Otel Açmayı Tercih Etti

Eylül 2022'de Oslo'daki Sommerro oteli, özenle restore edilmiş 1930'lardan kalma Art Deco binasında hizmet vermeye başlayacak. Bu bina, Norveç başkentinin tarihi bir mahallesi olan Frogner'in gerçek bir simgesidir. Milyonlarca dolarlık bir yenileme, Norveç'teki en büyük koruma projesini özenle, 56 rezidans dahil 231 odalı modern bir otele dönüştürdü. Preferred, 2022'de New York'ta The Wall Street Hotel, Singer Island'da (Florida, ABD) Amrit Ocean Resort & Residences, Zanzibar'da TOA Hotel & Spa, Washington'da Pendry otel ve Pendry Park City olmak üzere beş otel daha açacak. Utah'ta bir otel. Oku bunu

24.06.2024

Konstanz Haritasında Turistik Yerleri Arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Konstanz Yakınındaki Bölgelerde Geziler

Konstanz, Almanya Hakkında Her Şey - Geziler, turistik yerler, mimari, tarih, kültür ve mutfak. Seyahatinizi OrangeSmile.com ile hazırlayın - Konstanz’da 'mutlaka görülmesi gerekenler'i, ziyaret edilecek yerleri, çıkılacak gezintileri, nefes kesici manzaraları keşfedin. Seyahatinizi bu gezi rehberiyle planlamak, Konstanz’dan birkaç gün içinde en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacak.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018