OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi

Türingiya Gezilecek Yerler. Tam Seyahat Rehberi

  Her Thüringen şehri, birçok ilgi çekici mekana, müzeye, tiyatroya ve diğer kültürel ve eğlence tesislerine sahip eşsiz bir tarihi merkezdir. İlin başkenti Almanya’nın kalbinde bulunan Erfurt şehridir. Antik çağlardan beri, en önemli ticari ve endüstriyel alan olmuştur; Orta Çağ’da üniversiteleriyle ünlüydü. Bugün ziyaretçiler, Rönesans tarzında, ünlü Thuringian Köprüsü’nde ve diğer birçok önemli tarihi binadaki muhteşem yarı ahşap evleri ve binaları görebilirler.
  Thüringen, asırlık mutfak gelenekleri ve muhteşem restoranların bolluğuyla ünlü eşsiz bölge. Ulusal mutfağın temeli et, balık ve mevsim sebzeleri ile pişirilen inanılmaz lezzetli ve doyurucu yemeklerle temsil edilir. … Açık
Jena kenti entelektüel merkez olarak bilinir, ancak bunlar ünlü kılan üniversiteler değildi. Yerel fabrikalar tarafından üretilen sıra dışı camlar nedeniyle dikkat çekicidir. Bugün, pitoresk Carl Zeiss Platz’da bulunan optik müze gezisinde, sanayi sektörünün tarihini ve gelişimini öğrenebilirsiniz. Müzede dünyanın en büyük gözlük koleksiyonu ve antika optik aletler bulunuyor. Bazı sergilerin yaşı beş yüz yıldan fazladır. Müzenin yakınında, ilginç geziler ile konukları da memnun edecek olan Planetaryum var.
İlin ikinci büyük şehri ünlü ressam Otto Dix’in doğum yeri Hera’dır. Şehrin en dikkat çekici kültür merkezi, büyük ressamın 400’den fazla eserini temsil eden sanat müzesidir. Tatilciler, gerçek bir mimarlık anıtı olan yerel pazarı takdir edeceklerdi. Bir diğer önemli mimari dönüm noktası, 16. yüzyılda ve aynı zamanda Geraer Hohler’de inşa edilen Belediye Binası’dır. En son cazibe 10 km uzunluğundaki derin mahzenlerle temsil edilir. 16. yüzyılda, bu nişlere bira fabrikaları mahzenleri kuruldu. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
  Yerliler atalarının geleneklerini onurlandırırlar. Her yıl yerli halk, birçoğu yabancı gezginler arasında oldukça popüler olan çeşitli festivalleri kutlar. Erfurt bölgenin kültür merkezi olarak kabul edilir; Bu … Açık
Eisenach’ın ana cazibesi, uzun tarihi boyunca birçok usta ustalığa sahip olan Wartburg Kalesi’dir. Önemli tarihi olaylara tanık olduğu için bu kalede çeşitli ilginç efsaneler vardır. Weimar gezi severek için harika olurdu. Güzel parklar, tarihi binalar ve anıtlar, eski kütüphaneler ve saraylar - yerel olanaklar çoktur. Sanat tarihçileri, yürüyüşçüler ve çok sayıda hediyelik eşya çıkarmak isteyenler Thuringen’i beğenir.
Türingiya - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6

Türingiya ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

Referans Bilgi
Tüm kalelerin haritası
Ayakta kalan Türingiya kaleleri
♥   Kalesi 'Schloss Belvedere' , 35.9 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Burg Blankenburg' , 49.8 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Schloss Elisabethenburg' , 57.7 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Rudelsburg' , 61.2 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Gleichen' , 73.5 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm parkların haritası
Türingiya çevresindeki milli parklar ve şehir parkları
♥   National Park 'Hainich' , 29.8 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   National Park 'Harz' , 88.4 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm sanat müzelerinin haritası
Türingiya ve çevresindeki sanat galerileri
♥   Sanat Müzesi 'Angermuseum' Erfurt, 13.8 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf

'Dünyadaki Sıradışı Yerler' Rehberimizden Türingiya ve Çevresindeki Turistik Yerler

Rhein in Flammen

From the series “En Büyüleyici ve Canlı Festivaller”
Bengal Işıklar Gecesi, süslü ve aydınlatılmış nehir botlarının bir filosunun eşlik ettiği çok sembolik bir olay. Genellikle Linz'de başlar ve Bonn kasabasına gider. Herkes teknelerden birinde yer ayırtabilir ve romantik bir yolculuğa çıkabilir. Her gemi, konuklarına eşsiz bir eğlence programı sunmaktadır. Geleneksel olarak, festival Mayıs ayı başında başlayıp sadece Eylül ayında sona eriyor ve giderek daha az ilgi çekmeyen ve benzersiz geleneksel şarap festivalleri dizisine dönüşüyor. … Devamını oku
OrangeSmile araç kiralama Türingiya’da araba kiralama

2022'de 9 Yeni Otel Açmayı Tercih Etti

Eylül 2022'de Oslo'daki Sommerro oteli, özenle restore edilmiş 1930'lardan kalma Art Deco binasında hizmet vermeye başlayacak. Bu bina, Norveç başkentinin tarihi bir mahallesi olan Frogner'in gerçek bir simgesidir. Milyonlarca dolarlık bir yenileme, Norveç'teki en büyük koruma projesini özenle, 56 rezidans dahil 231 odalı modern bir otele dönüştürdü. Preferred, 2022'de New York'ta The Wall Street Hotel, Singer Island'da (Florida, ABD) Amrit Ocean Resort & Residences, Zanzibar'da TOA Hotel & Spa, Washington'da Pendry otel ve Pendry Park City olmak üzere beş otel daha açacak. Utah'ta bir otel. Oku bunu

28.05.2024

Türingiya Haritasında Turistik Yerleri Arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Türingiya Yakınındaki Bölgelerde Geziler

Türingiya, Almanya Hakkında Her Şey - Geziler, turistik yerler, mimari, tarih, kültür ve mutfak. Seyahatinizi OrangeSmile.com ile hazırlayın - Türingiya’da 'mutlaka görülmesi gerekenler'i, ziyaret edilecek yerleri, çıkılacak gezintileri, nefes kesici manzaraları keşfedin. Seyahatinizi bu gezi rehberiyle planlamak, Türingiya’dan birkaç gün içinde en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacak.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018