OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi

Langenfeld Gezilecek Yerler. Tam Seyahat Rehberi

  Langenfeld, Almanya’nın Düsseldorf bölgesine ait bir kasabadır. Burası, Tirol’deki Oetztal Vadisi’nin merkezinde, deniz seviyesinden 1200 metre yükseklikte bulunan ünlü bir Alman tatil beldesidir. Kentin adı “uzun alan” anlamına geliyor. Gerçekten de, Langenfeld 20 kilometreye kadar uzanıyor.
  Langenfeld, olağandışı yemeklerin ve yeni gastronomik keşiflerin hayranlarını kesinlikle etkileyecektir. Bölgesel mutfağı çok farklı ve çok yönlü. Birkaç yüz yıl önce ilk pişirilen birçok yemek hala yerel halk … Açık
Langenfeld, eşsiz manzaraları ve muhteşem banliyöleriyle turistleri kendine çekiyor. Kasabanın bulunduğu vadide birbiri ardına gelen sayısız küçük köy bulunuyor. Bunlar Oberlangenfeld, Runhof, Astlen, Gotsgut, Winkle, Huben, Brugen, Grice, Ashbah ve diğerleri.
2004’ten itibaren Langenfeld, Tirol’ün ilk termal bölgesi haline geldi. Aslında, ilk termal banyo burada henüz XVI. Yüzyılda açıldı. Bununla birlikte, özel servis ve yeraltı sularının sürekli gelişimi olmadan, tüm kaynaklar XX. Yüzyılın 70’lerinde kurur. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
  Zengin bir geçmişi olan diğer birçok küçük kasaba gibi, Langenfeld de tatilinizi daha da ilginç hale getirecek olan aşinalıkla geleneklerini besliyor. Şehir, birçok büyük şehir için tipik olan yavaş bir yaşam … Açık
Sadece 1986 yılında bu alandaki gelişmeye devam edilmesine ve kentin eski ihtişamını yenilemeye karar verildi. Kazılar sırasında yeni bir bahar bulunmuştur. Kaynak deniz seviyesinden 3000 metre yüksekte başlar, daha sonra kayaların arasından derinlere iner ve yerin altındaki 1800 metre su termal suya dönüşür. Suyun kimyasal analizi, taş taşı bakımından zengin olduğunu göstermektedir.
  Şehirde çok ilginç bir tarihi müze var Otztaler Heimat - und Freilichtmuseum. Her zamanki anlamıyla müzeler gibi görünmüyor. Bu müzenin ana sergileri, bir zamanlar insanların yaşadığı eski kulübelerdir. Şimdi birçoğu harap durumda. Ağaçtan yapılmış diğer kulübeler, tamamen restore edilmiş ve ilginç sergilerden oluşan koleksiyonlara sahiptir. Bu müzede, yüzlerce yıl önce yerlilerin kullandığı gündelik hayatın eşyalarını ve korunmuş baharı görebilirsiniz.
  Şehirde ve çevresinde çok sayıda ilginç tarihi yer var. Şehrin sokaklarında yürürken, birçok eski güzel binaya hayran kalacaksınız. Şehrin tam göbeğinde, şu anda prestijli Hotel Zum Hirschen tarafından işgal edilen … Açık
Bu yerlerin başlıca doğal cazibe merkezlerinden biri de güzel şelale Klettersteig Lehner. İlkbaharda, tam güçlendiği zaman ziyaret etmek en ilginç olanıdır. Bu şelale çok zor bir dağlık bölgede yer almaktadır. Turistler için tecrübeli rehberler eşliğinde rehberli turlar düzenlenmektedir. Bu pitoresk yerler deneyimli dağcıları cezbeder. Yükseliş için birkaç mükemmel yamaç var.
Şehrin hemen yakınında bulunan Museum Motorradmuseum’a bir gezi, unutulmaz bir etkinlik olacağa benziyor. Başlıca sergileri otomobiller ve motosikletler. Yaz aylarında, fuarın bir bölümü geniş bir açık alanda sunulmaktadır. İnanılmaz derecede güzel bir dağlık alanda bir müze var. Bölgesinin bazı bölgeleri, çevrenin güzel panoramik manzarasını sunmaktadır. Bu müzenin topraklarında mükemmel bir ulusal restoran ve bir geziden sonra dinlenebileceğiniz bir bar bulunmaktadır.
  Langenfeld’in konukları için en cazip eğlence tesisi, termal kompleks Aqua Dome’dur. İnanılmaz derecede güzel bir doğal alanda yer alan bu merkez, aile içi eğlence için ideal olan birinci sınıf modern … Açık
Şimdi Langenfeld’in birinci sınıf bir balneolojik merkez olarak bilinmesine rağmen, bu yerleri açık hava etkinlikleri hayranları tarafından ziyaret edilmektedir. Bu kasaba, tanınmış bir kış sporları merkezidir. Kayak ve kızak yapabilir, birinci sınıf bir buz pateni alanını ziyaret edebilir ve ormanlarda kayak yapabilirsiniz.
Yaz aylarında, bu yerler dağ turizmi hayranları tarafından ziyaret edilmektedir. Geniş yürüyüş ve bisiklet parkurları seçenekleri sunulmaktadır. En deneyimli turistler, beldenin en güzel yerlerine unutulmaz bir at gezisi yapabilecekler. Şehrin yakınında, antik kalelerin kalıntılarına hayran kalabileceğiniz, tarihi çiftliklerin yanı sıra birkaç yüz yıldır yaşam tarzı değişmeyen eski manastırları da ziyaret edebileceğiniz ilginç tarihi bölgeler bulunmaktadır.
Langenfeld - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7

Langenfeld ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

Referans Bilgi
Tüm kalelerin haritası
Ayakta kalan Langenfeld kaleleri
♥   Kalesi 'Schloss Burg near Solingen' , 14.8 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Hückeswagen Castle' , 27.9 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Augustusburg and Falkenlust Palaces' , 30.3 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Ehreshoven Castle' , 30.8 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Gimborn Castle' , 37 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm parkların haritası
Langenfeld çevresindeki milli parklar ve şehir parkları
♥   National Park 'De Meinweg' , 60.7 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   National Park 'De Maasduinen' , 79.9 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   National Park 'De Groote Peel' , 83.8 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   National Park 'Veluwezoom' , 123.6 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   National Park 'Eifel' , 128.9 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm sanat müzelerinin haritası
Langenfeld ve çevresindeki sanat galerileri
♥   Sanat Müzesi 'Romano-Germanic Museum' Cologne, 17.7 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Sanat Müzesi 'Museum Ludwig' Cologne, 17.7 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Sanat Müzesi 'Museum für Angewandte Kunst (Cologne)' Cologne, 17.8 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Sanat Müzesi 'Wallraf-Richartz Museum' Cologne, 18.1 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Sanat Müzesi 'Käthe Kollwitz Museum' Cologne, 18.2 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf

'Dünyadaki Sıradışı Yerler' Rehberimizden Langenfeld ve Çevresindeki Turistik Yerler

Zeche Zollverein

From the series “Dünyadaki En Korkunç Madenler”
Müzelerde paha biçilemez eserlere hayran kaldıktan sonra, terk edilmiş yeraltı yerinde dolaşmaya değer. Aşınmış metal merdivenler üzerinden basitçe iniş adrenalin acele etmeye başlar. Pek çok esrarengiz öykü, Zeche Zollverein madenleriyle ilişkilidir, zira birçok sanayici anormal darbelerle karşı karşıya kalmıştır. Bu yerleri ziyaret eden turistler genellikle açıklanamayan sesler duyar. Öyle belirgin ve gerçekçidir ki, bazı madenlerde hala aktif çalışmaların olduğu görülüyor. … Devamını oku

Bonn'daki Hershtrasse

From the series “En Fantastik ve Renkli 13 Sokak ve Yerleşke”
Genel bir kural olarak, kirazlar Nisan ortasında çiçek açar. Bu büyük oranda hava koşullarına bağlı. Değerli zamanında Bonn'u ziyaret etmek için şanslı olan gezginler, kiraz çiçeğinde güzel tarihi binaların resimlerini çekmek ve dünyanın en romantik canlı tüneli boyunca dolaşmak için bir fırsata sahiptir. Heerstrasse'de sayısız tarihi mekan vardır. Popüler dükkanlar ve restoranlar orada bulunmaktadır, bu nedenle konuklar birkaç saat boyunca bu pitoresk yerde kalabilirler. Sokağın fotoğrafçılar arasında çok popüler olduğunu da belirtmek gerekir. … Devamını oku
OrangeSmile araç kiralama Langenfeld’de araba kiralama

Hilton, Kyoto'da üçüncü lüks otel inşa ediyor

Proje organizatörleri, yeni Kyoto otelinin hem iş hem de eğlence için mükemmel olduğunu belirtiyor. Hatırlatmak gerekirse, Roku Kyoto otelinin açılışı 2021 yılında şehirde gerçekleşti. Lüks otel aynı zamanda enfes atmosferi ve hizmet çeşitliliği ile de konuklarını şaşırtmayı bırakmıyor. Kinkaku-ji Tapınağı gibi ünlü cazibe merkezlerine yakındır ve Shozan Resort Kyoto Pavilion otele kısa bir yürüyüş mesafesindedir. Oku bunu

30.05.2024

Langenfeld Haritasında Turistik Yerleri Arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Langenfeld Yakınındaki Bölgelerde Geziler

Langenfeld, Almanya Hakkında Her Şey - Geziler, turistik yerler, mimari, tarih, kültür ve mutfak. Seyahatinizi OrangeSmile.com ile hazırlayın - Langenfeld’de 'mutlaka görülmesi gerekenler'i, ziyaret edilecek yerleri, çıkılacak gezintileri, nefes kesici manzaraları keşfedin. Seyahatinizi bu gezi rehberiyle planlamak, Langenfeld’den birkaç gün içinde en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacak.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018