OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi

Offenbach Gezilecek Yerler. Tam Seyahat Rehberi

Offenbach   Main Nehri kıyısında yer alan sıra dışı ve güzel bir kasabadır. Burası, güney kısmı tamamen ormanlarla kaplı olduğu için ülkenin en yeşil şehirlerinden biridir. Offenbach’ın ilk sözleri 977’de ortaya çıktı; o zamanlar Frankfurt’un bir banliyö bölgesi olarak kabul edilen küçük bir bölgeydi. Frankfurt’un büyükleri burada konaklarını ve villalarını inşa ettiler. Daha sonra şehrin topraklarında birkaç tabakhane inşa edildi. Orada üretilen mallar o kadar kaliteli ve benzersizdi ki, bunlarla ilgili bilgiler hızla ülkenin çok ötesine yayıldı.
  Offenbach’ta alışveriş meraklıları, orijinal giysi ve ayakkabı, aksesuar ve özel hediyelik eşyalar satın alabilecekleri tasarımcı mağazalarına özellikle dikkat etmelidir. Şehirde özel mağazaların yanı sıra … Açık
Offenbach’ta günümüzde bile birkaç tabakhane çalışıyor ve her yıl binlerce turisti çeken fuarlarda ve satışlarda onları görebilirsiniz. Offenbach hala büyük bir sanayi merkezi olmasına rağmen, güzelliği ile misafirlerini şaşırtıyor. Kasabanın sokakları, çoğu üç yüzyıl önce inşa edilmiş güzel binalarla dolu. Anıtların ve Offenbach’ın diğer ilgi çekici yerlerinin güzelliğinin keyfini sınırsızca çıkarabilirsiniz. Burada Rönesans tarzının gerçek örneklerinin yanı sıra modern tarzda birkaç ev bulacaksınız. Isenburger Schloss, şehrin en ünlü binalarından biridir. Kalenin inşaatı 16. yüzyılda gerçekleşti. Günümüzde enstitü sarayda açıktır, bu yüzden burada geleceğin tasarımcıları yetiştirilmektedir.
İlginç bir gerçek - şehrin muhteşem binalarının hepsinin bir zamanlar önemli bir görevi yoktu. Bunların çoğu, Offenbach tarihindeki önemli olayların anısını yaşatmak için 250 - 300 yıl önce inşa edilmiş sıradan yaşam evleridir. Şehir merkezi bu tür binalar açısından özellikle zengindir. Birçok bina galeri ve müze haline getirildi. Birçok modern restoran ve mağaza bu eski binalarla sınır komşusudur. Dinlenmenizi daha keyifli ve keyifli hale getirecekler. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
  Aileler Offenbach’a geldikleri için asla pişman olmazlar. Şehrin birçok ilgi çekici yeri vardır, parkları ziyaret ederek, pitoresk panoramik manzaraların ve olağanüstü huzurun tadını çıkararak harika zaman … Açık
  Büsing Sarayı güzel bir şehir parkında yer almaktadır. 18. yüzyılın ikinci yarısında inşa edilmiştir. Aslen lüks saray, zengin yerel sanayicilere aitti - Peter ve John d’Orville. 19. yüzyılın sonunda, bina, benzersiz neo-barok tarzı özellikler kazandığı ilk büyük ölçekli yeniden yapılanma sürecinden geçmiştir. Daha sonra görkemli saray, Belediye Binası binası olarak kullanıldı. İnşaat, İkinci Dünya Savaşı sırasında ağır hasar gördü, ancak daha sonra eski çizimler sayesinde saray tamamen restore edildi.
Eşit derecede ilginç bir tarihi anıt, Capitol binasıdır. Aslen, 20. yüzyılın başlarında inşa edilen muhteşem neoklasik tarzdaki yapı bir sinagog barındırıyordu. Bugün, kubbeli büyük bina, en tanınmış şehir cazibe merkezlerinden biridir. 20. yüzyılın ortalarında burada bir tiyatro açıldı. Şimdi Capitol, 1.800 kişiye kadar kapasiteli çok işlevli bir kültür merkezidir. Düzenli olarak tiyatro gösterilerine, konserlere ve diğer birçok ilginç kültürel etkinliğe ev sahipliği yapmaktadır.
  Offenbach’ta yemek yenebilecek en dikkat çekici yerlerden biri Fleischeslust restoranı. Yemekhane şehir merkezinden yağsız olarak yerleştirilmiş ve yerel mutfak yemeklerinde uzmanlaşmıştır. Restoranın düzenli … Açık
Offenbach’ın tarihi sokaklarında yürürken eski Bernardbau fabrika binasını görebilirsiniz. Bu enfiye tütün fabrikası, şehirdeki diğer birçok tarihi bina gibi 1892 yılında açılmıştır. Fabrika binası İkinci Dünya Savaşı sırasında kısmen hasar gördü. Savaştan sonra binanın hasarlı çatısı tamamen restore edildi. Bugün eski sanayi yapısı bir şehir arşivine ve büyük bir tarihi müzeye ev sahipliği yapıyor.
1788’de inşa edilen Rumpenheimer Kalesi, 18. yüzyıldan kalma dikkate değer bir anıttır. Başlangıçta, şimdiki kalenin bulunduğu yerde küçük bir özel konak vardı ve daha sonra geniş bir peyzajlı bahçeyle çevrili büyük bir kaleye dönüştürüldü. Tamamlanan bina birçok asilzade tarafından ziyaret edildi, burada kalede önemli resmi resepsiyonlar ve ciddi etkinlikler düzenlendi. Savaştan sonra, sadece 2002 yılına kadar tamamlanan binanın yeniden inşası başladı. Şimdi antik kale önemli bir kültür merkezi. Ziyaret etmek için en iyi zaman, geleneksel Ortaçağ Festivali’nin kale arazisinde düzenlendiği yaz.
Offenbach - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7

Offenbach ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

Referans Bilgi
Tüm alışveriş yerlerinin haritası
Offenbach’ın alışveriş sokakları
♥   Alışveriş Sokağı ' Zeil' Frankfurt am Main, 5.9 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Alışveriş Sokağı ' Neue Kräme' Frankfurt am Main, 6.2 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm kalelerin haritası
Ayakta kalan Offenbach kaleleri
♥   Kalesi 'Kransberg Castle' , 30 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Gustavsburg' , 33.9 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Burg Frankenstein' , 35 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Festung Mainz' , 35.8 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Kurfürstliches Schloss Mainz' , 36.9 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm parkların haritası
Offenbach çevresindeki milli parklar ve şehir parkları
♥   National Park 'Kellerwald-Edersee' , 116.5 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Regional Nature Park 'Vosges du Nord' , 155.3 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm sanat müzelerinin haritası
Offenbach ve çevresindeki sanat galerileri
♥   Sanat Müzesi 'Museum für Moderne Kunst' Frankfurt, 6 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Sanat Müzesi 'Museum für angewandte Kunst' Frankfurt, 6.2 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Sanat Müzesi 'Städel' Frankfurt, 6.6 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Sanat Müzesi 'Liebieghaus' Frankfurt, 6.8 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Sanat Müzesi 'Museum Giersch' Frankfurt, 6.9 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf

'Dünyadaki Sıradışı Yerler' Rehberimizden Offenbach ve Çevresindeki Turistik Yerler

Miniatur Wunderland

From the series “Mimari Obje ve Şehirlerin Ünlü Minyatür Müzeleri ”
Park çeşitli tematik bölgelere ayrılmıştır. Eşsiz demiryolunun yanı sıra, dünyanın ünlü doğal ve tarihi bölgelerinin modellerini de görebilirsiniz. Parkta özel olarak tasarlanmış Hamburg konut bölgeleri, birçok deneyimli turistin karanlığın başlangıcına hayran kalmaya geliyor. Akşamları, evlerin küçük pencerelerinde ışıklar yanar ve bu da modeli daha gerçekçi yapar. Eski kalelerin kalıntıları, yoğun pazar modelleri, ünlü dini siteler ve eğitim kurumları - Wunderland parkında çok farklı özelliklere sahip nesnelerin modellerini görebilirsiniz. … Devamını oku
OrangeSmile araç kiralama Offenbach’da araba kiralama

Tayland, COVID-19 Politikasını Gevşetiyor

Tayland'daki Yeni Yıl etkinliklerinin bu yıl daha fazla insanı getirmesi muhtemel çünkü herkes karantinalardan ve normal hayata özlem duymaktan bıktı. Tatil sezonu için Pattaya, Krabi veya Phuket'te otel rezervasyonu yapan birçok turist de katılmak istiyor. Şampanya yılbaşı kutlamalarının vazgeçilmez içeceği haline gelirken akıllara alkol tüketimi sorusu geliyor. Hükümet, Yeni Yıl geri sayımı sırasında alkollü içki servisine izin verdi, ancak 1 Ocak 2022'de saat 1'e kadar sadece açık hava kafe ve restoranlarının bunu yapmasına izin verilecek. Bu kural ülke çapında geçerlidir. Oku bunu

30.05.2024

Offenbach Haritasında Turistik Yerleri Arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Offenbach Yakınındaki Bölgelerde Geziler

Offenbach, Almanya Hakkında Her Şey - Geziler, turistik yerler, mimari, tarih, kültür ve mutfak. Seyahatinizi OrangeSmile.com ile hazırlayın - Offenbach’da 'mutlaka görülmesi gerekenler'i, ziyaret edilecek yerleri, çıkılacak gezintileri, nefes kesici manzaraları keşfedin. Seyahatinizi bu gezi rehberiyle planlamak, Offenbach’tan birkaç gün içinde en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacak.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018