OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi
Ingolstadt

Ingolstadt’ta Aktif Dinlenme ve Tatil - İlgi Çeken Yerler, Eğlence ve Gece Hayatı

Audi museum   Eski Bavyera Sakini’nin eski sakini, muhteşem tarihi yerler ve kültürel mekanları görmek ve elbette aktif rekreasyondan keyif almak isteyen tüm turistler için harika bir yer. Kleinzoo Wasserstern, Ingolstadt’ta mutlaka görülmesi gereken yerlerden biri. Adından da anlaşılacağı gibi, bu hayvanat bahçesi büyük değil. Bununla birlikte, hayvanların orada nasıl rahat ve huzur içinde yaşadıklarını görmek için nasıl mutlu olduklarını izlemek çok keyifli. Kleinzoo Wasserstern’de ziyaretçiler leylek, kaplumbağa, maymun, papağan, kertenkele ve diğer hayvanları görebilir.
  Ingolstadt, gezginleri cazip kafe ve pastanelerin bolluğuyla meraklı kılar. Foodies her zaman şehrin lüks restoranlarında kabul edilir. Ingolstadt’daki en popüler yemek mekanlarını tarif etmek söz konusu olduğunda, … Açık
Donautherme Wonnemar’ı ziyaret etmek için küçük çocuklar hayran kalacak. Bu park, tüm çocuklar için mıknatıs gibi birçok ilginç slayt ve ilgi çekici yere sahiptir. Yüzme hayranları Freibad ve Sportbad gibi olacak. Bu iki mekan da yüzmek için mükemmel. Yerel halk bu etkinliğe benzer olarak, bu tür spor kompleksleri Almanya’da çok popüler. Bununla birlikte, mekanların yalnızca Alman mükemmeliyetçiliğini kanıtlayan cilalı bir altyapıya sahip olduğunu söylemek güvenlidir. Kısacası, bu merkezlerden herhangi birini ziyaret etmek yalnızca hoş anılar bırakacak.
Ingolstadt’da her türlü ilginç gezi de oldukça popülerdir. Segway yolculuğu yapmak isteyen tatilciler, Segyfun’da istediklerini bulacaklar. Birçok turist bu eğlenceyi seviyor ve şehri keşfetmenin en iyi ve en rahat yolu olduğunu iddia ediyor. Tatilciler ayrıca City & Quest Ingolstadt’ın hizmetlerini kullanabilir ve şehri yeni bir açıdan keşfedebilir. Ingolstadt, Tuna Nehri üzerinde durduğundan, turistler için her türlü su eğlencesi de mevcut. Her zaman bir tekne veya kürek gezintisi yapabilirler ve elbette deniz kenarındaki muhteşem nehrin panoramik manzarasına hayran kalacaksınız. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
  Ingolstadt, Tuna Nehri üzerindeki bir şehirdir. Özel, eşsiz çekiciliği ile sayısız turisti kendine çeker. Bu şehir neden bu kadar özel? Birçoğu Ingolstadt’ın herkesi neşeli ve iyimser yapan eşsiz bir atmosfere … Açık
Kaçış görevleri de şehirde çok popüler. Bir adrenalin patlamasının tadını çıkarmak ve gizemleri ve bulmacaları çözme yeteneğinizi kontrol etmek için Puzzle adlı kaçış odasını ziyaret edin. Birçoğunun görüşüne göre, şehirdeki en iyi kaçış görevi. Bir tane daha popüler oyun var, “hazine avı”. Neredeyse bütün şehri kapsıyor. Bu ve benzeri oyunlar Hint-Caching Şirketi tarafından sağlanmaktadır. Söylemeye gerek yok, Ingolstadt’taki en iyi zamanlardan biri. Quest oyunları, arkadaşlarınızla oynarsanız özellikle heyecan verici hale gelir.
Ingolstadt - Altstadt Sinema hayranları Kinobetriebe veya Freilichtkino gibi sinemaları ziyaret etmeyi tercih ediyor. Stadttheater, tüm tiyatro hayranları için doğru yer. Audi Sportpark düzenli aralıklarla ilginç spor yarışmalarına ev sahipliği yapar, bu nedenle yaklaşan etkinliklerin zamanlamasını önceden kontrol etmeyi ve ilginç hiçbir şeyi kaçırmayın. Ingolstadt’ta birçok heykel var ve turistler onları bulmak için heyecanlı olabilir. Ludwigsbrunnen ve Katholische Universität Eichstätt-Ingolstadt ve Bauerngeraetemuseum’a çok yakın olmayan anıtlar en ilgi çekici yerlerdir.
  Antik kale şehri Ingolstadt, tarihi ve mimari simge yapılarının güzelliği ile çok sayıda misafir çekmeye devam ediyor. Pitoresk caddeleri hala eşsiz ortaçağ atmosferini kaybetmedi. Şehirde, birkaç yüzyıl önce soylu … Açık
Kreuztor, çoğu zaman gayrı resmi olarak Ingolstadt Eyfel Kulesi olarak adlandırılmaktadır. Bu kule tepesinde bir gözlem güverte ile kesinlikle inanılmaz bir yerdir. Turistler oraya gidebilir ve şehrin muhteşem panoramasına hayran kalabilirler. Kule, şehrin kalbine ve onun gizli güzelliğine göre muhteşem bir kapıdır. Klenzepark’ta bulunan Reduit Tilly, sırları olan ve onları ortaya çıkarmak için acele etmeyen harika bir yer daha. Yıllar önce, Charles de Gaulle bu sarayda bir hapishane idi. Binanın tarihi, II. Dünya Savaşı ile sıkı sıkıya bağlantılıdır, bu nedenle bu döneme ilgi duyan tüm turistlerin merkezi ziyaret etmeleri önerilir.
Ingolstadt müzeleri kesinlikle ziyaret etmeyi hak ediyor. Her şeyden önce, askerî tarihin tüm hayranlarına hitap edecek Bayerisches Armeemuseum’dan bahsetmek önemlidir. Alman tıbbı hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyen tatilciler Deutsches Medizinhistorisches Museum’da birçok yeni ve ilginç bilgi bulacaklar. Birçokları için Audi Forum, Ingolstadt’ın özü ve kentin adını duyduktan sonra akla gelen ilk referans. Şüphesiz, herkes için mutlaka ziyaret edilmesi gereken bir müzedir. Stadtmuseum, Taş Devri’nden başlayarak XX. Yüzyıldan kalma eşyalara kadar çok çeşitli eserler sergileyen bir diğer ilginç kültürel mekandır.
  1. Güvenli önlemler almak için turistler şehrin belli bölgelerini yalnızca bir turist grubuyla birlikte ziyaret etmelidir. Merkez ilçelerde tek başlarına yürümek her zaman kalabalık olduğu için güvenlidir ve gece geç … Açık
Ingolstadt parklarındaki bir yürüyüş saf bir zevktir. Klenzepark, Luitpoldpark ve Hindenburgpark, kentin en ünlü parklarıdır. Her birinin kendine özgü bir çekiciliği var, bu nedenle derinlemesine rahatlamak ve tüm sıkıntıları unutabilmek isteyen herkes için bu parklarda bir yürüyüş yapılması önerilir. Gece eğlencesi hayranları hayal kırıklığına uğramayacaklar. İlk olarak, Molly Malone’s Irish Pub, tüm bira hayranları için harika bir yer. İkincisi, Tagtraum rahat ve keyifli atmosferi ile ünlü çok popüler bir mekandır. Son olarak, LAGO Bar, pencerelerden muhteşem manzaralar eşliğinde sayısız misafir çekmektedir (Tuna Nehri’ni görmek mümkündür).
Ingolstadt - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6

Ingolstadt ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

Referans Bilgi
Tüm lunaparkların haritası
Ingolstadt yakınındaki lunaparklar
♥   Lunaparkı 'Funhall Mering' Mering, 65.7 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Lunaparkı 'Playmobil FunPark' Zirndorf, 82 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Lunaparkı 'Legoland Deutschland' Günzburg, 91.5 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Lunaparkı 'Bayern Park' Reisbach, 92.1 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Lunaparkı 'Märchenwald im Isartal' Wolfratshausen, 95.2 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm su parklarının haritası
Ingolstadt çevresindeki su parkları
♥   Su Parkı 'Kristall Palm Beach' Stein, 77.7 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Su Parkı 'Alpamare' Bad Tölz, Bavaria, 112.4 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm Michelin restoranlarının haritası
Ingolstadt’ın Michelin yıldızlı restoranları
♥   Restoran 'Domherrnhof' EICHSTÄTT. Kategori - Classic French. 22.9 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Restoran 'Forst’s Landhaus' Riedenburg. Kategori - International. 28.2 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
OrangeSmile araç kiralama Ingolstadt’ta araba kiralama

Tayland, COVID-19 Politikasını Gevşetiyor

Tayland'daki Yeni Yıl etkinliklerinin bu yıl daha fazla insanı getirmesi muhtemel çünkü herkes karantinalardan ve normal hayata özlem duymaktan bıktı. Tatil sezonu için Pattaya, Krabi veya Phuket'te otel rezervasyonu yapan birçok turist de katılmak istiyor. Şampanya yılbaşı kutlamalarının vazgeçilmez içeceği haline gelirken akıllara alkol tüketimi sorusu geliyor. Hükümet, Yeni Yıl geri sayımı sırasında alkollü içki servisine izin verdi, ancak 1 Ocak 2022'de saat 1'e kadar sadece açık hava kafe ve restoranlarının bunu yapmasına izin verilecek. Bu kural ülke çapında geçerlidir. Oku bunu

17.08.2022

Göz Alıcı Ingolstadt Fotoğraf Galerisi

Ingolstadt haritasında aktif dinlenme ve eğlence yerlerini arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Ingolstadt’ın Komşu Şehirlerinde Tur Fikirleri

Ingolstadt’ın en iyi şehir turu için rehber - popüler dinlenme, tatil ve eğlence yerleri. Ingolstadt’ta gün içinde yapılması gerekenler - turistik yerler, parklar, sahiller, su parkları, yarış pistleri, bisiklet parkurları ya da su kayağı. Gece hayatı (barlar, diskolar, klüpler vb.) için öneriler (adres, telefon numarası ve bağlantı linkleriyle). Paylaştığımız fikirlerle 'Ingolstadt’ta neler yapılmalı?' sorusu anında cevap buluyor.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018