OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi
Ingolstadt

Ingolstadt’ın Renkleri - Gelenekler, Festivaller, Düşünce Anlayışı ve Yaşam Tarzı

  Ingolstadt, Tuna Nehri üzerindeki bir şehirdir. Özel, eşsiz çekiciliği ile sayısız turisti kendine çeker. Bu şehir neden bu kadar özel? Birçoğu Ingolstadt’ın herkesi neşeli ve iyimser yapan eşsiz bir atmosfere sahip olduğunu söylüyor. Burada kalırken, yerel halkın neden sorunları kolayca tedavi ettiğini ve neredeyse hiçbir zaman üzülmediğini anlamak kolaydır. Gelenekler ve modernite - Tuna kenti bu iki özelliği de bir araya getirir. Yerel halk aynıdır - eski gelenekleri takip ederler ama asla yeni bir şeyler öğrenmeyi bırakmazlar.
  1. Güvenli önlemler almak için turistler şehrin belli bölgelerini yalnızca bir turist grubuyla birlikte ziyaret etmelidir. Merkez ilçelerde tek başlarına yürümek her zaman kalabalık olduğu için güvenlidir ve gece geç … Açık
Ingolstadt vatandaşları çok cana yakınlar, bu yüzden turistler onlardan yardım istemekten çekinmemeliler. Yöre halkı, şehirlerinin geçmişte Bavyera Düklerinin evi olduğu gerçeğiyle gurur duyuyor. Tabii ki, turistlere bu gerçeği anlatmayı unutmayacaklar. İnanılmaz muhataplar, harika bir mizah anlayışı olan insanlar - bunlar aynı zamanda yerel halkın tipik nitelikleridir. Yabancılar, yaşama ve sürekli iyimserliklerine dair rahat yaklaşımlarını benimsemek bile isteyebilirler. Bu şehrin neşeli atmosferi herkesi, hatta turistleri bile etkiliyor. Bu nedenle, yerliler biraz hafif görünebilir, ancak bu gerçeklikten uzak. Onlar derin insanlar ama bu tarafını iyi tanıdıkları birine göstermeyi tercih ediyorlar.
Bavyera bölgedeki en popüler dildir. Bununla birlikte, turistlerle konuşurken yerel halkın geleneksel Almancaya dönüştüğü belirtildi. Yerel mutfağı, yüksek kalorili yemekler ile ünlüdür. Bölgedeki en popüler yemekler arasında Pretzels (geleneksel Bavyera ekmeği ürünü), Eintopf (patates ve erişte ile kalın et çorbası), Schweinshaxe (jambon) hock), Sauerbraten (marine edilmiş et) ve Schweinebraten (kavrulmuş domuz eti). www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
  Kasaba Bavyera’nın merkezinde yer almaktadır. Burası ataların geleneklerini ve zengin tarihi mirasını dikkatle tutan Almanya’nın en eski bölgelerinden biridir. Liebfrauenkirche Manastırı, kentin ana sembolü … Açık
Ingolstadt’taki festivaller, tıpkı yerel halk gibi, neşeli ve sorunsuzdur. Her yıl eylül başında Klenzepark’ta gerçekleşen Açık Hava Festivali her zaman her yaştan ziyaretçiyi kendine çekiyor. Festivalin çeşitlendirilmiş programı, sokak gösterileri, edebiyat okumaları ve alternatif müzik konserleri gibi birçok heyecan verici etkinlik içermektedir. Bu, heyecanlanmak ve ilham almak isteyen herkes için mükemmel bir etkinlik. Üstelik festivale girmek tamamen ücretsiz.
Neues Schloss Ingolstadt Ekim ayının sonunda, kentin tüm konukları Ingolstadt Caz Günleri’ne katılabilir. Bu festival Kasım ayının başına kadar sürecek. Ingolstadt Caz Günleri, kaliteli blues ve caz müziğinin tüm hayranlarını bir araya getiriyor. Kural olarak, şehirdeki barlar, kulüpler, konser salonları ve hatta oteller de dahil olmak üzere farklı yerler arasında konserler dağılıyor. Bu nedenle, ilginç bir şeyi kaçırmamak için festivalin programını kontrol etmek daha iyidir. Genç ziyaretçileri kaliteli müzikle tanıştırmayı amaçlayan çocuklar için ayrı bir program var.
  Ingolstadt, gezginleri cazip kafe ve pastanelerin bolluğuyla meraklı kılar. Foodies her zaman şehrin lüks restoranlarında kabul edilir. Ingolstadt’daki en popüler yemek mekanlarını tarif etmek söz konusu olduğunda, … Açık
Nisan ayının sonu, 1516 Fest zum Reinen Bier adlı bir diğer popüler etkinliğin zamanı. 1516’da Ingolstadt’da biranın saflığına ilişkin bir kanun kuruldu. Bu, bira üretim endüstrisinin gelişmesine destek verdi. Söylemeye gerek yok, tüm bira hayranları bu konuda çok mutlu. 1516 Fest zum Reinen Bier bu etkinliğe adamıştır. Festival genellikle Dollstraße ve Hohe Schul mahallelerinde yapılır. Bu, tüm ziyaretçilerin sayısız kaliteli Bavyera birasını tadabileceği zamandır. Çocuklar bu etkinlikte unutulmaz - çocuklar için ayrı bir eğlence programı vardır. Büyük bir oyun alanının açılmasını, çeşitli yarışmaların, turnuvaların ve performansların gerçekleştirilmesini içerir.
Ingolstadt town hall Temmuz ayının sonunda başka bir muhteşem açık hava etkinliğinin zamanı geldi - Taktraumfestival. Bu festival genellikle Klenzepark’taki Reduit Tilly Kalesi’nde yapılır. Müzik, Orta Çağ’ın inanılmaz atmosferi, çarpıcı sanat enstalasyonları ve elbette hiç bitmeyen bir heyecan zamanı. Bu festivalin başlıkları arasında, indie rock’dan elektroniğe kadar farklı tarzlarda müzik yapan popüler gruplar ve sanatçılar her zaman vardır. Eylül ayının sonunda Ingolstadt, özellikle ailelere hitap eden ilginç bir olaya daha ev sahipliği yapıyor. Buna Schanzer Herbstfest adı verilir ve genellikle Festplatz’da gerçekleşir. Gezi, adil ticaret, çeşitli eğlenceli aktiviteler - etkinliğin ziyaretçileri tüm bunları ve çok daha fazlasını bulacaktır.
  Antik kale şehri Ingolstadt, tarihi ve mimari simge yapılarının güzelliği ile çok sayıda misafir çekmeye devam ediyor. Pitoresk caddeleri hala eşsiz ortaçağ atmosferini kaybetmedi. Şehirde, birkaç yüzyıl önce soylu … Açık
Ağustos ayının sonunda, Ingolstadt’ın şanslı konukları bölgedeki en iyi fuarlardan biri olan Barthelmarkt Oberstimm’i ziyaret edebilir. Renkli performanslar, ilgi çekici yerler, at binme gezileri, yerel lezzetlerin örneklenmesi, ustalık sınıfları - tüm bu etkinlikler festivalin programında her zaman mevcuttur. Son olarak, geleneksel Noel fuarı ticareti olmadan herhangi bir Alman kentini hayal etmek imkansızdır. Weihnachtsmarkt, masal ve gerçeklik arasındaki sınırı silen eşsiz festival atmosferini yaratıyor. Ingolstadt’taki Noel pazarı genellikle Theaterplatz’da açılıyor. Noel ürünleri satın almak ve geleneksel sıcak şarap ve yiyecekleri denemek için çok sayıda yerli ve turist pazarı ziyaret ediyor.
Ingolstadt - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6

Ingolstadt ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

Referans Bilgi
Tüm kiliselerin haritası
Ingolstadt yakınındaki katedraller ve bazilikalar
♥   Stadtpfarr- und ehem. Domkirche St. Peter, Neuburg an der Donau, 18.6 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Basilika St. Emmeram, Regensburg, 55.6 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Dom St. Peter, Regensburg, 56.2 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Basilika Unserer Lieben Frau Zur Alten Kapelle, Regensburg, 56.2 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Basilika SS. Ulrich and Afra, Augsburg, 59.7 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Dom Zu Unserer Lieben Frau, München, 70.6 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kathedrale Maria Schutz und St. Andreas, München, 74.1 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm kalelerin haritası
Ayakta kalan Ingolstadt kaleleri
♥   Kalesi 'Schloss Hexenagger' , 25.1 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Dachau Palace' , 56.5 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Blutenburg' , 67.1 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Nymphenburg' , 67.8 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Amalienburg Munich' , 68.1 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Alter Hof Munich' , 70.7 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Nürnberger Burg' , 81.1 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
OrangeSmile araç kiralama Ingolstadt’ta araba kiralama

Dubai'deki Expo 2020 7 Milyondan Fazla Ziyaretçi Tarafından Ziyaret Edildi

Henüz bu etkinliği ziyaret etmediyseniz, Dubai'de otel rezervasyonu yapmak için hala zamanınız var çünkü Expo 2020 Dubai 31 Mart 2022'ye kadar sürüyor. Emirliği ziyaret edemeyen kişiler Expo 2020 web sitesinde sanal bir tur yapabilirler. Bu arada, sanal ziyaret Aralık sonunda 31.6 milyona ulaştı. Oku bunu

13.08.2022

Fotoğraflarla Ingolstadt’ın Renkleri

Ingolstadt Haritasında Popüler Turistik Yerleri Arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Ingolstadt’ın Komşu Şehirlerindeki Gelenekler ve Festivaller

Ingolstadt’ın gelenekleri, düşünce anlayışı ve yaşam tarzına dair şehir rehberi. Ingolstadt’ın ruhunu - otantik festivallerini, etkinliklerini ve kutlamalarını - keşfedebileceğiniz en iyi zaman aralığını öğrenin. Ayrıca, Ingolstadt’ın ilgi çekici adetlerini, dünyaya ve turistlere karşı tutumunu açığa çıkarıyoruz.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018