OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi

Lemgo Gezilecek Yerler. Tam Seyahat Rehberi

  Lemgo, Kuzey Ren - Vestfalya’da, Teutonic Ormanı’nın yaklaşık 15 kilometre doğusunda bulunan eski bir Alman şehridir. Lemgo Detmold idari bölgesi ve Lippe bölgesinin bir parçasıdır. Bu yerin nüfusu 2006 yılında 41.958 kişi olarak tahmin edilmiştir. Şehrin toplam karesi 100.86 km2’dir.
  Lemgo’nun ana hazinesi, eşsiz tarihi binalarıdır. İkinci Dünya Savaşı sırasında birçoğu ağır hasar gördü, ancak savaş sonrası yıllarda kent mimarisinin çoğu restore edildi. 1571 yılına kadar uzanan … Açık
Lemgo her zaman büyük bir ticaret alanı olarak kabul edildi. Kasaba bu uzmanlığı günümüze kadar sürdürüyor ve bugün her Çarşamba ve Cumartesi günleri merkez meydanda büyük fuarlar düzenleniyor.
Bu şehrin merkezi meydanına “Taş Salon” da denir. Burası sadece yerel halk için buluşmanın geleneksel yeri değil aynı zamanda Lemgo’daki tüm olayların en tipik yeri. Bu günlerde şehir sadece neşe ve tatil atmosferine dalar. Örneğin, yaz aylarında “Sommertreff” festivalini ve kesinlikle farklı temalara adanmış diğer kutlamaları ziyaret edebilirsiniz. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
  Lemgo, çeşitli gürültülü eğlence merkezlerine sahip olamaz. Konukları ve yerlileri için boş vakitlerini geçirmenin ana yolu, pitoresk caddelerde ve meydanlarda yürümek. Kentin çevresinde, birçok güzel park ve rezerv … Açık
Her yıl Aralık ayının ilk perşembe günü Lemgo’da “Kleshen” adında büyük bir kutlama yapılır. Bu gün, çoğunlukla şehir merkezindeki Regenstorplazt meydanında gerçekleşen çok sayıda etkinlik ve kutlamaya başlayın. Bu etkinliğe şehir dışında çokça tanınıyor, bu nedenle diğer şehirlerden çok sayıda ziyaretçi katıldı.
Slow Down (Explore) Lemgo aynı zamanda spor alanındaki başarılarıyla da ünlüdür. Kasabanın ana görüşü şu anda Almanya’nın ilk liginde ilk sırada yer alan bir hentbol takımı TBV LEMGO. Bunun yanı sıra Lemgo, patenciler ve bisikletçiler için iyi bir donanıma sahiptir.
  1. Lemgo, güzel korunmuş tarihi sokaklara sahip, oldukça küçük bir kasabadır. Yürüyerek yürümek, onun muhteşem mekanlarını görmek isteyenler için en iyi seçenektir. 2. Birçok eski cadde ve meydanlar parke taşı … Açık
Lemgo, bir Fachhochschule Lippe ve Höxter eğitim tesisinin bulunduğu yerdir, bu nedenle şehirdeki sokaklarda her zaman çok fazla genç vardır. Bu Lemgo’yu canlı bir yer yapar.

Şehrin tarihi ve kültürü hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyen turistler, burada yer alan müzeleri, sergileri ve konserleri ziyaret edebilirler. Bu şehirde ayrıca performansları düzenleyen bağımsız bir tiyatro grubu Stattgespräch var.
  Tarihi kentte, asırlık tarihe sahip birçok ilginç bina var. Stadtpalais binası 16. yüzyılda inşa edilmiştir. Bir balo salonu dans okulu barındırıyordu ve şimdi tarihi bina etkileyici ölçeği ve dekorasyon lüksüyle şaşırtmıyor. Pitoresk bir parkın olduğu bölgede bir gölet ve yürüyüş için birçok yol bulunan bir bina var.
  Kuzey Ren-Vestfalya, güzel şehirler bakımından zengin ve Lemgo da onlardan biri. Burada her zevke uygun eğlence bulacaksınız. Her şeyden önce, gezi (Junkerhaus, Schloss Brake, Postkreisel), eğlence merkezlerini ziyaret … Açık
Lemgo’nun tarihini tanımak için en iyi yer, aynı zamanda farklı bir tarihi binada bulunan Şehir Müzesi olacaktır. Sergileri arasında, eşsiz sanat eserlerini, günlük yaşamın eski nesnelerinin koleksiyonlarını görebilirsiniz; tarihi belgeler ve şehir tarihinin en önemli olay ve dönemlerine ilişkin diğer özellikler. En ilgi çekici sergi, tüm unsurları elle doğal ahşaptan yapılmış olan eski kentin ayrıntılı düzeni.
Bu müze, yerel halkın 19. yüzyılda ortaya çıktığı, karmaşık bir isim olan Hexenbürgermeisterhaus adlı tarihi bir binada yer almaktadır. Bir zamanlar, bu bina belediye başkanı Hermann Kottmann’ın evi idi. 17. yüzyılın sonlarında Lemgo belediye başkanıydı. Bu bina şimdi üzerinde usta bir oyma ve ilginç heykellerin bulunduğu, cephenin diğer bir çok zengin dekorasyonunda öne çıkıyor.
  Yerel mutfak, Rhenish ve Westphalian gastronomik geleneklerinin özgün bir karışımıdır. Geleneksel olarak, burada çok fazla mevsim sebzesi kullanıyorlar, çok doyurucu et yemekleri hazırlıyorlar ve hamur işi geleneklerini … Açık
Müzeden çok uzak olmayan Aziz Mary Kilisesi’dir. İnşaatı 13. yüzyılın ortalarında başladı ve sadece 1320 yılında tamamlandı. Yüzlerce yıl sonra, sadece benzersiz dış özellikleri değil aynı zamanda eski bir iç dekorasyonu da koruyabildi. Tüm yıl boyunca kilise turistler için ilginç geziler düzenler ve sıcak sezonda klasik konserler ve diğer kültürel etkinlikler için bir mekan görevi görür.
Lemgo çevresindeki pek çok gezi programının başlangıç noktası, çevresinde çeşitli dönemlere ait eski binalar bulunan Market Meydanı’dır. İşte 14. yüzyılda inşa edilmiş olan eski belediye binasının binası. 17. yüzyılın sonuna kadar neredeyse sürekli reform yapıldı. Bu tarihi binanın birinci katında bir eczane var, bütün turistler tarihi olduğunu bilmiyor. Buradaki ilk eczane, 17. yüzyılın ortalarında açıldı. Beyliğin topraklarındaki ilk eczaneydi.
Lemgo - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7

Lemgo ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

Referans Bilgi
Tüm kalelerin haritası
Ayakta kalan Lemgo kaleleri
♥   Kalesi 'Erichsburg' , 60.8 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Marienburg Castle' , 61.2 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Calenberg Castle' , 63.8 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Landestrost Castle' , 64.7 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Schloss Arolsen' , 73 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm parkların haritası
Lemgo çevresindeki milli parklar ve şehir parkları
♥   National Park 'Kellerwald-Edersee' , 99.6 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf

'Dünyadaki Sıradışı Yerler' Rehberimizden Lemgo ve Çevresindeki Turistik Yerler

Gehry Kulesi

From the series “Spiral Şeklinde Bükülmüş Binalar ve Kuleler”
Binanın derhal kurulması, modellenmesinin uzun ve karmaşık bir işleminden önce geldi. Mimarlar, parametreleri gelişmiş yazılım kullanılarak hesaplanan 1: 100 ölçekli bir inşaat modeli hazırladılar. Böylece, mimarlar gelecekteki binanın parametrelerini doğru bir şekilde hesaplayabildiler ve mümkün olduğunca güvenli ve fonksiyonel hale getirdiler. Günümüzde, paslanmaz çelik cepheye sahip sıkı bir bina, Hannover'in seçkin mimari mekanlarından biridir. … Devamını oku
OrangeSmile araç kiralama Lemgo’da araba kiralama

Dubai'deki Expo 2020 7 Milyondan Fazla Ziyaretçi Tarafından Ziyaret Edildi

Henüz bu etkinliği ziyaret etmediyseniz, Dubai'de otel rezervasyonu yapmak için hala zamanınız var çünkü Expo 2020 Dubai 31 Mart 2022'ye kadar sürüyor. Emirliği ziyaret edemeyen kişiler Expo 2020 web sitesinde sanal bir tur yapabilirler. Bu arada, sanal ziyaret Aralık sonunda 31.6 milyona ulaştı. Oku bunu

23.06.2024

Lemgo Haritasında Turistik Yerleri Arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Lemgo Yakınındaki Bölgelerde Geziler

Lemgo, Almanya Hakkında Her Şey - Geziler, turistik yerler, mimari, tarih, kültür ve mutfak. Seyahatinizi OrangeSmile.com ile hazırlayın - Lemgo’da 'mutlaka görülmesi gerekenler'i, ziyaret edilecek yerleri, çıkılacak gezintileri, nefes kesici manzaraları keşfedin. Seyahatinizi bu gezi rehberiyle planlamak, Lemgo’dan birkaç gün içinde en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacak.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018