OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi

Koblenz Gezilecek Yerler. Tam Seyahat Rehberi

Skemmtilegur gosbrunnur í Koblenz   Şehir, Ren ve Mosel Nehirlerini birleştirme noktasında kuruldu. Koblenz, ünlü bir kumandan Germanicus tarafından koruyucu bir tesis olarak kullanıldığında; Daha sonra Romalılar orada kuleler ve bir kale izleyerek inşa ettiler. O kalenin surlarından biri günümüze kadar varlığını sürdürmüştür ve günümüzde bu, kentin en önemli yerlerinden biridir.
  Alman Koblenz şehri harika bir tatil yeri olabilir. Çocukları yanınıza almak isteyip istemediğinizden, burada hoşlanıp hoşlanmayacaklarından emin değilseniz, cevap açıktır: bir aile olarak bir araya gelin, çünkü … Açık
Şehrin sembolik yerlerinden biri “Alman Üçgeni” olarak adlandırılıyor. Bu, yukarıda belirtilen nehirlerin akışlarıyla sınırlanan setin bir parçasıdır. Dolgunun orta kısmı, I. Wilhelm heykelinin bulunduğu yer. Birleşik Almanya’nın ilk imparatoruydu. Turistlerin genellikle Festung Ehrenbreinstein’ı ziyaret etmeleri önerilir. Bu kale, Avrupa’daki en geçilmez yapı olarak kabul edildi. Bugün bu kale bir müze tesisi olarak kullanılıyor. Salonların çoğu kentin tarihi hakkında bilgi sağlayan öğelere ayrılırken, müze salonlarından biri savaş sırasında geçen askerler hakkında hatıraları saklıyor. Beethoven Müzesi, bu şehrin bir diğer popüler kültürel mekanıdır. Burada büyük bestecinin hayatı ve eserleri hakkında çok ilginç şeyler bulabilirsiniz.
II. Dünya Savaşı’ndan sonra kentin en büyük kısmı yeni inşa edildi. 17. yüzyılda sadece birkaç kilise inşa edildi ve askeri kışlalar kurtulurken, diğer eski binalar yıkıldı. Ancak, yeni mimari manzaralar eskisi kadar ilginç değil. Jester adlı çeşme, turistler ve yerliler arasında yürüyüş yapmak için popüler bir yerdir. Çeşme su döken küçük şakacı figürüne sahiptir. Ren’de gemi gezintisi yapmaları için turistlere de teklifler sunuluyor. Bu tür bir gezi sırasında, sahilde bulunan yerel manzaraları göreceksiniz. Yerel restoranlar ulusal mutfağın geniş bir seçkisine ve zengin şarap seçeneklerine sahiptir - bu kentin yakınında birkaç büyük şaraphane merkezi bulunmaktadır. Tabii ki, Koblenz’de çok sayıda dükkan ve hediyelik eşya mağazası var. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
  Alman mutfağından yemekler servis eden çok sayıda restoranın yanı sıra, Koblenz konuklarına çeşitli ilginç gastronomik restoranlar sunmaktadır. Herhangi bir gurme orada kalmak için uygun bir yer seçebilir. Sakinleri ve … Açık
  Dini yerler arasında Aziz Castor Bazilikası büyük ilgi çekiyor. Eski Şehir bölgesinde yer almaktadır. Bu kilisenin inşaatı 817 yılında başladı. 836’dan itibaren, Aziz Castor’un kente getirilen kalıntıları, duvarları içinde tutuldu. Yüzlerce yıldır varlığı, kilise sürekli genişletilmiş ve yeniden inşa edilmiştir. Şimdi etkileyici büyüklüğünde, yalnızca lüks görünümüyle değil aynı zamanda iç dekorasyonuyla da hayran kalacak mimari bir anıt. Kilisede güzel ortaçağ freskleri, dini değerler ve geçmiş yüzyıllardaki süsleme unsurları korunmuştur.
Koblenz 18. yüzyılın mimari bir anıtı, Seçmenler Sarayıdır. Başlangıçta Başpiskoposlar için bir konut olarak inşa edilmiştir. 19. yüzyılın ortalarında, saray Prusya kraliyet evinin resmi konutuydu. Sekiz yıl boyunca Prens Wilhelm orada yaşadı. Bu güzel saray, İkinci Dünya Savaşı sırasında neredeyse tamamen yıkıldı. Düşmanlıkların sona ermesinden sonra en kısa sürede geri yüklendi. Halen, saray varlığının şafağında olduğu kadar güzel görünüyor. Bugün tarihi binada çeşitli devlet kurumları var.
  Koblenz tarihi ve gelenekleri için çok ilginç ve bugün bile yerli halk onları onurlandırmak için büyük önem veriyor. Çok sayıda sıradışı ve sembolik anıtlar, güzel tarihi tatiller ve festivaller özel yerel yaşam … Açık
Çok ilginç bir gezi tesisi, Beethoven’ın annesinin evi. 1746-1787 arasındaki dönemde, Maria Magdalena Keverich aslında bu evde yaşadı. Gelecekte dünyaca ünlü besteci çocukluğunu burada geçirdi. 1975 yılında tarihi bina, Beethoven’in yaşamına ve çalışmalarına adanmış tematik bir müze açtı. Sergileri arasında müzik notaları, bestecinin mektupları ve kişisel eşyaları ile 18. yüzyılda evi süsleyen ev eşyaları bulunmaktadır.
Koblenz Sembolik bir tarihi eser eski bir Trier Nane binasıdır. 11. yüzyıldan beri, Başpiskopos Trier para kazanmakla meşguldü ve 15. yüzyılda Trier Naneli’ni Koblenz’e devretmeye karar verildi. Ortaçağ boyunca büyük ölçekli bir mimari kompleksdi; büyük bir eritici, maden paraları için birkaç fırın, birkaç damgalama dükkanı ve diğer yardımcı binalar vardı. Şimdiye kadar, kovalanan davaların ustasının çalıştığı sadece bir bina hayatta kaldı, 18. yüzyılın ortalarında inşa edildi. Tarihi binanın eski süslemeleri korunmuştur. Bazı günlerde çok ilginç geziler düzenlenir.
Koblenz - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7

Koblenz ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

Referans Bilgi
Tüm kalelerin haritası
Ayakta kalan Koblenz kaleleri
♥   Kalesi 'Ehrenbreitstein Fortress Rhineland-Palatinate' , 1.5 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Marksburg' , 10 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Goloring' , 11.3 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Nassau Castle Germany' Rhineland-Palatinate, 14.7 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Burg Liebenstein' , 16.1 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm parkların haritası
Koblenz çevresindeki milli parklar ve şehir parkları
♥   National Park 'Eifel' , 82.7 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   National Park 'Hunsrück-Hochwald' , 96.7 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf

'Dünyadaki Sıradışı Yerler' Rehberimizden Koblenz ve Çevresindeki Turistik Yerler

Bonn'daki Hershtrasse

From the series “En Fantastik ve Renkli 13 Sokak ve Yerleşke”
Genel bir kural olarak, kirazlar Nisan ortasında çiçek açar. Bu büyük oranda hava koşullarına bağlı. Değerli zamanında Bonn'u ziyaret etmek için şanslı olan gezginler, kiraz çiçeğinde güzel tarihi binaların resimlerini çekmek ve dünyanın en romantik canlı tüneli boyunca dolaşmak için bir fırsata sahiptir. Heerstrasse'de sayısız tarihi mekan vardır. Popüler dükkanlar ve restoranlar orada bulunmaktadır, bu nedenle konuklar birkaç saat boyunca bu pitoresk yerde kalabilirler. Sokağın fotoğrafçılar arasında çok popüler olduğunu da belirtmek gerekir. … Devamını oku

Miniatur Wunderland

From the series “Mimari Obje ve Şehirlerin Ünlü Minyatür Müzeleri ”
Park çeşitli tematik bölgelere ayrılmıştır. Eşsiz demiryolunun yanı sıra, dünyanın ünlü doğal ve tarihi bölgelerinin modellerini de görebilirsiniz. Parkta özel olarak tasarlanmış Hamburg konut bölgeleri, birçok deneyimli turistin karanlığın başlangıcına hayran kalmaya geliyor. Akşamları, evlerin küçük pencerelerinde ışıklar yanar ve bu da modeli daha gerçekçi yapar. Eski kalelerin kalıntıları, yoğun pazar modelleri, ünlü dini siteler ve eğitim kurumları - Wunderland parkında çok farklı özelliklere sahip nesnelerin modellerini görebilirsiniz. … Devamını oku
OrangeSmile araç kiralama Koblenz’de araba kiralama

Dubai'deki Expo 2020 7 Milyondan Fazla Ziyaretçi Tarafından Ziyaret Edildi

Henüz bu etkinliği ziyaret etmediyseniz, Dubai'de otel rezervasyonu yapmak için hala zamanınız var çünkü Expo 2020 Dubai 31 Mart 2022'ye kadar sürüyor. Emirliği ziyaret edemeyen kişiler Expo 2020 web sitesinde sanal bir tur yapabilirler. Bu arada, sanal ziyaret Aralık sonunda 31.6 milyona ulaştı. Oku bunu

24.06.2024

Koblenz Haritasında Turistik Yerleri Arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Koblenz Yakınındaki Bölgelerde Geziler

Koblenz, Almanya Hakkında Her Şey - Geziler, turistik yerler, mimari, tarih, kültür ve mutfak. Seyahatinizi OrangeSmile.com ile hazırlayın - Koblenz’de 'mutlaka görülmesi gerekenler'i, ziyaret edilecek yerleri, çıkılacak gezintileri, nefes kesici manzaraları keşfedin. Seyahatinizi bu gezi rehberiyle planlamak, Koblenz’ten birkaç gün içinde en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacak.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018