OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi

Augsburg Gezilecek Yerler. Tam Seyahat Rehberi

  Burada, modern otel, eğlence kompleksleri, gezi çeşitleri, müzeler ve kültürel programlar bulacağınız bu antik Alman kentinde eğlenceli ve rahat dinlenme için her şey mevcut.

Rathausplatz adlı merkez meydanından Augsburg’daki gezi imkanı başlatmanızı öneririz. Burada, belediye binası bulunur - Rönesans döneminin harika bir manzarası. 18. yüzyılın sonunda Bella Salonuna perlachturm kule eklendi. Kulenin yüksekliği 80 metreyi buluyor. Tüm turistler bu kuleye tırmanabilir ve gözlem güvertesinden şehrin manzarasına bakabilirler. Belediye binasının odalarından birinde açılan Altın Salon’u da ziyaret etmelisiniz. Burada, ünlü Alman ressamların değerli resimlerini ve heykellerini bulacaksınız. Belediye binasının karşısında, Augsburg sembollerinden birisi bulunur - imparator Augustine adına yaratılmış olan ve ona peş peşe gelen bir çeşme.
  1. Seyahatinizden önce uyumluluk için almayı planladığınız tüm elektrikli cihazları kontrol ettiğinizden emin olun. Şebeke gerilimi 220 V’dur. Tüm oteller standart Avrupa tarzı prizlerle donatılmıştır. 2. Tüm … Açık
Fuggerei, şehrin en eski kesimidir. Burada bulunan binalar 16. ve 17. yüzyıllarda yaratıldı, ancak yine de harika görünüyorlar. Bu çeyrek ve hikayesi hakkında eski evlerden birinde açılan Fuggerei Müzesi’nde daha fazla bilgi edinebilirsiniz. St. Maria Katedrali kesinlikle Augsburg’daki en önemli dini yapıdır. Katedralin binası 9. yüzyılda başlamış ve 6 yüzlerce yıldır sürmüştür! Ona bir yeraltı şapeli, muhteşem bir sunak ve unutulmaz freskler ve heykeller bulacaksınız.
Augsburg müzeler şehri olduğundan kesinlikle burada Augsburg Kukla Şovu Müzesi, Mozart ailesinin Evi Müzesi, II. Maximilian Müzesi, Romalıların Müzesi ve Schwabischen Mimari Müzesi’ni ziyaret etmelisiniz. Augsburg - Batı Ormanları Doğa Parkı’na binerseniz unutulmaz bir deneyim yaşayabilirsiniz. Pitoresk manzaraların keyfini çıkarabilir ve oradaki birkaç yerel köyü ziyaret edebilirsiniz. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
  Augsburg’da çok sayıda çekici tasarım oteli bulunmaktadır. Modern konfor ve stilin uzmanları genellikle Holiday Inn Express Augsburg seçerler. Odalar mavi ve beyaz renklerde boyanmış ve zarif ahşap kaplamalarla … Açık
  Augsburg’da muhafaza edilen ilginç aile evleri arasında, aralarında ünlü yazar olan Bertolda Brehta’nın ev müzesi var. Bu tarihi bina 16. yüzyılda inşa edilmiş ve ulusal mimarinin klasik bir örneğidir. 1898 yılındaki bu evde Evgeniy Bertold Friedrich Brecht doğdu ve yaşamı ve eseri şimdi bu binanın ayrılmış müzesinde gösterildi. 1998’de yazarın doğumunun 100. yıldönümünde açıldı. Bugün müzede yazarın kişisel eşyalarının ilginç bir koleksiyonu, hatta sanat eseri ve antika mobilyalar var.
augusta augsburg Mimarinin en görkemli eserlerinden biri, 16. Yüzyılın başında inşa edilen Coat of Arms’dır. Bugün, tarihi binanın en önemli özelliği muhteşem heykeller. Şeytan’ı deviren Başmelek Mikail’i tasvir ediyorlar. 1895’e kadar tarihi yapı bir cephanelik olarak kullanıldı ve 19. yüzyılın sonlarında bir itfaiyeye dönüştürüldü. İkinci Dünya Savaşı sırasında tarihi bina çok hasar gördü; restorasyonu ancak geçen yüzyılın 80’inde tamamlandı. Günümüzde tarihi yapı, çeşitli kültürel etkinliklere ev sahipliği yapan bir sergi salonuna dönüştürülmüştür.
  Augsburg’da modern konfor hayranlarını hayal kırıklığına uğratmayacak lüks oteller vardır. Şık bir Arthotel Ana tarihi semte yakındır. Otel pembe ve mor tonlarında şık odalar sunmaktadır. Mansart çatıya … Açık
Şehrin en güzel yerlerinden biri Mahkeme bahçesi olarak kabul edilir, genellikle başpiskoposun ikametgahıyla birlikte tek bir komplekstir. Bu bahçe 1744 yılında kuruldu, ancak son zamanlarda 1965 yılında ziyaret için kullanılabilir hale geldi. Bugün, bu güzel bahçede dünyanın farklı yerlerinden getirilen ağaçları ve süs bitkilerini görebilirsiniz ve burada çok sayıda antika heykel vardır. Tarihi bahçenin kendi ilginç sırrı var: kendi topraklarında açık bir kitaplık var. Herkes en sevdiği kitabı çıkarabilir veya kişisel kütüphanelerinden kitaplar getirebilir.
augusta augsburg Sanatseverler, bugün Ulusal Sanat Galerisi’ne ev sahipliği yapan güzel bir 18. yüzyıl sarayı olan Shetslera Sarayı’nı görmek isteyecekler. Bu müzede Veronese, Canaletto ve Van Dyck’in orijinal tablolarını görebilirsiniz. Tek başına, saray da gerçek bir sanat eseridir, orijinal kaplamada neredeyse tamamen korunur. Duvarlarda ve tavanlarda görkemli tablolar ve sıva, sarayın kendisi de çok sayıda eşsiz iç mekan öğesi kaydedebilir.
Augsburg - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Augsburg ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

Referans Bilgi
Tüm kalelerin haritası
Ayakta kalan Augsburg kaleleri
♥   Kalesi 'Dachau Palace' , 41.4 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Blutenburg' , 47.3 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Jagdschloss Duttenstein' , 48.4 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Brenz Castle' , 49.4 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Amalienburg Munich' , 50.5 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm parkların haritası
Augsburg çevresindeki milli parklar ve şehir parkları
♥   Nature Park 'Tiroler Lechtal' , 119.6 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Nature Park 'Karwendel' , 122.6 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Nature Park 'Ötztal' , 126.8 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Nature Park 'Kaunergrat-Pitztal-Kaunertal' , 140.5 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm sanat müzelerinin haritası
Augsburg ve çevresindeki sanat galerileri
♥   Sanat Müzesi 'Kunstsammlungen und Museen Augsburg' Augsburg, 0.3 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf

'Dünyadaki Sıradışı Yerler' Rehberimizden Augsburg ve Çevresindeki Turistik Yerler

Oktoberfest

From the series “En Büyüleyici ve Canlı Festivaller”
Festivalin kurucusu Bavyera Prensi Ludwig I'dir. 1810'da Prenses Therese'ye evlilik şerefinde tüm sakinlerin ücretsiz bira ikram edildiği lüks bir tatil düzenlemiştir. Ludwig karısı, kutlamaların yapıldığı güzel bir çayırın adını aldığına şükretti. Mirasçının isteğine göre her yıl tatil yapmaya karar verildi. Modern Oktoberfest, çok sayıda bira ve popüler Bavyera muamelesi, renkli gezintiler ve günlük eğlence, şehrin içinden geçişi ve heyecan verici gastronomi etkinlikleridir. … Devamını oku
OrangeSmile araç kiralama Augsburg’da araba kiralama

Tayland, COVID-19 Politikasını Gevşetiyor

Tayland'daki Yeni Yıl etkinliklerinin bu yıl daha fazla insanı getirmesi muhtemel çünkü herkes karantinalardan ve normal hayata özlem duymaktan bıktı. Tatil sezonu için Pattaya, Krabi veya Phuket'te otel rezervasyonu yapan birçok turist de katılmak istiyor. Şampanya yılbaşı kutlamalarının vazgeçilmez içeceği haline gelirken akıllara alkol tüketimi sorusu geliyor. Hükümet, Yeni Yıl geri sayımı sırasında alkollü içki servisine izin verdi, ancak 1 Ocak 2022'de saat 1'e kadar sadece açık hava kafe ve restoranlarının bunu yapmasına izin verilecek. Bu kural ülke çapında geçerlidir. Oku bunu

24.06.2024

Augsburg Haritasında Turistik Yerleri Arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Augsburg Yakınındaki Bölgelerde Geziler

Augsburg, Almanya Hakkında Her Şey - Geziler, turistik yerler, mimari, tarih, kültür ve mutfak. Seyahatinizi OrangeSmile.com ile hazırlayın - Augsburg’da 'mutlaka görülmesi gerekenler'i, ziyaret edilecek yerleri, çıkılacak gezintileri, nefes kesici manzaraları keşfedin. Seyahatinizi bu gezi rehberiyle planlamak, Augsburg’dan birkaç gün içinde en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacak.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018