OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi
Bavyera

Bavyera Seyahatinizi Hazırlayın: Tavsiyeler & İpuçları - Yapılması ve Uyulması Gerekenler

Eichstätt - Residenzplatz - Mariensäule   1. Bavyera civarında trenle seyahat etmek en uygunudur; Thrifty yolcuları tren istasyonunda Bayern-Ticket satın almak için tavsiye edilir. 24 saat çalışır ve Bavyera bölgesinden geçen herhangi bir trenle seyahat etme hakkı verir. Tek bir bilet, 5 kişiye kadar bir grup için yaklaşık 20 avro ve yaklaşık 30 avroya mal olacak.
2. Bavyera güzel gölleri ile ünlüdür; Yazın, bazılarında su sıcaklığı 25 santigrat dereceye çıkar. Plaj tatillerinin ve su sporlarının hayranlarının hava sıcaklığının en yoğun olduğu Temmuz veya Ağustos aylarında Bavyera’yı ziyaret etmeleri tavsiye edilir.
3. Toplu taşıma araçlarını kullanmayı düşünen gezginler, biletlerin önceden satın alınması gerektiğini düşünmelidir. Otobüs ve tramvay satış biletlerinde hiçbir işçinin olmadığı bir bilet almanız gereken tüm otobüs duraklarında özel makineler bulunmaktadır.
4. Gurmeler seçkin yemek mekanlarını tercih etmemeli, tüm Bavyera kasabalarında bol miktarda bulunan küçük aile restoranları. Bunlar, otantik ulusal yemekleri tadabileceğiniz yerliler tarafından ziyaret edilen yerlerdir.
5. Bavyera uygun fiyatlı konaklama ile bütçe yolcuları şaşırtacaktır. Kesinlikle, lüks severlere odaklanmış, dünya standartlarında lüks otel kompleksleri var, ancak bir otelde veya apartmanda günde 30 avroya cazip bir oda bulmak zor olmayacak. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
6. Gezi hayranları seyahat acentelerini aramak ve rehberlik hizmetlerini ödemek zorunda değildir; Tatilciler her zaman tüm gün boyunca bir şoförlü bir araba kiralama seçeneği vardır. Müşterileri ilgi alanlarına götürecekti; Birçok yerel sürücü, deneyimli kılavuzların yerini kolaylıkla alabilir.
7. Tatilde yemek yapmayı tercih edenler, tatildeyken, Netto süpermarketlerine dikkat etmelidir. Çok çeşitli mallar ve hoş bir fiyat politikası var; taze ürünlere ek olarak, en cazip fiyatlarla iyi şarap satın alabilirsiniz.
  Bavyera kültürel gelenekleri ilginç, özgün ve çeşitlidir. Eski ve modern yaşam tarzının harika bir kombinasyonunu temsil ediyorlar; gezginler, her Bavyera kasabasında geçmiş yüzyılların eşsiz atmosferini … Açık
8. Büyük şehirlerdeki tren istasyonları, gezginlerin ihtiyaç duydukları tüm bilgileri alabilecekleri bir seyahat masasına sahiptir. Burada şehrin en önemli turistik yerlerini anlatan broşürler, toplu taşıma programları ve broşürler bulabilirsiniz.
Bavyera - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6

Bavyera ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

Almanya: Seyahat Tavsiyeleri

5. Nazizm, Alman toplumu için akılcı bir konudur. Bu konuda bile şakalar idari cezalandırma nesneleridir. Biri Almanya'da Nazi sembollerini kullanmaktan hapsedilebilir.
6. Çekin yüzde 7-10'unu bir garson için bir ipucu olarak terk etmek alışılmış bir şeydir. Çek 5 avroyu aşmazsa, bahşiş genellikle 1 avro'dur.
7. Metro Almanya'da sabah çalışmaya başlar ve gece yarısı kapanır.
8. Kamusal mekanlarda aktif gestasyon veya duyguların açık ifadesi Almanya'da kötü bir ton olarak kabul edilmektedir. Bu tür davranışlar, başkalarının modası geçmiş görünümüne neden olur. …
OrangeSmile araç kiralama Bavyera’da araba kiralama

Dubai'deki Expo 2020 7 Milyondan Fazla Ziyaretçi Tarafından Ziyaret Edildi

Henüz bu etkinliği ziyaret etmediyseniz, Dubai'de otel rezervasyonu yapmak için hala zamanınız var çünkü Expo 2020 Dubai 31 Mart 2022'ye kadar sürüyor. Emirliği ziyaret edemeyen kişiler Expo 2020 web sitesinde sanal bir tur yapabilirler. Bu arada, sanal ziyaret Aralık sonunda 31.6 milyona ulaştı. Oku bunu

17.08.2022

Bavyera Fotoğrafları

Bavyera haritasında servisleri (eczane, polis, otopark, bankalar) arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Bavyera Çevresindeki Şehirler için İpuçları

Bavyera Seyahati - Tavsiyeler ve İpuçları. Alınması gereken önlemler, uymanız gereken kurallar, ve Bavyera’da yapmaktan kaçınmanız gerekenler. Seyahatinizin beklenmedik sürprizler olmadan, pürüzsüz ve kolay geçmesi için yardımcı oluyoruz.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018