OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi

Bonn Gezilecek Yerler. Tam Seyahat Rehberi

Bonn   Bonn, Bundesrebublik Deutschland’ın eski bir başkentidir ve bu yüzden 300.000 civarında nüfusu olan bu küçük kasabayı mutlaka ziyaret etmelisiniz. Kasaba, M.Ö. 12’de Romalılar tarafından kuruldu. Uzun tarihi boyunca bu kasaba birkaç kez tahrip edildi, ancak her defasında yeniden inşa edildi.
  Bonn’un yaya caddeleri, mağazaların bolluğuyla ünlüdür. Alışveriş severler, Sternstrasse boyunca gezinmeye ilgi duyacaklar. Bu sokağın uzunluğu 250 metredir. Aslında, müşterilerine her türlü mal sunan bir dizi … Açık
Bonn’da kalırken, şehrin tam merkezindeki sur kalıntılarını mutlaka göreceksiniz. Bir kez bu 1244 yılında inşa edilmiş harika bir Sterntor kulesi oldu.

Bon’un merkezinde ayrıca bir üniversitenin işgal ettiği harika bir saray göreceksiniz. İşte bu kadar ünlü insanları Marks ve Heine gibi eğitimlerini aldılar. Barok tarzda inşa edilmiş, kesinlikle dikkatinizi çekecektir.
Hemen hemen tüm şehri kateden büyük bir pazar meydanı Bonn’un kalbi olarak kabul edilir. Burada farklı dönemlere ve stillere değinilen binaların en geniş seçimini göreceksiniz. Evrensel çift katlı merdiven sadece belediye binasını değil, genel olarak tüm şehri de süslemektedir. Bonn, iyi gelişmiş altyapısı olan modern bir şehirdir. Burada, şehir ekonomisinin önemli bir bölümünü oluşturan gezginler için yüksek kaliteli turizm işini bulacaksınız. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
  Bonn’daki aile tatilleri kesinlikle Wildpark Venusberg’in ziyaretiyle başlamalıdır. Bu, şehrin tam ortasında bulunan vahşi yaşamın gerçek bir parçasıdır. Bu hayvanat bahçesinde, yerel ormanların tipik … Açık
  Şehrin önemli cazibe merkezlerinden biri de Beethoven ev müzesidir. 1770 yılında bu güzel tarihi binada, dünyaca ünlü besteci doğdu; Bugün evin çeşitli odalarında, eserleri ile bağlantılı bir şekilde ya da başka bir şekilde, geniş bir eser koleksiyonu var. Müzede bestecinin kişisel eşyalarını, eski müzik kitaplarını ve müzik aletlerini görebilirsiniz, ancak ilginç sanat eserleri koleksiyonu var. Ayrıca müzede müşterilerinin özgün temalı hediyelik eşyalarını sunan küçük bir dükkan var.
Aziz Martin Bazilikası dini ilgi arasında özel ilgi hak ediyor. 13. yüzyılda inşa edilmiş, Romanesk tarzının gerçek bir örneğidir, Charles IV de dahil olmak üzere, bu Bazilika’da pek çok kral kronlanmıştır. Bugün kilisede pek çok eser var: eski sunak, güzel heykeller ve ağaçtan yapılmış süs eşyaları.
  Bonn’daki Lübnan mutfağı restoran Arabesque’nin açılışı 1990 yılında gerçekleştirildi. Yemek tesisi, hem yerel halktan hem de turistlerden gelen sevgi ve özveri kazandı. Restoranın salonunun tasarımı … Açık
Bonn’da, tüm gün boyunca benzersiz öğeleri gözlemleyip inceleyebilecekleri gerçek bir müze bölgesi var. Bu bölgede tüm aile ile ziyaret etmek ilginç olacak Zooloji Müzesi ve yanında Alman Tarihi Müzesi. Sanatseverler Güzel Sanatlar Müzesi’ni ziyaret etmek isteyecekler ve onun yanında Bilim ve Teknoloji Müzesi var. En sıra dışı olanlardan biri, eski Mısır sanatının çok ilginç bir koleksiyonunu sunan Mısır Müzesi olarak kabul edilir.
Poppelsdorfer Schloss in Bonn Dikkate değer mimari yapıların arasında Poppelsdorf Sarayı, 18. yüzyılda inşa edilmiş ve aslen başpiskopos Clement Augustus’a aitti. 1918’de, Bonn Üniversitesi’nin emrinde güzel bir barok saray verildi ve yüz yıl önce olduğu gibi, bugün saray inanılmaz güzel bir parkla çevrilidir.
  Her yıl Bonn çok sayıda turist çeken ilgi çekici bir şenliğe ev sahipliği yapıyor. Bu, ’Alevlerdeki Ren’ adlı ünlü havai fişek gösterisi. İnanılmaz güzel havai fişekler, nehirde tekne gezileri, fuarlar … Açık
Birkaç yıl önce, düzenli olarak ilginç kültürel etkinliklere ev sahipliği yapan Bonn’da yeni Bundeskunsthalle sergi merkezi açıldı. Ünlü çağdaş sanatçıların ve fotoğrafçıların eserleri vardır ve ayrıca çoğu kez sergiler ve mücevher satışları düzenlenmektedir. Bu merkez, kitap yazarlarına ve modern yazarlarla toplantılara ev sahipliği yaptığı için okuma meraklılarını ziyaret etmek için ilginç olacaktır. Bu sergi merkezi ayrıca çocuklar için aktiviteler gerçekleştiriyor.
Bonn - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Bonn ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

Referans Bilgi
Tüm kalelerin haritası
Ayakta kalan Bonn kaleleri
♥   Kalesi 'Palais Schaumburg' , 1.9 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Godesburg Festung' , 6.4 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Augustusburg and Falkenlust Palaces' , 17.2 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Ehreshoven Castle' , 31.7 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Homburg Castle' , 36.8 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm parkların haritası
Bonn çevresindeki milli parklar ve şehir parkları
♥   National Park 'De Meinweg' , 85.3 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   National Park 'Eifel' , 92.6 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   National Park 'De Groote Peel' , 112.2 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   National Park 'De Maasduinen' , 117.5 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   National Park 'Hunsrück-Hochwald' , 122.4 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm sanat müzelerinin haritası
Bonn ve çevresindeki sanat galerileri
♥   Sanat Müzesi 'Rheinisches Landesmuseum Bonn' Bonn, 0.5 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Sanat Müzesi 'Kunstmuseum Bonn' Bonn, 2.5 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Sanat Müzesi 'Schnütgen Museum' Cologne, 24.7 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Sanat Müzesi 'Wallraf-Richartz Museum' Cologne, 24.8 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Sanat Müzesi 'Käthe Kollwitz Museum' Cologne, 25 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf

'Dünyadaki Sıradışı Yerler' Rehberimizden Bonn ve Çevresindeki Turistik Yerler

Cochem Kasabası

From the series “Van Gogh Renkleri ile Boyanmış Küçük Gösterişli Kasabalar”
Eski şehrin bir diğer tanınabilir sembolü güzel ahşap yarı ahşap bir ev sayısıdır. Bugün, bu binaların çoğunda alışveriş merkezi oteller, mağazalar ve yerel restoranlar bulunmaktadır. En güzel evler, Cochem'in merkez meydanında yoğunlaşıyor. Turistler, büyüleyici vadi vadisini keşfederek şehir etrafında yürüyüş yapmayı birleştirebilirler. Eski bağdaki turlar çok bilgilendirici ve her zaman en iyi yerel şarapları tadarak eşlik ediyor. … Devamını oku

Köln Katedrali

From the series “Dünyadaki En İkonik Tapınaklar”
Ünlü mimar Gerhard, Domprojekt'te çalıştı. Efsane anlattığına göre şeytan ona yardım etti. Böyle büyük bir mimari projenin yapımını açıklayan tek yol buydu. Muhteşem iç mekanları ve ana kutsal alanı olan altın lahit ile süslenecek olan Köln Katedrali'ni her gün 20.000'den fazla kişi ziyaret ediyor. İkincisi, kuyumcu sanatının gerçek bir başyapıtıdır. Lahit süslemeleri için binlerce değerli taş kullanılmıştır. Katedralte ayrıca başka kutsal alanlar da var - Gerokreuz ve 13. yüzyıldan kalma eşsiz bir heykel olan Milano Madonna. İlgilenenlerin hepsi Domgipfel'e tırmanabilir ve Köln'ün tadını çıkarabilir ve yalnızca 509 basamak aşılmak zorundadır. … Devamını oku
OrangeSmile araç kiralama Bonn’da araba kiralama

Tayland, COVID-19 Politikasını Gevşetiyor

Tayland'daki Yeni Yıl etkinliklerinin bu yıl daha fazla insanı getirmesi muhtemel çünkü herkes karantinalardan ve normal hayata özlem duymaktan bıktı. Tatil sezonu için Pattaya, Krabi veya Phuket'te otel rezervasyonu yapan birçok turist de katılmak istiyor. Şampanya yılbaşı kutlamalarının vazgeçilmez içeceği haline gelirken akıllara alkol tüketimi sorusu geliyor. Hükümet, Yeni Yıl geri sayımı sırasında alkollü içki servisine izin verdi, ancak 1 Ocak 2022'de saat 1'e kadar sadece açık hava kafe ve restoranlarının bunu yapmasına izin verilecek. Bu kural ülke çapında geçerlidir. Oku bunu

07.12.2023

Bonn Haritasında Turistik Yerleri Arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Bonn Yakınındaki Bölgelerde Geziler

Bonn, Almanya Hakkında Her Şey - Geziler, turistik yerler, mimari, tarih, kültür ve mutfak. Seyahatinizi OrangeSmile.com ile hazırlayın - Bonn’da 'mutlaka görülmesi gerekenler'i, ziyaret edilecek yerleri, çıkılacak gezintileri, nefes kesici manzaraları keşfedin. Seyahatinizi bu gezi rehberiyle planlamak, Bonn’dan birkaç gün içinde en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacak.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018