OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi
Langenfeld

Langenfeld’de Kültür. Ziyaret edilmesi gereken yerler - şehrin tarihi kısımları, tiyatrolar, müzeler ve saraylar

  Şehirde ve çevresinde çok sayıda ilginç tarihi yer var. Şehrin sokaklarında yürürken, birçok eski güzel binaya hayran kalacaksınız. Şehrin tam göbeğinde, şu anda prestijli Hotel Zum Hirschen tarafından işgal edilen görkemli bir geç 16. yüzyıl binasıdır. İkinci Dünya Savaşı sırasında şehir tamamen el değmeden kaldı, tarihi mimarisinin çoğu şimdi mükemmel bir şekilde korunuyor. Lüks otel, üç yüz yıl öncesine dayanan dekorasyon elemanlarının çoğunu kurtarmayı başardı. Bugün, zengin bir tarihi müze gibi, otel antika mobilya ve sanat eserleri koleksiyonlarına ev sahipliği yapmaktadır.
  Zengin bir geçmişi olan diğer birçok küçük kasaba gibi, Langenfeld de tatilinizi daha da ilginç hale getirecek olan aşinalıkla geleneklerini besliyor. Şehir, birçok büyük şehir için tipik olan yavaş bir yaşam … Açık
Ana yerel mücevherlerden biri, eski kilise Lvr-Klinik Langenfeld’dir. Sanatsal dekorasyonu ile dikkat çeken kilise, kuruluşundan bu yana sürekli çalışıyor. İncil’deki motifler üzerinde güzel parlak vitray pencereler gösterir, bazı eski dekor öğelerine hayran olabilir, ayrıca değerli ikonları ve diğer dini eserleri görebilirsin. Vitray pencerelerinin özellikle etkileyici göründüğü güneşli bir günde kiliseyi ziyaret etmek daha ilginç olurdu.
Langenfeld’deki en eskilerden biri, yüz yıl önce inşa edilmiş Kirchengemeinde St. Josef und Martin’dir. Kilisenin inşaatı için birincil yapı malzemesi olarak kırmızı tuğla kullanılmıştır. Kuruluşundan bu yana, katedral büyük bir yeniden yapılanma geçirmedi. Antik tuğla duvarlar kentin en tanınmış yerlerinden biridir. Katedral, hareketli modern caddelerden birinde, yakındaki modern binalarla inanılmaz bir biçimde tezat oluşturuyor. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
  Langenfeld’in konukları için en cazip eğlence tesisi, termal kompleks Aqua Dome’dur. İnanılmaz derecede güzel bir doğal alanda yer alan bu merkez, aile içi eğlence için ideal olan birinci sınıf modern … Açık
Şehrin hemen yakınında, Dormagen’de, KreisMuseum Zons adlı ilginç bir tarihi müze var. Asırlık bir tarihi olan dikkat çekici başka bir tarihi yapıyı işgal eder. Bugün, iki katlı bina, değerli belgeler ve eşsiz sanat eserleri içeren zengin bir tarihi sergi koleksiyonuna ev sahipliği yapıyor. Müzede, 19. yüzyılda yerel halkın kullandığı eski el yapımı mobilya ve ev eşyalarını görebilirsiniz. Pitoresk bir peyzajlı bahçeyle çevrili olduğu için yaz aylarında bu müzeyi ziyaret etmek özellikle ilginç olurdu.
Ortaçağ’da Ren kıyılarında aktif olarak inşa edilmiş ortaçağ tahkimatı parçaları kent çevresinde korunmuştur. Eşsiz bir tarihi anıt, şehirden beş kilometre uzaklıktaki eski Schelmenturm kapısı. Şimdi antik kapı daha modern binalar ile çevrilidir ancak yerel halk onu yine de tahrip etmedi. Kara taştan yapılmış güzel kemer, bölgenin ulusal arması ile dekore edilmiştir. Geçit ayrıca halka açıktır, böylece herkes üst kısmında bulunan küçük bir gözlem platformuna tırmanabilir.
  1. Langenfeld oldukça küçük bir kasabadır, dolayısıyla yürüyerek keşfetmeniz uygundur. Eski spor caddeleri parke taşı ile döşeli olduğundan konforlu spor ayakkabılar şarttır. 2. Şehre ulaşmanın en kolay yolu … Açık
Hilden’de, başka bir önemli dini anıt bulacaksınız - eski kilise Reformlarıkirche Hilden. Yapısından bu yana, küçük kasabadaki en yüksek binalardan biridir, kulesi kelimenin tam anlamıyla herhangi bir caddeden görülebilir. Kilise özel bir mimari tarza, yüksek tonozlu bir tavana ve içinde beyaz boyalı duvarlara sahiptir. Büyük pencereler sayesinde kilisenin ana salonu gündüz doğal ışık almaktadır. Duvarları içinde değerli dini eserler ve aynı zamanda kuruluşundan bu yana kiliseyi süsleyen güzel eski mobilyalar vardır.
Yakında, şimdi güzel bir bahçe topraklarında bulunan pitoresk bir başka Aziz Jacobus Kilisesi de bulunmaktadır. Tuğladan yapılmış tarihi bina eski ağaçlarla çevrilidir. Bu kilise, cephe alanının büyük bir bölümünü kaplayan ayrıntılı vitray pencereleriyle dikkat çekiyor. Bu pencereler tuğla kilisenin zarif görünmesini sağlar, bölgedeki en eski kiliselerden biridir.
  Langenfeld, Almanya’nın Düsseldorf bölgesine ait bir kasabadır. Burası, Tirol’deki Oetztal Vadisi’nin merkezinde, deniz seviyesinden 1200 metre yükseklikte bulunan ünlü bir Alman tatil beldesidir. Kentin … Açık
Tarihi yerlere gezilerin hayranları, güzel tarihi kale Schloss Burg’un bulunduğu komşu şehir Solingen’e sıkça gelen ziyaretçilerdir. Bölgenin en büyük ortaçağ kalesidir, kalenin tarihi 12. yüzyıla kadar uzanır. 20. yüzyılın başlarında, kale neredeyse tamamen yıkılmış, ancak yıllar boyunca onu neredeyse tamamen restore etmek mümkündü. Arkeolojik araştırmalar 15 yıldan daha uzun bir süredir topraklarında sürdürülmekte ve dev kalenin kendisi tarihi müzenin yeri haline gelmiştir. Bu yerlerde bulunan arkeolojik eserleri, eski silah ve el sanatlarının koleksiyonlarını ve değerli sanat eserleri koleksiyonunu saklar.
Aşağıdaki bölümde, Langenfeld ve çevresinde gezi biletlerimizden veya şehir keşif turlarından birine ulaşabilirsiniz. Web sitemiz, yerinde yapılan çevrimdışı satın alımla karşılaştırıldığında% 10-30 daha düşük bilet fiyatları sunuyor.

Langenfeld ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

Langenfeld - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7
Referans Bilgi
Tüm sarayların haritası
Langenfeld yakınındaki halka açık saraylar
♥   Sarayı 'Schloss Benrath' Düsseldorf, 8.8 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Sarayı 'Electoral Palace' Bonn, 42.1 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm sanat müzelerinin haritası
Langenfeld ve çevresindeki sanat galerileri
♥   Sanat Müzesi 'Romano-Germanic Museum' Cologne, 17.7 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Sanat Müzesi 'Museum Ludwig' Cologne, 17.7 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Sanat Müzesi 'Museum für Angewandte Kunst (Cologne)' Cologne, 17.8 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Sanat Müzesi 'Wallraf-Richartz Museum' Cologne, 18.1 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Sanat Müzesi 'Käthe Kollwitz Museum' Cologne, 18.2 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm kiliselerin haritası
Langenfeld yakınındaki katedraller ve bazilikalar
♥   Basilika St. Ursula, Köln, 17.2 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Basilika St. Gereon, Köln, 17.4 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Dom St. Peter und Maria, Köln, 17.7 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Basilika Sankt Aposteln, Köln, 18.2 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Basilika St. Maria im Kapitol, Köln, 18.4 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Basilika St. Lambertus, Düsseldorf, 18.9 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Basilika St. Severin, Köln, 19.6 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
OrangeSmile araç kiralama Langenfeld’de araba kiralama

Tayland, COVID-19 Politikasını Gevşetiyor

Tayland'daki Yeni Yıl etkinliklerinin bu yıl daha fazla insanı getirmesi muhtemel çünkü herkes karantinalardan ve normal hayata özlem duymaktan bıktı. Tatil sezonu için Pattaya, Krabi veya Phuket'te otel rezervasyonu yapan birçok turist de katılmak istiyor. Şampanya yılbaşı kutlamalarının vazgeçilmez içeceği haline gelirken akıllara alkol tüketimi sorusu geliyor. Hükümet, Yeni Yıl geri sayımı sırasında alkollü içki servisine izin verdi, ancak 1 Ocak 2022'de saat 1'e kadar sadece açık hava kafe ve restoranlarının bunu yapmasına izin verilecek. Bu kural ülke çapında geçerlidir. Oku bunu

05.02.2023

Langenfeld’in Kültürel Mirası Fotoğraf Galerisi

Langenfeld’in Kültürel Simgeleri Haritası: Sanat galerileri, anıtlar, saraylar vb.

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Langenfeld Komşularında Kültürel Geziler

Langenfeld Kültür Rehberi. Langenfeld’de ziyaret edilmesi gereken büyüleyici yerler: tapınaklar, müzeler, kiliseler, tiyatrolar ve kaleler. Langenfeld’de 'mutlaka ziyaret edilmesi gereken yerler'e dair öneriler (adresler, telefon numaraları ve bağlantı linkleriyle). Bu sayfa bilgisini kullanarak kendi şehir gezinizi planlayın!
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018