OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi
Almanya

Almanya’da Sıradışı Konaklama - En Orijinal ve Alışılmadık Oteller

  Almanya kesinlikle her şeyin bulunduğu bir ülke olarak adlandırılabilir. Önemsiz bir tatil hayranları, orada büyük oranda temsil edilen benzersiz ve alışılmadık otellerden memnun kalacaklar. Geceyi açık havada, ağaçlı bir evde, bir otobüste veya bir cezaevinde geçirebilirsiniz. En ilginç otellerden biri, Münih’in yakınındaki Zugspitze’deki igluu Village Hotel’dir. Sadece kış sezonunda ziyaret edilebilir. Uyku yerleri buz mağaralarında bulunur. Turistler koyun derisinde ve sıcak yorganda uyumaya davet ediliyor. Bu otelden 4 ülkenin muhteşem manzarasının keyfini çıkarabilirsiniz. Bad Kissingen’deki çok özel otel Bett im Kornfeld gibi ucuz konaklama arayanların, geceyi açık havada geçirmesi için turistler teklif ediyor. Fiyat saman, yiyecek ve yağmurdan bir barınak içerir. Görlitz’teki bir başka otel, bir ağaç evinde konaklama imkanı sunmaktadır. Tesis ulusal parkta bulunuyor ve 35 kişiye kadar yerleştirebiliyor. Tüm odalar ağaçlara yerleştirilmiş 9 evde ve farklı bir tasarıma sahiptir. Berlin’deki Hotel Ostel alışılmadık bir fikri en sıradan biçimde gizlemektedir. Şehrin Batı ve Doğu Berlin’e bölünmüş olduğu ve uygun bir iç kısmının bulunduğu basit bir panel binasına benziyor.
Fotoğraflar: Platzl Hotel (Superior), München Platzl, Münih Münih'in tarihi bölümünün merkezi birkaç kaliteli otelin yeridir ve Platzl bunlardan biridir. Bavyera kültürünü ve geleneklerini tanımak için ideal bir yer. 16. yüzyıldan beri sürekli olarak hizmet veren eski ulusal restoran, otelin en büyük özelliklerinden biri olmaya devam ediyor. Bu restoranda birçok yemek, eski tariflere uygun olarak pişirildi, bu yüzden otelin ziyaretçileri, klasik formda Bavyera lezzetlerini denemek için eşsiz bir fırsat var. Bira tutkunlarının bir bira bahçesi ile birleştirilmiş ünlü Wirtshaus Ayingers pubını ziyaret etmeleri tavsiye edilir. Otelin dekoru tarihi müzeye hatırlatır. Platzl antika mobilyalar ve resimlerden oluşan geniş bir koleksiyona sahiptir. Otelin duvarları özenle restore edilmiş güzel fresklerle dekore edilmiştir.
Eastern Comfort, Berlin Yüzen otel Eastern Comfort , Berlin duvarının kalıntılarının yanında yer almaktadır. Bir mimar olan geminin sahibi, bir gemide bir otel açmayı hayal ediyordu. Bu fikir gezginler tarafından beğeniyle karşılandı ve gemi-otel, dünyanın dört bir yanından turistlerle çok popüler hale geldi. Hafif oldukları ve gerekli tüm kolaylıklara sahip oldukları gibi olağandışı bir otelde bulunan konuk odalarından memnun kalacaksınız.
www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
Fotoğraflar: Hotel Ambiance Rivoli, München Ambiance Rivoli, Münih Münih'in en yaratıcı tasarım otellerinden biri olan Ambiance Rivoli , zarif art-deco tarzına sahiptir ve gezginleri oryantal kültürün rafine getirmektedir. Oryantal tarzda mobilya ve aksesuarlar otelin sadece bir özelliği. Konuklar, Türkiye'nin ana milli geleneklerinden biri olan hamam hakkında bilgi alabilirler. Ambiance Rivoli'deki hamam en iyi ustalar tarafından geliştirildi ve inşa edildi ve bu nedenle görülmeye değer. Gurme gezginler, Tayland'ın gastronomi gelenekleri hakkında daha fazla bilgi edinmek ve çok çeşitli egzotik yemekler sunan otelin Tay mutfağı restoranını ziyaret etmek için heyecan duyacaktır. Sonunda, sushi hayranları bile unutulmadı. Otelde muhteşem tasarıma sahip özel bir Japon mutfağı restoranı bulunmaktadır. Tematik otel, her zevke uygun odalar sunmaktadır. Bazı odalar hidro-masaj banyosuna sahiptir.
Fotoğraflar: OSTEL - Das DDR Hostel, Berlin OSTEL - Das DDR Hostel, Berlin Gençler için benzersiz pansiyon OSTEL - Das DDR Hostel , eski Doğu Almanya atmosferini hissetmek için harika bir yerdir. Pansiyonun tasarımı, otantik mobilyalar, ev eşyaları, önceki yüzyılın 70'li yıllarından gelen duvar kağıtları ve Alman Demokratik Cumhuriyeti Genel Sekreteri Erich Honecker'in portreleri gibi özellikler içeriyor. Alışılmadık pansiyonun ayrıca ziyaretçilere açık bir bahçesi, özel plaj bölgesi, plaj voleybolu için bir alan ve açık hava ping pong masası vardır. Her Cumartesi, pansiyonda bir barbekü organize edilmektedir. Otel konukları sık sık nostaljik kalırlar çünkü birçok öğe kendilerine ebeveynlerinin ve dedesinin dairelerini hatırlatır.
Fotoğraflar: Zur Gewürzmühle, Dresden Zur Gewürzmühle, Dresden Lockwitz semtinde bulunan Zur Gewürzmühle otel, Dresden'deki en olağandışı otellerden biri olarak da değerlendirilmektedir. Eski bir konakta açıktır, cephesinin bir kısmı yaz aylarında sarmaşıklarla kaplıdır. Bu otel, Sanson mutfağı servis eden restoranıyla ünlüdür ve tüm yemekler eski yemek tariflerine göre pişirilir. Restoranın tasarımı, güzel antika mobilyalar ve eski resimlerde bir övgü hak ettiğinden, bu restoranın genellikle düğün ziyafetleri de dahil olmak üzere çeşitli kutlamalara ev sahipliği yapmak üzere seçildiği garip bir şey değil.
Fotoğraflar: Hotel Galleria, München Hotel Galleria, Münih Resim hayranları Hotel Galleria varlığı hakkında iyi farkındalar. Bu mütevazı ve ekonomik otel, modern bir sanat galerisi gibi görünüyor. Otelde bulunan sanat eserleri koleksiyonu gerçekten etkileyici. Ünlü genç ressamların eserlerini ve efsanevi ustaların resim kopyalarını içerir. Resimler her yerde tam anlamıyla görülebilir. Sanat eserleri seçiminin ustaca olduğu belirtilmelidir, bu yüzden resimler her zaman misafir odalarının ve ortak alanların bireysel tasarımına uymaktadır. Bazı eserler modern tarzın muhteşem örnekleridir ve bazı resimler asırlar önce yaratılmış eski başyapıtlara benzemektedir.
Fotoğraflar: Dorint Park Hotel Bremen, Bremen Park Hotel Bremen, Bremen Park Hotel Bremen , asla sıkılmayacak çok ilginç bir yer. Otel, misafirleri için gerçekten alışılmadık eğlenceler sunuyor, örneğin, bir hafta sürecek bir soruşturma başlatabilir ve sonunda bir suçlu tespit edebilir veya eski bir yelkenli gemisine binmeyi öğrenebilirsiniz. Ayrıca, Park Hotel Bremen'de, Boeing 737 veya dev Airbus'da gezinmenin nasıl bir şey hissettiğini keşfedebileceğiniz kendi uçuş simülatörü vardır. Bunlar, otel tarafından sunulan alışılmadık ve tecrübeli uzun listelerden sadece birkaç seçenek.
Fotoğraflar: Hotel Servatius, Köln Hotel Servatius, Köln Köln'de olağandışı tasarımcı otel var ve Hotel Servatius bunlardan biri. Bu otel, Merheim semtinde yer alır ve sıradan bir otel yerine modern bir sanat galerisi gibi daha fazla görünüyor. Binanın iç kısmında parlak kriminal renk hakimdir. Otel genelinde çeşitli stillere ait birçok ilginç eser bulunmaktadır. Şaşırtıcı tabloların yanı sıra Hotel Servatius, alışılmadık şekillerde ahşap tasarım mobilyalarla dekore edilmiştir. Bu görkemli otelde bulunan tüm odalar bireysel bir tasarıma sahiptir.
Fotoğraflar: Backstage Hotel, Dresden Backstage Hotel, Dresden   Dresden'de bir otelde arama yaptığınızda bütçeniz her zaman düşük kaliteli demek değildir. Dresden'de birçok benzersiz otel var ve bazıları daha yüksek kategorideki otellerden daha az popüler değil. Tasarım oteli Backstage Hotel buna iyi bir örnek. Bu otel, güzel tarihi bir binada yer alan Priessnitz Nehri kıyısında yer almaktadır. Kapsamlı bir restorasyon sırasında taş duvarlar, parke zeminler ve antika pencereler de dahil olmak üzere eski dekor unsurlarının çoğunu korumak mümkün olmuştur. Otelde sadece 12 oda bulunuyor ve her biri benzersiz. Odalar antika mobilyalarla donatılmıştır; Bu odalardan bazılarında duvarlar güzel bir sanatsal desenle süslenmiştir. Hatta banyoların tasarımı benzersiz bir özelliktir ve renkli fayanslardan yapılmış güzel mozaiklere sahiptir. Bu otel, özellikle lüks tasarım ve gölgelik yataklarla birlikte özel iki yataklı odalar rezervasyonu gibi çiftlerle çok popüler.
Fotoğraflar: Langwieder See, München Langwieder See, Münih   Münih'te, unutulmaması zor bir konaklama olan bazı istisnai ve eşsiz oteller var. Şehrin uzak kesiminde, Langwieder Gölü yakınlarında, büyüleyici Langwieder See oteli bulacaksınız. Otel geniş bir bahçe ile çevrilidir ve doğrudan göl kıyısına yakın geniş teraslar inşa edilmiştir. Yaz aylarında, otelin yakınında muhteşem bir bira bahçesi ve özel barbekü alanları bulunmaktadır. Gezginler için de kullanılabilen birçok spor alanı vardır. Langwieder See, Münih'teki kendi dalış okuluna sahip birkaç otelden biridir. Yaz aylarında konuklar, yetenekli otobüslerin rehberliğinde pratik yapabilir ve sualtı yüzme veya tüplü dalışın temellerini öğrenebilirler. Muhteşem otel sadece bir tatil sadece ilginç ve heyecan verici değil aynı zamanda çok rahat olabileceğini kanıtlıyor.
Almanya rehberi bölümleri 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24

Almanya’nın Şehirlerinde Fantastik Turlar ve Geziler

Ülke haritaları Almanya haritaları
OrangeSmile.com'da araba kiralama Araba kiralama
Şehirler haritası Almanya şehir haritası
Tüm ilgi çekici yerlerin haritası Almanya gezi haritası

2022'de 9 Yeni Otel Açmayı Tercih Etti

Eylül 2022'de Oslo'daki Sommerro oteli, özenle restore edilmiş 1930'lardan kalma Art Deco binasında hizmet vermeye başlayacak. Bu bina, Norveç başkentinin tarihi bir mahallesi olan Frogner'in gerçek bir simgesidir. Milyonlarca dolarlık bir yenileme, Norveç'teki en büyük koruma projesini özenle, 56 rezidans dahil 231 odalı modern bir otele dönüştürdü. Preferred, 2022'de New York'ta The Wall Street Hotel, Singer Island'da (Florida, ABD) Amrit Ocean Resort & Residences, Zanzibar'da TOA Hotel & Spa, Washington'da Pendry otel ve Pendry Park City olmak üzere beş otel daha açacak. Utah'ta bir otel. Oku bunu

28.01.2023

Almanya’nın Manzaraları Fotoğraf Galerisi

Almanya Şehirlerindeki Olağanüstü Oteller

Berlin
Eski bir fabrikanın tesislerinde bulunan Huttenpalast Hotel fikri iki kıza ait - Silke Lorenzen ve Sarah Volmer. İnsanlara gerçek komşu gibi yaşamak ve birbirleriyle açıkça konuşmak istediler. Böylece büyük pencereli dev bir alanın içine üç ev ve üç römork yerleştirdiler. Evler ve römorklar bireysel bir proje ile yapılır ve hepsi birlikte büyüleyici bir kampa benzerler. Yakında o sıradışı bir otelin konuklarının oturabileceği ve diğer yolcularla konuşabileceği tezgahlar ve koltuklar bulacaksınız. Daha … Devamını Oku
Münih
Doğanın hayranlarının, Münih'te başka bir popüler otelde kalmayı düşünmeleri önerilir - Seibel's Park. Pasing Park'tan uzak değildir. Şehirde böyle bir iyi ayarlanmış topraklara sahip başka bir otel bulmak zordur. Seibel'in Park'ın peyzaj bahçesi harika bir uyum içindedir ve geniş bir bitki yelpazesi ile ayırt edilir. Parkta sadece bir yürüyüş kolayca botanik bahçesine bir ziyaret yerini alabilir. Peyzaj dekoru yaz aylarında birkaç kez değiştirilir, bu nedenle bahçe her zaman taze ve tam çiçeklenerek … Devamını Oku
Köln
Köln'de olağandışı tasarımcı otel var ve Hotel Servatius bunlardan biri. Bu otel, Merheim semtinde yer alır ve sıradan bir otel yerine modern bir sanat galerisi gibi daha fazla görünüyor. Binanın iç kısmında parlak kriminal renk hakimdir. Otel genelinde çeşitli stillere ait birçok ilginç eser bulunmaktadır. Şaşırtıcı tabloların yanı sıra Hotel Servatius, alışılmadık şekillerde ahşap tasarım mobilyalarla dekore edilmiştir. Bu görkemli otelde bulunan tüm odalar bireysel bir tasarıma sahiptir. Hotel Star … Devamını Oku
Dresden
Popüler bir hostel olan Lollis Homestay Dresden, konuklarını özgün tasarımıyla memnun edecektir. Bu otel, yüzlerce yıllık binanın bulunduğu Dresden'in tarihi kesiminde yer almaktadır. Konuklar, muhtemelen otelin en sıradışı 'dekorasyonu' olan gerçek bir retro otomobil ile antik eşyaların ilginç bir koleksiyonunu bulacaklar. Odaların tasarımı güzel eski mobilyalar ve çeşitli ahşap aksesuarlar içerir. Lollis Homestay Dresden'in gözünde, yetenekli modern sanatçılardan oluşan bir ekip çalışmıştı. Birlikte … Devamını Oku
Bremen
Park Hotel Bremen, asla sıkılmayacak çok ilginç bir yer. Otel, misafirleri için gerçekten alışılmadık eğlenceler sunuyor, örneğin, bir hafta sürecek bir soruşturma başlatabilir ve sonunda bir suçlu tespit edebilir veya eski bir yelkenli gemisine binmeyi öğrenebilirsiniz. Ayrıca, Park Hotel Bremen'de, Boeing 737 veya dev Airbus'da gezinmenin nasıl bir şey hissettiğini keşfedebileceğiniz kendi uçuş simülatörü vardır. Bunlar, otel tarafından sunulan alışılmadık ve tecrübeli uzun listelerden sadece birkaç … Devamını Oku

Almanya’nın Fevkalede Oteller Haritası

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018