OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi

Kaiserslautern Gezilecek Yerler. Tam Seyahat Rehberi

Winter Wonder Land - 冬季奇观 - Зимнее чудо Земля - الشتاء ووندر لاند - Kaiserslautern #7 * Das Brauhaus #2   Kaiserslautern, ülkenin en büyük şehirlerinden biridir. Burası modern bir iletişim ve bilimsel merkez. Zengin tarihi mirası ve Kaiserslautern’in muhteşem güzelliği onu binlerce turistin favorisi haline getirmiştir. Bu şehir özellikle yayalara ve bisiklete binenler için sayısız yollara sahip çok sayıda park ve yeşil alan bulunduğundan spor ve aktif dinlenmeyi seven insanlar tarafından sevilecek.
  Kaiserslautern’de pek çok büyük alışveriş merkezi bulunmamakla birlikte, özgün mağazaların seçimi hala şaşırtıcı. Europamarkt, tren istasyonundan çok uzakta olmayan popüler bir mağazadır. Dükkandan … Açık
Birden fazla mağaza ve restoranın yardımıyla şehirdeki yürüyüşlerinizi daha çeşitlendirilmiş ve ilgi çekici hale getirebilirsiniz. Martin Meydanı, dinlenmek için en iyi yer olarak kabul edilir. Açık hava etkinliklerinden hoşlanan turistler, zengin seralar ve çeşitli bitki, ağaç ve çiçek koleksiyonları içeren botanik bahçelerini mutlaka ziyaret etmelidir.
Kaiserslautern’in ilk sözlerinden 12. yüzyıla atıfta bulunulmasına rağmen, bina ve evlerin çoğu burada 20. yüzyılın ikinci bölümünde ortaya çıktı. Eski evler savaş yıllarında büyük ölçüde tahrip edildi, ancak bazı tarihi anıtlar hayatta kalmayı başardı. Barbarossa kalesi ve Rönesans döneminde inşa edilmiş kale, Kaiserslautern’in en ilginç tarihi yerleridir. Bu binalar da kısmen tahrip edilmiş, ancak birkaç kez yenilenmiştir. Bu şehir ve tarihi hakkında daha fazla bilgiyi Kaiserslautern - Tarihi, Askeri ve Tabiat Tarihi Müzesi’ndeki çeşitli müzelerde bulacaksınız. Sanat uzmanları, ünlü Alman ressamların ve heykellerin eserlerinin yer aldığı Palatine Galerisi’ni ziyaret etmekle ilgilenecekler. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
  Minyatür Alman şehri Kaiserslautern tam anlamıyla aile tatilleri için yaratılmıştır. Çok ilginç yerler ve eğlence merkezlerine sahiptir. Kent, misafirperver atmosferiyle ziyaretçileri büyüleyecek mükemmel bir küçük … Açık
  Şehrin inanılmaz güzel bir Japon bahçesi var. Daha yeni, 1997 yılında yerel gönüllüler inisiyatifiyle kuruldu. Şimdi bahçeye ekili Japonya’dan getirilen çok sayıda süs bitkisi ve hatta burada yapay göletler, pitoresk köprüler ve çardaklarla donatıldı. Şu anda, bahçe alanı yaklaşık 1.3 hektardır, ancak yerel gönüllüler orada durmayacak. Her yıl bahçeye yeni bitkiler dikiyor ve alanını genişletiyorlar.
Pitoresk yerlerde daha uzun bir yürüyüş yapmak isteyenler için, Pfalzerwald Rezervi mevcuttur. Toprakları Almanya’nın en büyük ormanı olup, rezervin toplam alanı yaklaşık 180.000 hektardır. Parkın arazisinde birçok rota var, burada gezginler güzel gölleri ve nehirleri hayranlıkla seyredebilir ve ayrıca nadir ağaç ve bitki türlerini görebilir. Yerel ormanlarda pek çok vahşi bölge var ve ormanda eşsiz birçok tarihi bina ayakta kaldı. İlginç bir tarihi yer Wilenstein-Florsheim kalıntılarıdır. İsimlerini, 12. yüzyılda inşa edilmiş olan iki antik kalenin isimlerinden almışlar. Güzel kaleler, 17. yüzyılın ilk yarısında tamamen tahrip edildi ve 20. yüzyılın ortasında kısmen onarıldı. Şimdi restore edilmiş kalelerden birinde bir okul kampı var, turistler için bu kilitler her gün ziyaret edilebiliyor.
  Kaiserslautern’de geleneksel Alman mutfağı en popüler seçenek olmakla birlikte, turistler dünyanın farklı mutfaklarını sunan restoranları kolayca bulabilirler. Patates ülkenin bu bölümünde çok popüler ve … Açık
Kasaba halkı ve turistler için en gözde tatil yerlerinden biri, şehrin en büyük ve en güzellerinden biri olan Volkspark Friedrichshain. Topraklarında, insanların yemek yemeyi sevdiği küçük bir göl var. Parkta yürüyüş yapmak ve bisiklete binmek için de uygun yollar var. Piknik için özel olarak belirlenmiş alanlar da vardır. Parkın topraklarında sıcak mevsimde çocuklar için cazibe merkezleri ve oyun alanları bulunmaktadır.
Şehrin savaş yıllarında hayatta kalmayı başaran olağanüstü mimari anıtları arasında, Aziz Mary Kilisesi’ni de dikkate almaya değer. İnşaat 1887 yılında başlamış ve beş yıl devam etmiştir. Güzel kilise kasaba halkından bağışlar üzerine inşa edildi. Kilise olağanüstü ölçeği ile etkileyici ve 92 metre yukarı doğru yönlendirilir. Aynı anda duvarlarında 5.000 kişiye kadar konaklayabilir.
Kaiserslautern - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7 8

Kaiserslautern ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

Referans Bilgi
Tüm kalelerin haritası
Ayakta kalan Kaiserslautern kaleleri
♥   Kalesi 'Burg Nanstein' , 14.6 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Burg Elmstein' , 16 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Burg Neuleiningen' , 23.5 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Hardenburg' , 25.6 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Falkenburg Castle Rhineland-Palatinate' , 27.6 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm parkların haritası
Kaiserslautern çevresindeki milli parklar ve şehir parkları
♥   Regional Nature Park 'Vosges du Nord' , 56.2 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   National Park 'Hunsrück-Hochwald' , 72.6 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   National Park 'Eifel' , 100.7 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf

'Dünyadaki Sıradışı Yerler' Rehberimizden Kaiserslautern ve Çevresindeki Turistik Yerler

Maginot Hattı

From the series “Terk Edilmiş Ünlü Askeri Üsler ve Kaleler”
Müzenin açıldığı kompleksin tek kale olan yeraltı Fort Schonenbourg, kompleksin en ilginç ve en çok ziyaret edilen objelerinden biri. Ziyaretçiler kalenin tüm topraklarını dolaşabilir, bloklarda sunulan mobilyalara ve müze parçalarına bakabilirler. Komplekste 39 savunma tesisi, 70'den fazla bunkeri ve 500 civarında piyade ve topçu bloğu bulunuyordu. Kendi topraklarında 500 gizli kasaba yanı sıra çok sayıda gizli gözlemevi vardı. Bu askeri üssün tüm manzaralarını tanımak birkaç gün sürecek. … Devamını oku
OrangeSmile araç kiralama Kaiserslautern’de araba kiralama

Dubai'deki Expo 2020 7 Milyondan Fazla Ziyaretçi Tarafından Ziyaret Edildi

Henüz bu etkinliği ziyaret etmediyseniz, Dubai'de otel rezervasyonu yapmak için hala zamanınız var çünkü Expo 2020 Dubai 31 Mart 2022'ye kadar sürüyor. Emirliği ziyaret edemeyen kişiler Expo 2020 web sitesinde sanal bir tur yapabilirler. Bu arada, sanal ziyaret Aralık sonunda 31.6 milyona ulaştı. Oku bunu

30.01.2023

Kaiserslautern Haritasında Turistik Yerleri Arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Kaiserslautern Yakınındaki Bölgelerde Geziler

Kaiserslautern, Almanya Hakkında Her Şey - Geziler, turistik yerler, mimari, tarih, kültür ve mutfak. Seyahatinizi OrangeSmile.com ile hazırlayın - Kaiserslautern’de 'mutlaka görülmesi gerekenler'i, ziyaret edilecek yerleri, çıkılacak gezintileri, nefes kesici manzaraları keşfedin. Seyahatinizi bu gezi rehberiyle planlamak, Kaiserslautern’den birkaç gün içinde en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacak.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018