OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi
Langenfeld

Langenfeld Seyahatinizi Hazırlayın: Tavsiyeler & İpuçları - Yapılması ve Uyulması Gerekenler

  1. Langenfeld oldukça küçük bir kasabadır, dolayısıyla yürüyerek keşfetmeniz uygundur. Eski spor caddeleri parke taşı ile döşeli olduğundan konforlu spor ayakkabılar şarttır.
2. Şehre ulaşmanın en kolay yolu Köln veya Düsseldorf’tur. Bu şehirlere düzenli otobüs ve tren iletişimi ile bağlanır.
3. Şehir çok sayıda gürültülü eğlence tesisine sahip olamaz, hatta restoran ve barlar oldukça erken kapanır. Gece hayatı sevenler genellikle en yakın Düsseldorf’a giderler.
4. Bölge çok ılıman bir iklime sahiptir, kışın bile burada çok az kar vardır. Bu hava durumu özelliği Langenfeld’i Noel tatili geçirmek için çekici bir yer haline getiriyor.
5. Kırsal bölgede çok seyahat etmeyi planlıyorsanız, bir araba kiralamak mantıklıdır. Kasabanın yakınında bazı ilginç doğal cazibe merkezleri bulunabilir. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
6. Şehrin uygun fiyatlarla sunan uygun bir otel seçeneği vardır. Birçoğu tasarruf etmek için onları tercih ediyor, otobüsle Köln ve Düsseldorf turlarına çıkıyor.
7. Aktif turistler için seyahat kartı almak faydalı olur. Bu tür biletler birçok otel ve turizm ofisinde satılmaktadır.
  Langenfeld’in konukları için en cazip eğlence tesisi, termal kompleks Aqua Dome’dur. İnanılmaz derecede güzel bir doğal alanda yer alan bu merkez, aile içi eğlence için ideal olan birinci sınıf modern … Açık
8. Taksileri sokaklarda görmek çok nadirdir. Telefonla bir taksi sipariş edilmeli veya özel otoparklardan kiralanmalıdır.
9. Langenfeld, tarihi binaları işgal eden birçok eşsiz otele sahiptir. Çoğu çok uygun fiyatlar sunuyor.
10. Kasabanın yakınında pitoresk dağlık alanlar bulacaksınız. Kışın, bu yerler kayak ve diğer aktif eğlence hayranları için özellikle çekicidir.
11. Kent, bölgedeki en büyük termal merkezlerinden birine sahiptir. Langenfeld, tatillerini sağlıklı bir şekilde geçirmek isteyenler için iyi bir yer.
12. Kasaba oldukça uzundur ancak bir bölgede çok sayıda önemli turistik yer yoğunlaşmıştır. Uzak bölgelere otobüs veya taksi ile kolayca ulaşılabilir.
13. Bölge, birinci sınıf çiftlikleri ile ünlüdür. Düzenli süpermarketlere ek olarak, bağımsız turistler kesinlikle bazı yerel pazarları ve çiftlik mağazalarını ziyaret etmelidir.
14. Akşamları birçok tarihi mekanı keşfetmek güzel. Karanlığın başlamasıyla birlikte muhteşem ışıklarla dekore edilmişlerdir.
15. Çok sayıda bar ve restoran çok erken kapanıyor. Otellerde veya yanlarında bulunan restoranlar daha uzun süre çalışmaktadır.
Langenfeld - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7

Langenfeld’de Nereleri Ziyaret Etmeli - Benzersiz Yerler

Köln Katedrali

From the series “Dünyadaki En İkonik Tapınaklar”
Ünlü mimar Gerhard, Domprojekt'te çalıştı. Efsane anlattığına göre şeytan ona yardım etti. Böyle büyük bir mimari projenin yapımını açıklayan tek yol buydu. Muhteşem iç mekanları ve ana kutsal alanı olan altın lahit ile süslenecek olan Köln Katedrali'ni her gün 20.000'den fazla kişi ziyaret ediyor. İkincisi, kuyumcu sanatının gerçek bir başyapıtıdır. Lahit süslemeleri için binlerce değerli taş kullanılmıştır. Katedralte ayrıca başka kutsal alanlar da var - Gerokreuz ve 13. yüzyıldan kalma eşsiz bir heykel olan Milano Madonna. İlgilenenlerin hepsi Domgipfel'e tırmanabilir ve Köln'ün tadını çıkarabilir ve yalnızca 509 basamak aşılmak zorundadır. … Devamını oku

Crouching Tiger ve Kaplumbağa

From the series “Dünya Çapında Başınızı Döndürecek Sert Patikalar”
Merdivenlerin uzunluğu 220 metredir. Gece gündüz açıktır. Giriş ücretsizdir. Duisburg'daki orijinal cazibe merkezi 2011 yılında açıldı ve anında dünya çapında tanıtıldı ve olağandışı eğlencelerin sevgilileri tarafından popüler oldu. 'Kaplan ve Kaplumbağa' merdivenleri pitoresk Angerpark'da bulunmaktadır. Merdivenin en önemli sırlarından biri, ilk bakışta göründüğünden daha kolay geçmek için geleneksel roller coaster ölü döngüdür. … Devamını oku

Langenfeld ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

OrangeSmile araç kiralama Langenfeld’de araba kiralama

Dubai'deki Expo 2020 7 Milyondan Fazla Ziyaretçi Tarafından Ziyaret Edildi

Henüz bu etkinliği ziyaret etmediyseniz, Dubai'de otel rezervasyonu yapmak için hala zamanınız var çünkü Expo 2020 Dubai 31 Mart 2022'ye kadar sürüyor. Emirliği ziyaret edemeyen kişiler Expo 2020 web sitesinde sanal bir tur yapabilirler. Bu arada, sanal ziyaret Aralık sonunda 31.6 milyona ulaştı. Oku bunu

01.02.2023

Langenfeld Fotoğrafları

Langenfeld haritasında servisleri (eczane, polis, otopark, bankalar) arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Langenfeld Çevresindeki Şehirler için İpuçları

Langenfeld Seyahati - Tavsiyeler ve İpuçları. Alınması gereken önlemler, uymanız gereken kurallar, ve Langenfeld’de yapmaktan kaçınmanız gerekenler. Seyahatinizin beklenmedik sürprizler olmadan, pürüzsüz ve kolay geçmesi için yardımcı oluyoruz.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018