OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi

Winterberg Gezilecek Yerler. Tam Seyahat Rehberi

  Küçük Alman kasabası Winterberg, popüler bir kış beldesi olarak turistler tarafından iyi bilinmektedir. Konuklarına eğitim için mükemmel koşullar sunuyor. Sıcak mevsim boyunca, burası yürüyüş ve ekoturizm hayranlarıyla dolu. Kentin çevresi, çeşitli ilginç doğal cazibe merkezleri ile ünlüdür. Gezi nesnelerinde olduğu gibi, kentin sınırları içinde ve çevresinde korunmuş olan çeşitli tarihi binalardan bahsetmeliyiz.
  Winterberg’in en ünlü ve en çok ziyaret edilen cazibesi, adı “Almanca” olarak “çıplak dal” olarak tercüme edilen “Kahler Asten” Dağı’dır. Dağ yamaçları ve geniş alt bölge bölgeleri boyunca çok … Açık
Tarihi yerler boyunca yürüyüş meraklıları, antik kiliseleri ve değirmenleri ziyaret edebilir, yerel müzelerde sergilenen sergileri değerlendirebilir ve Winterberg’in en sembolik semtlerinde yürüyebilir. Kasabanın en önemli tarihi simgelerinden biri, uzun yıllar boyunca şehrin ayırt edici bir özelliği olan ’St. Jakobus Kirche’ dir. Her yıl, bölge sakinleri koruyucu azize adanmış güzel bir tatil kutlamak.
Winterberg’in lüks bir tatil yeri olarak birçok gezgin tarafından iyi bilinmesine rağmen, oldukça yüksek bir endüstriyel statüye sahiptir. Şehirde, dekoratif eleman üretiminde uzmanlaşmış büyük bir fabrika var. Birçok turist, fabrika gezisinin bir parçası olarak fabrikayı ziyaret eder, bu sayede herkes fabrika arazisinde bulunan dükkânlara gidebilir. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
  Tatil köyünde çok sayıda lüks otel bulunmaktadır, bu da tatilinizi daha rahat ve daha ilginç hale getirebilecek bir konaklama yeridir. Winterberg’in en ilgi çekici yerlerinden biri, eski orman evinin evinde yer alan … Açık
Kasabadaki spor eğlencelerine gelince, dünya klasında sporun yüksek statüsünden bahsedilmelidir. Winterberg, uzun zamandır dünya iskeleti ve yarış kızağı şampiyonalarının düzenlendiği bir yerdi. Tesisin spor altyapısı kusursuz. Kışın, sadece spor meraklıları değil, aynı zamanda profesyonel sporcular ve yarışmalar izlemek isteyen birçok sporsever kasabayı ziyaret ediyor.
Sıcak mevsimde şehri ziyaret eden turistler, heyecan verici yürüyüş ve bisiklet turlarıyla boş zamanlarını çeşitlendirebilirler. Aktif gezginler için özellikle ilgi çekici olan ’Kahler Asten’, şehirden yaklaşık 5 km. Dağın tepesinde, yerel doğaya adanmış sergiler, muhteşem bir yerel tarih müzesi var. Ayrıca, birkaç muhteşem izleme platformu var. Kahler Asten submontane bölgesi eşsiz doğal cazibe merkezleridir. Winterberg sakin ve huzurlu rekreasyon hayranları için mükemmel bir yerdir. Büyük şehirlerin gürültüsünden uzak zamanlarını geçirmek isteyen aktif turistler mutlaka şehirden etkilenecek.
  Winterberg topraklarında bulunan ’Winterberg Skiliftkarussell’ kayak merkezi, avantajlarından uzak olmayan küçük bir boyutla ayırt edilir. Tesis altyapısı sadece mükemmel. Farklı seviyelerde kayak rotaları ve … Açık
  Çengdu’nun etekleri eşsiz yerler bakımından zengindir ve Dujiangyan Sulama Sistemi bunlardan biridir. Baraj, dünyanın en eski hidroteknik yapılarından biridir. Sulama sisteminin inşası MÖ 3. yüzyılda gerçekleşti. Çok uzun zaman önce, baraj UNESCO Miras Alanları listesine eklendi ve bugünlerde dünya mucizelerinden biri olarak kabul ediliyor.
Winterberg Çengdu mahallelerinde birkaç benzersiz arkeolojik site bulunmaktadır. Örneğin, gezginler, Jinsha antik kentine ilginç gezilere katılabilirler. 300 yıldan fazla bir süre önce, bu site güçlü Shu Krallığı’nın başkentiydi. Bu alanda arkeolojik kazılar hiç bitmez ve çok değerli eserler burada keşfedilmiştir. Bilim adamları altın, yeşim ve fildişi takılar, seramikler ve diğer birçok hazineyi kazdılar. Arkeologlar ayrıca eski binaların temelini kısmen geri getirmeyi başardılar. Günümüzde herkes eşsiz tarihi bölgede yürümeye davetlidir.
  Winterberg’in en ünlü ve en çok ziyaret edilen cazibesi, adı “Almanca” olarak “çıplak dal” olarak tercüme edilen “Kahler Asten” Dağı’dır. Dağ yamaçları ve geniş alt bölge bölgeleri boyunca çok … Açık
Sanxingdui, daha az ilgi çekici bir yer değil. Bilim adamlarına göre, bu alandaki ilk mezarlar 5000 yıldan daha önce ortaya çıktı. Arkeologlar, şimdi yerel arkeoloji müzesinde sergilenen değerli eski eserleri keşfetmeyi başardılar. Çengdu’nun dışında bulunan bölgenin her bir imzasını, her gün tren istasyonundan kalkan özel gezi otobüsleri ile ulaşmak mümkün. Çengdu banliyöleri aynı zamanda ilginç doğal ve tarihi simge yapıları kapsayan sayısız yürüyüş parkurlarının da bulunduğu yerdir.
Winterberg - rehber bölümleri 1 2 3 4

Winterberg ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

Referans Bilgi
Tüm kalelerin haritası
Ayakta kalan Winterberg kaleleri
♥   Kalesi 'Burg Hessenstein' , 26.2 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Schloss Arolsen' , 39.5 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Klusenstein Castle' , 51.5 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Altena Castle' , 60.7 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Burg Heid' , 61.3 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm parkların haritası
Winterberg çevresindeki milli parklar ve şehir parkları
♥   National Park 'Kellerwald-Edersee' , 31.8 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf

'Dünyadaki Sıradışı Yerler' Rehberimizden Winterberg ve Çevresindeki Turistik Yerler

Lowenburg Kalesi

From the series “En Harika Kaleler ve Saraylar”
Kalenin yüksekliği 92 metre olan Bavyera dağının zirvesinde yatıyor. Bu nedenle, Kassel'in mükemmel panoraması ve kentin çevresi, kaleyi çevreleyen teraslardan ve görüntüleme platformlarından açılıyor. Kale, inanılmaz derecede güzel manzara bahçesinde orijinal kompozisyonlarla doludur. 1801 yılında, ilk bahçe kale çevresindeki inşaat çalışmalarının tamamlanmasından sonra inşa edildi ve bu galiba fazlasıyla abartılmıştı. … Devamını oku
OrangeSmile araç kiralama Winterberg’de araba kiralama

Suudi Arabistan Diriyah'ta 38 Otel Açacak

Diriyah, Suudi Arabistan'daki ilk mega projelerden biridir. Oteller ve diğer altyapılar önümüzdeki yıl açılmaya başlayacak ve tüm çalışmaların 2026'da bitmesi bekleniyor. Bujairi Terrace'taki ilk 18 restoran 2022'nin başlarında faaliyete geçecek. Oku bunu

24.06.2024

Winterberg Haritasında Turistik Yerleri Arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Winterberg Yakınındaki Bölgelerde Geziler

Winterberg, Almanya Hakkında Her Şey - Geziler, turistik yerler, mimari, tarih, kültür ve mutfak. Seyahatinizi OrangeSmile.com ile hazırlayın - Winterberg’de 'mutlaka görülmesi gerekenler'i, ziyaret edilecek yerleri, çıkılacak gezintileri, nefes kesici manzaraları keşfedin. Seyahatinizi bu gezi rehberiyle planlamak, Winterberg’ten birkaç gün içinde en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacak.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018