OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi

Munster Gezilecek Yerler. Tam Seyahat Rehberi

Munster   Bu şehrin tarihi 1.200 yıldan fazladır. Burası Almanya’nın en güzel ve çekici turistik şehirlerinden biridir. Burada hem modern binalar hem de eski ortaçağ binaları bulacaksınız. Muenster’in atmosferi sakin ve şehir kaliteli bir dinlenme için her şeye sahip.
  Münster’de birçok büyüleyici özel mağaza var. Yeni ve şık bir saate ihtiyacınız varsa Zumnoid mağazasını deneyin. Son derece pahalı markaları olmadığı için bu mağaza oldukça sıra dışı. Diyelim ki Events … Açık
Şehrin dikkat çekici ve ikonik yerlerinden bahsetmişken, tarihi ve mimari öneminden bahsetmeye değer. Muenster, tarihi eserlerin sayısıyla ilgili olarak önde gelen Alman şehirlerinden biri olarak bilinir. Villa Ten Hompel, serginin Polise ayrıldığı en sıra dışı müzelerden biridir. Gezi sırasında, milliyetçilik günlerinde Yahudilerin nasıl zulüm gördüğü hakkında bilgi edineceksiniz. Kasabanın tarihi ile ilgili en ilginç gerçekler Şehir Müzesi’nde bulunabilir. Burada, en değerlisi İkinci Dünya Savaşı sırasında yapılan bir dizi anlık görüntü olan zengin bir fotoğraf koleksiyonu saklanmaktadır.
Muenster’in en dikkat çekici yapısı Schloss adlı bir kaledir. Kale, Munster Üniversitesi için kullanılıyor ve burada yaklaşık 39.000 öğrenci eğitim görüyor. Sanatseverler, Picasso grafik Müzesi’ni mutlaka ziyaret etmelidir. 2000 yılında açıldı ve bazı noktalarda burası gerçekten eşsiz. Burada ziyaretçiler, büyük sanatçının sekiz yüz eserinden biraz daha azını görebilir. İlk yerleşimcilerin yaşam tarzını daha yakından tanımak isterseniz, şehir merkezinin yakınında bulunan Muhlenhof Müzesi’ni ziyaret edin. Bu, açık gökyüzünün altındaki en büyük müzedir. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
  Munster, tarihi simge yapılarıyla ünlüdür ve ailece eğlenebileceğiniz birçok ilgi çekici yer ve eğlence mekanına sahiptir. Schwarzlicht Yarıyıl 3-D Minigolf, okul öncesi çocuklarla birlikte ziyaret edilebilecek en … Açık
Güzel doğanın tadını çıkarmak isteyenler, Aasee Gölü’ne yürüyüşe çıkmalı. Burada tekne gezintileri düzenleniyor ve göl güzel bir parkla çevrilidir. Parkın topraklarında Planetaryum, Doğa Tarihi Müzesi ve büyük bir hayvanat bahçesi bulabilirsiniz. Yerel ürünler satın almak isteyen turistler, kesinlikle her zevke uygun dükkan ve butikler bulabilecekleri Ana pazara gitmelidir.
Munster Alemania Center Place   Şehrin ana sembollerinden biri her zaman 13. yüzyılda inşa edilen muhteşem Aziz Paul Katedral Kilisesi olmuştur. Yapım yeri tesadüfen seçilmedi: ilk kilisenin 8. yüzyılda şehrin kurucusu Saint Liudger tarafından inşa edildiği noktada duruyor. Tarihi boyunca, katedral yeniden inşa edildi ve yeni unsurlarla tamamlandı ve bugün görünümü Romanesk, Gotik ve Barok tarzların özelliklerini birleştiriyor. Katedralin güzel bir iç dekorasyonu var, duvarları zarif heykelleri ve ahşap işçiliğinin unsurlarını ve orijinal vitray pencereleri koruyor. Katedralin ana dekorasyonu, 16. yüzyılda kurulan eski astronomik saattir.
  Muenster’in en popüler ve orijinal yemek evlerini keşfetmek isteyen gezginler, yerel insanlara ve yemek tercihlerine dikkat etmelidir. Bir restoranın salonu şehir sakinleriyle doluysa, yemek evi büyük popülerlik ve … Açık
Şehrin bir başka parlak tarihi sembolü de 1648’de Vestfalya Barışının imzalandığı yer olarak bilinen Belediye Binası binasıdır. Belediye Binası binası hala amacına uygun olarak kullanılmaktadır, haftada birkaç kez halka açıktır. Herkes Belediye Binasının lüks antikalarını takdir edebilir ve Vestfalya Barışının imzalandığı salonu ziyaret edebilir.
Munster Munster’in en çarpıcı Gotik anıtı, St. Lambert kilisesidir. Kulesine bakarsanız, ona bağlı üç küçük hücre görebilirsiniz. 16. yüzyılda Anabaptistlerin infazı için kullanıldılar. Kilise, diğer tarihi binalarla yakından çevrilidir, bu yüzden bilgisiz turistler için bulmak kolay değildir.
  Münster, tarihi 1200 yılı aşkın bir süredir devam eden kültürel simge yapılarla dolu muhteşem bir şehirdir. Her özelliğinde görülen etkileyici bir uç çeşitlilik sunar. Şehir, günümüzde modern şehir hayatı … Açık
Münster’de yürüyüş yapmak için en ilginç yerlerden biri, güzel Rönesans binalarıyla ünlü Prinzipalmarkt. Bu tür binaların her birinin orijinal süslemelere sahip kendi benzersiz cephesi vardır. Bazı binalar eski armalarla süslenirken, diğer cephelerde güzel heykelsi kompozisyonlar görebilirsiniz. Birçok tarihi binanın zemin katları genellikle popüler mağazalar, restoranlar ve kafeleri barındırır.
Munster, Germany Şehrin en eski yapılarından biri, inşasına 1040 yılında başlanan Meryem Ana Kilisesi’dir. Soylu kadın kongre temsilcileri tarafından kurulan bu kilise, genç bayanların eğitim alabileceği küçük bir yatılı okula ev sahipliği yapıyordu. Tarihi kilise hala çalışıyor.
Munster - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7 8

Munster ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

Referans Bilgi
Tüm kalelerin haritası
Ayakta kalan Munster kaleleri
♥   Kalesi 'Burg Vischering' , 24.2 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Burg Tecklenburg' , 34.3 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Schloss Cappenberg' , 35.1 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Schloss Bladenhorst' , 49.8 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Hardenstein Castle' , 64.2 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm parkların haritası
Munster çevresindeki milli parklar ve şehir parkları
♥   National Park 'Sallandse Heuvelrug' , 93.4 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   National Park 'Dwingelderveld' , 124.8 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   National Park 'Nationaal beek- en esdorpenlandschap Drentsche Aa' , 133.9 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm sanat müzelerinin haritası
Munster ve çevresindeki sanat galerileri
♥   Sanat Müzesi 'Kunstmuseum Pablo Picasso Münster' Münster, 0.2 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Sanat Müzesi 'Westphalian State Museum of Art and Cultural History' Münster, 0.2 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf

'Dünyadaki Sıradışı Yerler' Rehberimizden Munster ve Çevresindeki Turistik Yerler

God Loftstory

From the series “En Tuhaf ve Süslü Yaşayan Evler”
Evin oda tasarımında, atmosferi çok sessiz ve sıcak yapan beyaz renk hakimdir. Çok sayıda büyük pencere sayesinde evin her zaman iyi aydınlatılmış olması ve bitki çeşitliliği çevredeki pitoresk tabiat ile uyumlu hale gelmesine neden olur. Orijinal evin iç bölümleri zengin değil, ferah odalar parlak renklerin şık tasarım mobilyalarla döşenmiştir. Birçok dekor elementleri, eski geleneklerin hatırlatıcısı olan değerli ahşaptan yapılmıştır. … Devamını oku
OrangeSmile araç kiralama Münster’de araba kiralama

Dubai'deki Expo 2020 7 Milyondan Fazla Ziyaretçi Tarafından Ziyaret Edildi

Henüz bu etkinliği ziyaret etmediyseniz, Dubai'de otel rezervasyonu yapmak için hala zamanınız var çünkü Expo 2020 Dubai 31 Mart 2022'ye kadar sürüyor. Emirliği ziyaret edemeyen kişiler Expo 2020 web sitesinde sanal bir tur yapabilirler. Bu arada, sanal ziyaret Aralık sonunda 31.6 milyona ulaştı. Oku bunu

24.06.2024

Munster Haritasında Turistik Yerleri Arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Munster Yakınındaki Bölgelerde Geziler

Munster, Almanya Hakkında Her Şey - Geziler, turistik yerler, mimari, tarih, kültür ve mutfak. Seyahatinizi OrangeSmile.com ile hazırlayın - Münster’de 'mutlaka görülmesi gerekenler'i, ziyaret edilecek yerleri, çıkılacak gezintileri, nefes kesici manzaraları keşfedin. Seyahatinizi bu gezi rehberiyle planlamak, Münster’ten birkaç gün içinde en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacak.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018